Kāpēc dažas sievietes izjūt vientulību laulībā

Advertisement
Advertisement

Laulību šķiršanās statistika tagad nepriecē. Vidējais vecums. kādā jauni cilvēki stājas laulībā, pēdējos desmitus gadus, ir paaugstinājies. Cilvēki sākuši veidot ģimeni apzinātā vecumā. Taču laulību šķiršanas procesu skaits, pretēji, ir palielinājies.

Raksta turpinājums - lapa #1
Katrs sapņo par mūžīgu mīlestību un stipru laulību, bet to noslēdzot, sastopas ar grūtībām, kuras viņam šķiet nepārvaramas. Visas viņa ilūzijas un cerības sabrūk, sapnis beidzas ar šķiršanos. Izskatīsim galvenos ģimenes sabrukuma iemeslus.
Ģimenes sabrukums

1. Sievietes tagad kļuvušas ļoti emancipētas. Aizvien biežāk no viņām nāk vēlēšanās neradīt bērnus, kas tiek motivēts ar rūpēm par karjeru un ārējo izskatu. Arī vīriešu vidū sastopami tādi, kuri nesteidzās ar mantiniekiem. Laulība bez bērniem agri vai vēlu izjūk.

2. Vissmagākie iemesli: alkoholisms, narkomānija, viena laulātā spēļu atkarība. Kā arī fiziska vardarbība ģimenē attiecībā pret partneri vai bērniem. Kad zūd cerība cilvēku izārstēt, bet vardarbība pazemo vai apdraud veselību, tad ģimene, protams, sabrūk.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 06:06vanda
Precīzi par Zivīm, Dvīņiem un Strēlniekiem!
0 0 13:19 14.02mārīte
nepiežmiedz savas IESPĒJAS pārāk strikti.. (M.M.)
0 0 19:09 12.02mārite
..orģināls, varbūt, ir tikai EGO - vien tikai KĀ to pārtulkos...

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019