Kāpēc jādraudzējas ar Svariem

Advertisement
Advertisement

Svari – tā ir vienīgā nedzīvā Zodiaka zīme, tāpēc tā ir īpaša. Tieši šīs zīmes pārstāvji labāk par citiem zin, kas ir harmonija. Neviens tā nemāk ieturēt līdzsvaru kā Svari. Tie ir ļoti interesanti cilvēki, kuri jūt brīnišķīgo, kuriem piemīt gara noturība un nelokāms gribasspēks. Un tas ir tikai tas, kas atrodas virspusē, šiem cilvēkiem ir apbrīnojama iekšējā pasaule.

Raksta turpinājums - lapa #1
Mēs tev dosim pilnīgu Svaru zīmes raksturojumu, noskaidrosim, kuras Zodiaka zīmes sader ar Svariem un pierādīsim, ka tev obligāti jābūt tādam draugam.
Svaru raksturs

1. Viņi labāk par visiem notur līdzsvaru

Svari prot skatīties uz situāciju no malas, tāpēc pie viņiem vienmēr var vērsties pēc palīdzības. Viņi vienmēr cenšas iegūt līdzsvaru. Viņi jūtās ļoti nekomfortabli, kad ap viņiem ir negatīvisms, tāpēc viņi cenšas visu nokārtot un ap sevi pulcināt pozitīvus cilvēkus. Ap sevi viņi rada pozitīvu un patīkamu atmosfēru. Tā arī tu pats kļūsti labāks.

2. Viņi viegli saprotās ar citiem cilvēkiem

Svari patīk cilvēkiem, viņi var katram likt justies interesantam un svarīgam. Viņi prot klausīties un just citus cilvēkus. Viņi cenšas satuvināties ar cilvēkiem, kuri viņiem patīk, viņi meklē draudzīgas attiecības. Viņi nevar ciest virspusējus cilvēkus un uzreiz pārstāj ar viņiem komunicēt.
3. Viņiem patīk citus darīt laimīgus

To viņi dara tāpat vien. Viņiem patīk dāvināt dāvanas, teikt patīkamus vārdus un likt citiem smaidīt. Tā viņi paši jūtās laimīgi. Viņu draugi un ģimene viņiem vienmēr ir pirmajā vietā.

4. Viņi ir ļoti labsirdīgi

Tie ir paši labsirdīgākie un atsaucīgākie cilvēki. Viņi vienmēr atnāks palīgā, kad tas tev būs vajadzīgs. Ja tev nepieciešams emocionāls atbalsts, tad labāka padomdevēja par Svariem neatradīsi. Viņi izkliedēs tavu satraukumu un šaubas!
5. Viņi ir apburoši

Viņi ir apburoši, viņos iemīlies no pirmā skatiena. Viņi prot sasmīdināt un iesaistīt interesantākajā sarunā tavā dzīvē. Ar viņiem garlaicīgi nebūs!

6. Tie ir nelabojami romantiķi

Svari prot mīlēt pa īstam. Ja tev ir paveicies un tevī iemīlējies šīs zīmes pārstāvis, tu vari būt pārliecināts: tu esi nokļuvis labās rokās. Viņi par jums rūpēsies, vēl arī mīlēs un savu mīlestību pierādīs katru dienu.
7. Neviens labāk par Svariem netiek galā ar neveiklām situācijām

Svari – labākie diplomāti. Pat nokļūstot visneveiklākā situācijā, viņi atradīs izeju un itin viegli paskaidros visas dīvainības. Pie tam viņi vēl prot izturēties viegli un nepiespiesti.

8. Viņi ir ļoti gudri

Tie ir īsti intelektuāļi. Viņi vienmēr gatavi mācīties ko jaunu, attīstīties, priekš viņiem intelekta spēks vienmēr pirmajā vietā. Viņi spēj racionāli domāt un atrast izeju no katras situācijas.
9. Svari – pati adekvātākā zīme

Lai saprastu, ko mēs ar to domājam, izteiksim piemēru. Ja tu iedomāsies pastāvēt uz galvas, Svari to nedarīs kopā ar tevi, ja vien paši to nevēlēsies. Bet arī neteiks, ka tu esi jucis. Tādi viņi ir. Ar viņiem vienmēr ir patīkami parunāties, viņiem ir savs noteikts viedoklis visos jautājumos.

10. Svari prot cienīt visu brīnišķīgo

Viņi prot katrā lietā saskatīt skaisto. Viņi ciena apkārtējo pasauli un dabu, dievina mākslu, parasti ir ļoti zinoši un interesanti.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:54 17.03Fiksais
Priekšroka vienmēr ir tr.līdzeklim kurš virzās pa galveno ceļu.
1 0 11:28 17.03Alda
Varbūt vajag smidzināt ar viegli rozā permangāna šķīdumu,vai zero coca colu,vai arī jāpārstāda svaigā orhideju zemē.Grūti teikt,vajag pamēģināt.
0 0 00:22 17.03Амина
Полный бред
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019