Kāpēc jādraudzējas ar Svariem

Advertisement
Advertisement

Svari – tā ir vienīgā nedzīvā Zodiaka zīme, tāpēc tā ir īpaša. Tieši šīs zīmes pārstāvji labāk par citiem zin, kas ir harmonija. Neviens tā nemāk ieturēt līdzsvaru kā Svari. Tie ir ļoti interesanti cilvēki, kuri jūt brīnišķīgo, kuriem piemīt gara noturība un nelokāms gribasspēks. Un tas ir tikai tas, kas atrodas virspusē, šiem cilvēkiem ir apbrīnojama iekšējā pasaule.

Raksta turpinājums - lapa #1
Mēs tev dosim pilnīgu Svaru zīmes raksturojumu, noskaidrosim, kuras Zodiaka zīmes sader ar Svariem un pierādīsim, ka tev obligāti jābūt tādam draugam.
Svaru raksturs

1. Viņi labāk par visiem notur līdzsvaru

Svari prot skatīties uz situāciju no malas, tāpēc pie viņiem vienmēr var vērsties pēc palīdzības. Viņi vienmēr cenšas iegūt līdzsvaru. Viņi jūtās ļoti nekomfortabli, kad ap viņiem ir negatīvisms, tāpēc viņi cenšas visu nokārtot un ap sevi pulcināt pozitīvus cilvēkus. Ap sevi viņi rada pozitīvu un patīkamu atmosfēru. Tā arī tu pats kļūsti labāks.

2. Viņi viegli saprotās ar citiem cilvēkiem

Svari patīk cilvēkiem, viņi var katram likt justies interesantam un svarīgam. Viņi prot klausīties un just citus cilvēkus. Viņi cenšas satuvināties ar cilvēkiem, kuri viņiem patīk, viņi meklē draudzīgas attiecības. Viņi nevar ciest virspusējus cilvēkus un uzreiz pārstāj ar viņiem komunicēt.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 3 Aizvakar 08:28gunta
Paldies par padomiem,šur tur taisnība,bet paties;ibā šodienas modei padoties-tad labāk taisnā ceļā uz trako māju. Ja runājam pa frizūrām,tad neviss sakārtotas frizūras ir parūkas,bet gan ''petuhi, izrobotās,un vēl t..ādas kur grūti nosaukt par matu sakārtojumu'' drīzāk-kā cēlos,tā vēlos.Runājot par apģŗēbu-piekakātas biksītes-šekums l pie ceļiem. Mēteļiem ,kleitām,blūzēm u.t.t. aizmugure garāka. Apsksties spogulī cik nevīžīgs cilvēks izskastās.Un par gaumi nestrīdās,tikai riebīgi ka kāds grib uzspiest šo riebīgo bezgaumes stilu.
0 1 18:24 16.01Oof
Dumbass paliek dumbass,
Neko pielikt neko atņemt
0 0 21:43 15.01Milda
Kad man nau ko ēst ēdu naudas puķi un nekas

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019