“Kāpēc man ir jāpalīdz stulbam sievišķim, kas iemācījās vairoties, bet pelnīt - nē!”

Advertisement
Advertisement

Mūs no bērnības ir mācījuši palīdzēt citiem, bet ne visi seko šiem noteikumiem. Bieži vien lūgums par palīdzību paliek tikai lūgums, un var arī izraisīt naida reakciju!


Vienas sievietes emocionāla atbilde uz lūgumu pēc palīdzības internetu sadalīja divās nesamierināmās pusēs. Mēs arī tev piedāvājam iepazīties ar notikušo un izlasīt šo rakstu.

 

Raksta turpinājums - lapa #1
“Manā ziņu joslā pastāvīgi parādās sludinājumi par to, ka kārtējā daudzbērnu māte – vientule lūdz materiālo palīdzību. Lūgumi ir vienādi, tikai vārdi – dažādi.

Parasti stāsti tādi: Mans vīrs- nelietis, uztaisīja pulku bērnu, bet pēc tam neizturēja atbildības slogu un aizbēga. Darbā sievieti neviens neņem, un arī, strādāt ar tādu bariņu bērnu nav laika, un bagātu radinieku arī nav. Tāpēc, labie cilvēki, palīdziet, lūdzu, kā kurš var.
Kārtējo reizi izlasot šādu vai līdzīgu paziņojumu, es nenoturējos un nolamājos skaļi par šādu muļķību un bezkaunību. Starp citu, mani paziņas, kuri tajā brīdī bija blakus, neatbalstīja manus uzskatus. Man pārmeta, ka es esmu pārāk cietsirdīga, teica, ka kā sievietei, man, solidaritātes dēļ, būtu jāatbalsta nabaga māmiņu un ka man ir laiks saprast: visi veči – āži.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 06:06vanda
Precīzi par Zivīm, Dvīņiem un Strēlniekiem!
0 0 Aizvakar 13:19mārīte
nepiežmiedz savas IESPĒJAS pārāk strikti.. (M.M.)
0 0 19:09 12.02mārite
..orģināls, varbūt, ir tikai EGO - vien tikai KĀ to pārtulkos...

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019