Kāpēc nevajag uzklausīt citu cilvēku sūdzības par dzīvi

Advertisement
Advertisement

Pat vislielākajiem optimistiem gadās melnās dienas, kad viņi raud par dzīvi, un uzmanīgam klausītājam izlej uzkrāto negatīvu. Bet tas nav tik slikti. Daudz sliktāk, ja mēs satiekamies ar cilvēkiem, kas visu redz melnā krāsā. Katra no viņu sarunām ir piepildīta ar traģēdiju, problēmām, sūdzībām...


Un šodien mēs pastāstīsim, kāpēc ir bīstami klausīties cilvēkus, kas izstaro negatīvu enerģiju. Mēs centīsimies noskaidrot, kā rīkoties ar tiem, no kuriem pastāvīgi dzird sūdzības par dzīvi un neapmierinātību.

Raksta turpinājums - lapa #1
Svešas problēmas

Cita cilvēka uzklausīšanā mēs parasti neredzam neko sliktu. Nu, lai parunā, padalās ar problēmām. Tajā pašā laikā mēs nedomājam par to, kāpēc mums tas ir vajadzīgs. Laba izglītība un vienkārši pieklājība neļauj vienkārši pārtraukt cilvēku un atteikties klausīties. Mēs ticam, ka mēs palīdzam cilvēkam, un tas mūs paaugstina savās acīs.
Faktiski mēs tādā veidā tikai pastiprinām cilvēku vēlmi pārspīlēt savas problēmas, lai mūsu līdzjūtība pieaugtu. Jūtot līdzi, mēs liekam cietējam iedomāties, ka viņš ir nelaimīgs un bezspēcīgs. Tajā pašā laikā mēs uzlādējamies ar negatīvo un darām pāri paši sev.
Kas notiek, kad mēs uzklausām citu cilvēku problēmas:

1. Mēs zaudējam enerģiju

Pēc nepatīkamām sarunām jūs novērojat nogurumu un depresiju. Tas ir tāpēc, ka negatīvais paņem jūsu enerģiju un liek zaudēt ticību savām spējām.
2. Mēs padodamies manipulācijām

Dažreiz mums sūdzas ne tikai, lai atvieglotu dvēseli. Viltīgi manipulatori, kas izmanto čīkstēšanu, liek mums justies neērti un pat vainīgi pie tā, ka mums viss ir kārtībā, bet labam cilvēkam nekādi neveicas.

Pēc tam, lai atbrīvotos no vainas sajūtas, mēs pat piekāpjamies uz mūsu interešu rēķina un cenšamies palīdzēt cilvēkam. Ko viņš sākotnēji arī gaidīja.
3. Mēs uzlādējamies ar negatīvu

Ne velti saka: ja cilvēku ilgstoši sauc par suni, tad viņš galu galā sāks riet. Tā tas ir ar mūsu uzskatiem par dzīvi: ja mēs pastāvīgi dzirdam, cik viss ir slikts, tad mēs galu galā tam noticēsim. Pat vislielākais optimists sāks skatīties uz pasauli ar tumšām brillēm, ja viņš pastāvīgi uzlādēsies ar negatīvo. Tāpēc, regulāri klausoties čīkstētājus, jūs galu galā kļūsiet viens no viņiem.
Vai jums ir vajadzīgas citu cilvēku problēmas un iepriekš minētās sekas? Ja nē, atrodiet spēku, lai ierobežotu saziņu ar vaidētājiem un mūžīgajiem cietējiem. Cilvēki, kuri pastāvīgi sūdzas par dzīvi, visticamāk, nesniegs jums neko labu, tādēļ taupiet savus nervus, spēku un enerģiju.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:54 17.03Fiksais
Priekšroka vienmēr ir tr.līdzeklim kurš virzās pa galveno ceļu.
1 0 11:28 17.03Alda
Varbūt vajag smidzināt ar viegli rozā permangāna šķīdumu,vai zero coca colu,vai arī jāpārstāda svaigā orhideju zemē.Grūti teikt,vajag pamēģināt.
0 0 00:22 17.03Амина
Полный бред
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019