Kāpēc tavs bijušais vēl joprojām domā par tevi - saistība ar tavu Zodiaka zīmi!

Advertisement
Advertisement

Auns (21 marts — 19 aprīlis)

 

Jūsu bijušais vēl joprojām jūs mīl, tāpēc ka jūs aizdedzināt viņa pasauli, un pēc tam, no tās atstājas tikai pelnus. Jūsu uzturējāt viņa dzīvību ar uztraukumiem, un pēc šķiršanās situācija izmainījās. Viss ir tik garlaicīgs bez jums, tieši tāpēc viņš jūs vēl joprojām mīl.

 

Vērsis (20 aprīlis — 21 maijs)

 

Jūsu bijušais vēl joprojām jūs mīl, jo jūs bijāt vienīgais cilvēks, uz kuru viņš vienmēr varēja paļauties. Tagad, kad jūs esat aizgājusi, viņam ir jāatrod, kas jūs aizvietos, bet tas nav tik vienkārši. Viņš jūtas bez jums pazaudējies.

 

Dvīņi (22 maijs — 21 jūnijs)

 

Jūsu bijušais vēl joprojām jūs mīl, tāpēc ka viņš skumst pēc tā, kā jūs viņu mīlējāt. Jūsu pieķeršanās viņam nozīmēja visu. Jūs ļāvāt viņam justies mīlētam un novērtētam, bet viņš to nevērtēja.

Raksta turpinājums - lapa #1
Vēzis (22 jūnijs — 22 jūlijs)

Jūsu bijušais vēl joprojām jūs mīl, jo saprata, ka vairs nav tās, kura rūpējās par viņu un pēc viņa skuma. Jūs viņam parādījāt juteklisku un maigu mīlestību, pēc kuras viņš ļoti skumst.

Lauva (23 jūlijs — 22 augusts)

Jūsu bijušais vēl joprojām jūs mīl, tāpēc ka jūs esat neatvairāma. Katru reizi, kad viņš jūs redz, jūs izskatāties satriecoši un patiesi laimīga. Jūs- labākais, kas ar viņu notika, un katru reizi, kad viņš ar jums sastopas, viņš to atceras.

Jaunava (23 augusts — 22 septembris)

Jūsu bijušais vēl joprojām jūs mīl, jo viņa dzīve sabruka pēc jūsu aiziešanas. Jūs palīdzējāt saglabāt viņa dzīvi viengabalainu. Jūs bijāt blakus smagos brīžos. Jūsu bijušais vēl joprojām jūs mīl, jo saprata, ko ir pazaudējis.
Foto: co.uk
Svari (23 septembris — 22 oktobris)

Jūsu bijušais vēl joprojām jūs mīl, jo jūs atgaiņājāt drāmu no viņa dzīves, un tagad tā ir atgriezusies. Jūs bijāt miera nesēja ne tikai jūsu attiecībās ar viņu, bet arī – viss, kas ir svarīgs dzīvē. Tagad, kad jūs aizgājāt, viņš piešķir nozīmību bezjēdzīgām lietām, kas nav viņa enerģijas vērtas, un viņam ir radies izsīkums.

Skorpions (23 oktobris — 22 novembris)

Jūsu bijušais vēl joprojām jūs mīl, jo viņš nevar bez jums pieņemt lēmumus. Jūs izveidojās viņa dzīvi pārliecinošu un stabilu. Viņš palīdzējāt pieņemt viņam lēmumus, kad viņš šaubījās, tieši tāpēc jūs aizgājāt. Viņš vēljoprojām jūs mīl, jo viņam ir vajadzīgs jūsu atbalsts un padoms.

Strēlnieks (23 novembris — 21 decembris)

Jūsu bijušais vēl joprojām jūs mīl, jo jūs aizgājāt bez rūgtuma, un nelūdzat atgriezties pie viņa. Jūs vērtējat savu neatkarību un iespēju darīt kaut ko patstāvīgi, un kad jums liekas, ka viņš jūs notur, jūs sapratāt, ka jums viņš ir jāatlaiž. Jūs nesajutāt nepieciešamību tieši lēni šķirties, bet asi nogriezāt saikni, jo attiecību beigu attālināšana būtu vēl sāpīgāka. Jūsu bijušais vēl joprojām jūs mīl, jo jūs neizskaidrojāties pirms aiziešanas.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 23:42Mārīte
bērnus dala, kā ā b o l u s - beidziet vien reiz s p ē l ē t i e s !
0 0 Vakar 17:24anete
Svaigu biešu sulu nemaz nedrīkst tā dzert, tai jānostāvas vismaz pusstundu! Kaktu dakteri tādi!
0 0 Vakar 08:15Ilona
Man ir 62 gadi ....Pilnībā piekrītu . Gadiem , kas rakstīts pasē , nav nozīmes . ....

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017