Kāpēc tieši Zivis ir vissarežģītākie un noslēpumainākie.

Advertisement
Advertisement

Pati noslēpumainākā zīme.


Zivis - visneparastākā Zodiaka zīme, kuru raksturs ir pastāvīgi mainās un attīstās. Šī iemesla dēļ tie bieži netiek pietiekami novērtēti un izprasti. Ar savu daudzvirzienu enerģijas plūsmu un mērķtiecību Zivīm ir grūti izveidot spēcīgas un ilgtermiņa attiecības. Kas notiek šīs zīmes prātā, un kāpēc tās ir tik atšķirīgas no visiem pārējiem?

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: wp.com
1. Empātija - Zivju virzošais spēks.

Zivis - ļoti līdzjūtīgas. Viņi var raudāt melodrāmu dēļ un nepārtraukti ziedot naudu labdarībai. Un to visu viņi dara patiesi nevis izrādīšanās dēļ. Tātad, ja jūs meklējat uzmanīgu un gādīgu partneri dzīvei, ieskatieties Zivīs!

2. Viņi ir ļoti jūtīgi.

Esi uzmanīgi, ja jūs nolemjat izteikt Zivij piezīmi par to, ka viņš pārāk daudz runā. Jūsu draugs var apvainoties - un daudz vairāk nekā jūs domājat.

Zivis ir ļoti jūtīgas un var jebkurā laikā satraukties vai bēdāties. Padomā, pirms aizskart. Bet, ja jums rodas stress, jums pat nevajag par to stāstīt draugam-Zivij. Viņš jau visu zina.

3. Tām ir pārsteidzoši daudzveidīga personība.

Zivis grib dzīvot tik daudz, ka viņām nepietiks tikai ar vienu dzīvi.

Zivis izvēlas dzīvot vairākas dzīves vienā, un tādēļ izmēģina dažādas lomas, tas ir normāli un dabiski. Nevajag viņus vainot divkosībā.

Ja Zivis skaidri nezina, kādu lomu viņi pašlaik izdzīvo, viņiem parasti ir grūti izdarīt izvēli vai nākamo soli. Viņi vienkārši tā ir iekārtoti.
4. Ar viņiem ir viegli iepazīties, bet viņi atklājas ļoti reti.

Būtībā tas nozīmē, ka viņi cenšas vienmēr un visur iepazīties ar jauniem paziņām. Tomēr viņi gandrīz nekad nezina, kā pārvērst šīs paziņas par reāliem draugiem. Zivīm ir grūti paļauties uz citu cilvēku pilnīgu atklātību. Bet viņi vienmēr tam gatavi! Tāpēc Zivis var uzdot tik daudz jautājumu par jūsu dzīvi. Viņiem tas patiešām interesē! Un viņiem sāp, ja jūs viņiem neatklājaties.

5. Viņi pieņem visus.

Zivis vienmēr cer, ka cilvēki viņiem atklās savu labāko pusi.

Tie ir ideāli advokāti. Vismaz viņi vienmēr mudina netiesāt citus cilvēkus, kamēr viņu vaina nav pierādīta. Jā, un Zivju viesībās vienmēr ir jautri, bet ne visiem: tur vienmēr ir cilvēki no ļoti dažādiem sabiedrības slāņiem.

6. Dažreiz viņi sajauc realitāti un fantāziju.

Zivis ir galvenie sapņotāji uz Zemes. Un tas viss tāpēc, ka viņu debesu patrons - Jupiters un Neptūns. Zivis pastāvīgi steidzas, meklējot arvien jaunus mērķus, viņi nevar nomierināties. Dažreiz tas palīdz viņiem sasniegt neiespējamo.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 1 Šodien 08:28gunta
Paldies par padomiem,šur tur taisnība,bet paties;ibā šodienas modei padoties-tad labāk taisnā ceļā uz trako māju. Ja runājam pa frizūrām,tad neviss sakārtotas frizūras ir parūkas,bet gan ''petuhi, izrobotās,un vēl t..ādas kur grūti nosaukt par matu sakārtojumu'' drīzāk-kā cēlos,tā vēlos.Runājot par apģŗēbu-piekakātas biksītes-šekums l pie ceļiem. Mēteļiem ,kleitām,blūzēm u.t.t. aizmugure garāka. Apsksties spogulī cik nevīžīgs cilvēks izskastās.Un par gaumi nestrīdās,tikai riebīgi ka kāds grib uzspiest šo riebīgo bezgaumes stilu.
0 0 Vakar 18:24Oof
Dumbass paliek dumbass,
Neko pielikt neko atņemt
0 0 Aizvakar 21:43Milda
Kad man nau ko ēst ēdu naudas puķi un nekas

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019