Kāpēc tieši Zivis ir vissarežģītākie un noslēpumainākie.

Advertisement
Advertisement

Pati noslēpumainākā zīme.


Zivis - visneparastākā Zodiaka zīme, kuru raksturs ir pastāvīgi mainās un attīstās. Šī iemesla dēļ tie bieži netiek pietiekami novērtēti un izprasti. Ar savu daudzvirzienu enerģijas plūsmu un mērķtiecību Zivīm ir grūti izveidot spēcīgas un ilgtermiņa attiecības. Kas notiek šīs zīmes prātā, un kāpēc tās ir tik atšķirīgas no visiem pārējiem?

Raksta turpinājums
Foto: wp.com
1. Empātija - Zivju virzošais spēks.

Zivis - ļoti līdzjūtīgas. Viņi var raudāt melodrāmu dēļ un nepārtraukti ziedot naudu labdarībai. Un to visu viņi dara patiesi nevis izrādīšanās dēļ. Tātad, ja jūs meklējat uzmanīgu un gādīgu partneri dzīvei, ieskatieties Zivīs!

2. Viņi ir ļoti jūtīgi.

Esi uzmanīgi, ja jūs nolemjat izteikt Zivij piezīmi par to, ka viņš pārāk daudz runā. Jūsu draugs var apvainoties - un daudz vairāk nekā jūs domājat.

Zivis ir ļoti jūtīgas un var jebkurā laikā satraukties vai bēdāties. Padomā, pirms aizskart. Bet, ja jums rodas stress, jums pat nevajag par to stāstīt draugam-Zivij. Viņš jau visu zina.

3. Tām ir pārsteidzoši daudzveidīga personība.

Zivis grib dzīvot tik daudz, ka viņām nepietiks tikai ar vienu dzīvi.

Zivis izvēlas dzīvot vairākas dzīves vienā, un tādēļ izmēģina dažādas lomas, tas ir normāli un dabiski. Nevajag viņus vainot divkosībā.

Ja Zivis skaidri nezina, kādu lomu viņi pašlaik izdzīvo, viņiem parasti ir grūti izdarīt izvēli vai nākamo soli. Viņi vienkārši tā ir iekārtoti.
4. Ar viņiem ir viegli iepazīties, bet viņi atklājas ļoti reti.

Būtībā tas nozīmē, ka viņi cenšas vienmēr un visur iepazīties ar jauniem paziņām. Tomēr viņi gandrīz nekad nezina, kā pārvērst šīs paziņas par reāliem draugiem. Zivīm ir grūti paļauties uz citu cilvēku pilnīgu atklātību. Bet viņi vienmēr tam gatavi! Tāpēc Zivis var uzdot tik daudz jautājumu par jūsu dzīvi. Viņiem tas patiešām interesē! Un viņiem sāp, ja jūs viņiem neatklājaties.

5. Viņi pieņem visus.

Zivis vienmēr cer, ka cilvēki viņiem atklās savu labāko pusi.

Tie ir ideāli advokāti. Vismaz viņi vienmēr mudina netiesāt citus cilvēkus, kamēr viņu vaina nav pierādīta. Jā, un Zivju viesībās vienmēr ir jautri, bet ne visiem: tur vienmēr ir cilvēki no ļoti dažādiem sabiedrības slāņiem.

6. Dažreiz viņi sajauc realitāti un fantāziju.

Zivis ir galvenie sapņotāji uz Zemes. Un tas viss tāpēc, ka viņu debesu patrons - Jupiters un Neptūns. Zivis pastāvīgi steidzas, meklējot arvien jaunus mērķus, viņi nevar nomierināties. Dažreiz tas palīdz viņiem sasniegt neiespējamo.
7. Viņu enerģija atspoguļo citu cilvēku enerģiju.

Zivis - cilvēki ir ļoti jūtīgi. Dažreiz citu cilvēku emocijas viņus pārņem tik daudz, ka viņi nespēj tikt galā ar savām. Dažreiz viņu dzīve ir kā haoss tikai tāpēc, ka viņiem nav laika, lai atrisinātu savas problēmas: tur ir tik daudz svešinieku!

Patiesībā tas ir plus, nevis mīnus. Ja jums ir nepieciešams kāds, kurš pieliktu savu plecu, jūs noteikti varat saukt Zivis. Galu galā nevienam citam nav tik liela pašaizliedzība!

8. Viņi vienmēr meklē jaunu pieredzi.

Zivis pastāvīgi meklē jaunas lietas un iespaidus. Un tie ir īpaši apmierināti, ja atradot cilvēku, kas ir gatavs dalīties ar viņiem piedzīvojumos.

Parasti Zivīm ir veiksmīgas attiecības ar tiem, kas līdzīgi viņiem mīl haosu un ažiotāžu.

Ja Zivis nonāks ”stabilitātes” slazdā, viņi, iespējams, dosies uz kaut kādu impulsīvu darbību un izmantos pirmo iespēju radikālām pārmaiņām dzīvē.

9. Zivis ir pēdējā zodiaka zīme.

Zivis ir 12. un pēdējā Zodiaka zīme. Tātad visiem, kas dzimuši zem šīs zīmes, ir visu 11 iepriekšējo zīmju īpašību sprādzienbīstams maisījums.

Tādēļ Zivīm dažkārt ir grūti izprast sevi un savas jūtas. Tieši tāpēc viņi ir tik izšķērdīgi un bieži pieņem absolūti stulbus lēmumus. Tomēr šo cilvēku plus ir tas, ka viņi ir ļoti atvērti. Zivis ir draugs, kurš vienmēr saka ”jā”, pat ja vēlāk viņš to nožēlos. Vai jums ir draugi - Zivis?

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 20:02Os
VID man tocna nepateiks ko pirksu pa skaidro naudu vai nepirksu.un kur to darīšu.sūkājiet ledu
0 0 Aizvakar 08:25Valdis
par Vaciju viss taisnibu , bet pedejas nav Latvijaa
0 0 10:45 21.03Es
Un Norvēģijā vēl ne tādus skatus var ieraudzīt--kā saka-cēlies un vēlies!
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019