Kāpēc vīrietim būtu jānodrošina sieviete

Advertisement
Advertisement

Pēdējo gadu tendence - daudziem pāriem nav nekāda prieka no viņu attiecībām. Tā vietā, lai vienkārši izbaudītu viens otru un dzīvi kopumā, cilvēki skaidro, kurš par kuru ir atbildīgs, kurš nopelna vairāk, kurš ņem hipotēku, kurš sēž ar bērnu, kur taisnība... Vīrieši sauc sievietes par muļķēm, un viņas savukārt klaigā par īstu vīriešu pazušanu.

 

Pazīstamais psihologs Oļegs Siļavskis ir pārliecināts, ka vīrietim ir pienākums nodrošināt sievieti, citādi viņš vienkārši degradēsies. Turklāt daba jau sen un pareizi definējusi vīriešu un sieviešu lomas ģimenē, kuru neievērošana izraisa personīgo sabrukumu. Šodien pastāstīsim, kāpēc vīrietim ir vajadzīga sieviete, kas tērēs viņa naudu.

Raksta turpinājums - lapa #1
Vīrietis nodrošina sievieti

Pasaule ir mainījusies: cilvēki dzīvo mājīgās mājās, koki nav jācērt, mamuti nav jāmedī. Bet tajā pašā laikā cilvēka arhetipiskais raksturs palika nemainīgs. Ja cilvēki tam nepakļaujas, tad sākas problēmas - vispirms psiholoģiskās, tad visas pārējās.

Oļegs Siļavskis saka: ”Kopumā mūsdienu pasaulē ir acīmredzami izkropļotas vīrieša un sievietes lomas. Cilvēki pārāk atrāvušies no savas patiesās dabas, viņi dara to, ko grib. Vīrieši aizmirst savas lomas un funkcijas, sievietes zaudē savas.”
Tāpēc mēs arvien vairāk satiekam cilvēkus ar depresiju un vidējā vecuma krīzi. Bija viss labi vīrietim vai sievietei, bet viņi vienkārši sadeg acu priekšā: atstāj ģimeni, pamet savu darbu, sāk dzert ... Oļegs Siļavskis apliecina, ka tas viss ir tāpēc, ka mēs sajaucam mūsu lomas.

Piemēram, vīrietim panākumu gūšanai vienkārši ir nepieciešams pilnībā nodrošināt sievieti. Pretējā gadījumā viņš negūs panākumus, zaudēs dzīves jēgu un pat var kļūt impotents. Daba ir sagatavojusi daudzus sodus.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 06:06vanda
Precīzi par Zivīm, Dvīņiem un Strēlniekiem!
0 0 13:19 14.02mārīte
nepiežmiedz savas IESPĒJAS pārāk strikti.. (M.M.)
0 0 19:09 12.02mārite
..orģināls, varbūt, ir tikai EGO - vien tikai KĀ to pārtulkos...

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019