Karalienes pēc zodiaka zīmes

Advertisement
Advertisement

Zodiaka zīmes pārstāvjus apvieno noteiktas rakstura iezīmes. Protams, katram cilvēkam ir individuāls kvalitātes, nepilnību un tikumības komplekts, un nav jēgas to noliegt. Šodien mēs nolēmām paanalizēt, kādās zodiaka zīmēs dzimuši karaliskās ģimenes locekļi, un tādējādi atgādināt, ka katra no mums var justies kā īsta karaliene.

Raksta turpinājums - lapa #1
Pastāstīsim, ar kuru karaliskās ģimenes pārstāvji jūs esat zem vienas astroloģiskās zīmes. Un jūs pārbaudīsiet, cik jūs esat līdzīgi.
Zodiaka zīmju apraksts

1. Auns

Šīs zīmes karaliskais pārstāvis ir princese Eugēnija. Viņa dzimusi 1990. gada 23. martā. Šī ir ļoti temperamentīga zodiaka zīme, jo to pārvalda Marss, un elements ir Uguns. Galvenās iezīmes ir aktivitāte, uzņēmība, neatkarība, sportiskais gars. Mēs noteikti pamanījām šīs iezīmes Eugēnijā, kad viņa organizēja kāzu sacensības ar Meganu Marklu un gribēja būt labākā it visā.
2. Vērsis

1926. gada 21. aprīlī piedzima viena no vispazīstamākajām un ietekmīgākajām karalienēm - karaliene Elizabete II. Viņai, tāpat kā jebkuram Vērsim, piemīt pacietība, spēja koncentrēties un lojalitāte. Kopš bērnības nākamā karaliene izceļas ar nepieredzētu tieksmi pēc zināšanām un neatlaidību, viņas arsenālā jau jaunībā bija vairākas svešvalodas. Viņa droši tuvojas savai 100 gadu jubilejai un ir pelnījusi cieņu no visiem. Elements - Zeme un valdošā planēta - Venēra.
3. Dvīņi

1923. gada 31. maijā dzimis Monako princis Renē III. Nav meitene, bet gan pazīstama personība un labi raksturo Dvīņu zīmi. Galvenās personības iezīmes ir sabiedriskums, zinātkāre, optimistisks skats uz dzīvi. Princis bija tā laika novators, un, aizstāvot jaunās idejas, Renē III īstenoja atjaunošanas politiku, kuras mērķis bija pārvērst Monako par mūsdienīgu valsti un tajā pašā laikā atbalstīt tradīciju saglabāšanu. Elements - Gaiss un planēta - Merkurs.
4. Vēzis

Mēs neesam pārsteigti, ka šīs zīmes karaliskais pārstāvis ir princese Diāna. Labdarības un žēlastības iemiesojums Lady Dee dzimusi 1961. gada 1. jūlijā. Raksturs: sapņains, jutīgs, radošs. Šīs zīmes pārstāvji labi izprot cilvēkus, necieš konfliktus, ir ļoti laipni. Viņu elements ir Ūdens, un valdošā planēta ir Mēness.
5. Lauva

Spilgts Lauvu pārstāvis ir Megana Mārkla. Viņa dzimusi 1981. gada 4. augustā. Viņai patīk būt uzmanības centrā un ir laba gaume, kas piemīt visiem, kas dzimuši Lauvas zīmē. Viņa uzvarēja visu pasauli ar savu smaidu. Rakstura īpašības - dāsnums, apzinīgums, spožums. Elements ir Uguns, un planēta Saule.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 10:45Es
Un Norvēģijā vēl ne tādus skatus var ieraudzīt--kā saka-cēlies un vēlies!
1 1 Aizvakar 10:20ruta
Mēs varam šausmināties un smieties, bet patiesībā viņi ir nelaimīgi cilvēki.
0 0 21:54 17.03Fiksais
Priekšroka vienmēr ir tr.līdzeklim kurš virzās pa galveno ceļu.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019