Karmiskā saikne. Šīs Zodiaka zīmes ir saistītas karmiski, vai jūsu pāris pie tām ir pieskaitāms?

Advertisement
Raksta turpinājums - lapa #2
Karmiskā saikne dažādām Zodiaka zīmēm pēc stihijām.

Kādā gan veidā ir saistītas Zodiaka zīmes, kuras pieder pie dažādām stihijām, un, pret dažādām karmām?

IERASTĀS karmas (zeme) cilvēki visvairāk ietekmē uz dzīves ceļu zīmēm ar ATLIKUŠO karmu (ūdens), jo otriem nav nosliece veikt liktenīgas darbības, turpretī IERASTĀS karmas zīmes tos veic, reizēm pat sev par sliktu. Bet uz pašu IERASTO karmu labu iespaidu atstāj cilvēki ar ATLIKUŠO karmu (gaiss.)

ATLIKUŠĀS karmas (gaiss) pārstāvji paši veido savu likteni. Bet kopā pa dzīvi viņiem ir vieglāk kopā ar ATLIKUŠĀS karmas vai IERASTĀS karmas pārstāvjiem. Īpaši labvēlīga ir ATLIKUŠĀ karma.

ATLIKUŠĀS karmas zīmēm ir cieša karmiska saikne ar IERASTĀS karmas zīmēm. Nemainot savu dzīvi, ATLIKUŠĀ karma ir spējīga pastumt uz pareizu dzīvē svarīgu rīcību ATLIKUŠO karmu.

SMAGĀS karmas loma jebkuras zīmes dzīvē vienmēr būs ļoti iespaidīga. Tā ir pārāk spēcīga, lai to varētu kardināli ietekmēt, tādēļ tikai divi šīs karmas grupas pārstāvji var palīdzēt viens otram abpusējai personiskai izaugsmei.

Zinot, pie kādas karmiskās grupas pieder viens vai otrs cilvēks, var paredzēt, kādas attiecības jums ar viņu izveidosies. Man personīgi viss sakrita, kā jums?

Patika? Dalies!

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 10:40 02.12Juris
Tik neloģisku,varētu teikt stulbu rakstu nekad nav nācies lasīt.Tāpēc atceraties to,- ka visus rakstus internetā "jāfiltrē" Arī tik aplamu rakstu,kāda var uzrakstīt un pasniegt kā patiesību.Esat gudri,domājiet ar savu galvu.Interesanti,ka Gangnam kaut ko tādu publicē.
0 1 07:14 30.11Gundats
Viss atkarīgs kāda sabiedrība apkārt, ja visi atsakās tad ok, bet ja tikai daļa tad bērnam jāiemāca vardarbība jo bez tas viņam būs grūti šai sabiedrība!
0 0 08:53 26.11Tiešām?
Komentējuši rakstīto, protams, ir vīrieši!!!! Mīļie vīrieši, pret MĀTI DABU nevar nostāties NEVIENS!!! Ne sieviete, ne vīrietis!!! Nestāstiet pasaciņas par to, ka četrdesmit un vecāki vīrieši "jūtas" labāk nekā jauni!!! Ap šo vecumu lielākajai daļai vīriešu jau ir diezgan redzams liekais svars un sāk nomocīt problēmas ar prostatu. Tas nav mans izdomājums, bet to nosaka Māte Daba, jo ne tikai sievietēm ap četrdesmit un vecākām, bet arī vīriešiem palēninās vielmaiņa, līdz ar to arī liekais svars. Kāda tad tur labāka jušanās?! Senās Ķīnas imperatori, lai saglabātu "jaunību" un potenci, stājās dzimumattiecībās ar mazgadīgām meitenēm, lika nogalināt zīdaiņus un dzēra to asinis, bet vai tas viss palīdzēja???!!! Pilnīgi noteikti - NĒ!!!! Vīrieša potence, diemžēl, samazinās jau pēc 35 gadiem, tā kā nestāstiet pasakas, ka 70 gados jums "stāv" bez tabletēm!!! Un mīlestība neko nevarēs "pacelt"!!!! Maz ticams arī, ka 50 un vecākiem vīriešiem "atnāk&quo

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017