Karmiskā saikne. Šīs Zodiaka zīmes ir saistītas karmiski, vai jūsu pāris pie tām ir pieskaitāms?

Advertisement
Raksta turpinājums - lapa #2
Karmiskā saikne dažādām Zodiaka zīmēm pēc stihijām.

Kādā gan veidā ir saistītas Zodiaka zīmes, kuras pieder pie dažādām stihijām, un, pret dažādām karmām?

IERASTĀS karmas (zeme) cilvēki visvairāk ietekmē uz dzīves ceļu zīmēm ar ATLIKUŠO karmu (ūdens), jo otriem nav nosliece veikt liktenīgas darbības, turpretī IERASTĀS karmas zīmes tos veic, reizēm pat sev par sliktu. Bet uz pašu IERASTO karmu labu iespaidu atstāj cilvēki ar ATLIKUŠO karmu (gaiss.)

ATLIKUŠĀS karmas (gaiss) pārstāvji paši veido savu likteni. Bet kopā pa dzīvi viņiem ir vieglāk kopā ar ATLIKUŠĀS karmas vai IERASTĀS karmas pārstāvjiem. Īpaši labvēlīga ir ATLIKUŠĀ karma.

ATLIKUŠĀS karmas zīmēm ir cieša karmiska saikne ar IERASTĀS karmas zīmēm. Nemainot savu dzīvi, ATLIKUŠĀ karma ir spējīga pastumt uz pareizu dzīvē svarīgu rīcību ATLIKUŠO karmu.

SMAGĀS karmas loma jebkuras zīmes dzīvē vienmēr būs ļoti iespaidīga. Tā ir pārāk spēcīga, lai to varētu kardināli ietekmēt, tādēļ tikai divi šīs karmas grupas pārstāvji var palīdzēt viens otram abpusējai personiskai izaugsmei.

Zinot, pie kādas karmiskās grupas pieder viens vai otrs cilvēks, var paredzēt, kādas attiecības jums ar viņu izveidosies. Man personīgi viss sakrita, kā jums?

Patika? Dalies!

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 09:40 13.08mārīte
.. kādreiz PSR (otra galējība) nesekmīgu bērnu vecākiem 'liedza ,tā teikt, 'tupēt'uz Goda dēļa / un publiski 'audzināja' sapulcēs... (vai tā pakazuka nav no tiem laiciņiem...
0 1 09:20 13.08Līva
Ja Raimondu Paulu tēvs nebūtu PIESPIEDIS mācīties klavieres-vai tad mums būtu mūsu Raimonds Pauls.Vairākiem miljonāriem nav augstas izglītības,bet cik gudru galvu palaistu savvaļā pazūd neceļos.Labi tiem bērniem,kuriem paveicies ar dzīvesgudriem vecākiem,jo katrs bērns ir individualitāte.
0 0 14:31 12.08austra
manā mājas stūrī bites dzīvo gadiem ilgi. mazbērni baidās, bet pierada. šogad 18. jūlijā, atbraucot mājās, pilna istaba ar bitēm!! tās ieperinājušās arī otrā mājas stūrī.. pie tam gandrīz katru dienu pilna istaba ar bitēm, mazmeitas ir sakostas.. iznīdēju istabā, bet atkal pielido.. kā cīnīties, jo istabā noteikti nepatīkami, bīstami, jo mazmeitām iedzeļ.. nekas nav pretī, ja sadzīvo ar mums, bet agresīvas istabā nepatīk!! meklēšu, kā iznīcināt, jo mājas stūrus jau nevar nojaukt!! tātad- kā iznīcināt, jo ir bīstamas? lūdzu rakstiet austraseikste@inbox.lv

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017