Karmiskā saikne. Šīs Zodiaka zīmes ir saistītas karmiski, vai jūsu pāris pie tām ir pieskaitāms?

Advertisement
Advertisement

Daudzi, kuri aizraujas ar astroloģiju, ir aizdomājušies, kā tieši jūs Zodiaka zīme ir saistīts ar citiem Zodiaka zīmju pārstāvjiem. Pastāv pat speciālas tabulas, kurās ir norādīta saderība pēc horoskopa, šīs tabulas ir ļoti populāras. Bet starp Zodiaka zīmēm ir arī citas saiknes, piemēram, karmiska ietekme.


Saiknes starp Zodiaka zīmēm

 

Visas Zodiaka zīmes pastāvīgi iedarbojas savā starpā, savstarpēji ietekmējot likteņus. Bet starp noteiktu zīmju pārstāvjiem pastāv vēl spēcīgāka saikne. Vispopulārākais saderības piemērs - pa stihijām sadalītas Zodiaka zīmes .

Raksta turpinājums - lapa #1
Šāda saikne sadala visas zīmes 4 grupās:

UGUNS STIHIJA (Lauva, Strēlnieks, Auns). ”Ugunīgie” cilvēki ir lieliski līderi. Viņi slikti pakļaujas citu ietekmei.

ŪDENS STIHIJA (Skorpions, Vēzis, Zivis). ”Ūdens” cilvēki ir ļoti spilgts piemērs par gara pārākumu pār ķermeni Šīs zīmes ir ļoti jūtīgas un viņiem ir nosliece uz emocionāliem pārdzīvojumiem un stipru sasprindzinājumu.

GAISA STIHIJA (Svari, Dvīņi, Ūdensvīrs). ”Gaisa” cilvēki sevi ļoti mīl, tādēļ bieži mēdz būt visai egoistiski. Viņi ir ļoti gudri un viņiem piemīt patiess piemīlīgums.

ZEMES STIHIJA (Mežāzis, Jaunava, Vērsis). ”Zemes” cilvēkiem ir materiāls domāšanas veids. Viņi stabili stāv uz kājām un ir ļoti praktiski. Turklāt, viņiem ir neiedomājama intuīcija!
Dažādu Zodiaka zīmju karma

Indieši par karmu sauc katra cilvēka likteni, kurš veidojas atkarībā no cilvēka darbiem. Viņi uzskata, ka ir 4 karmas veidi, kuri ir raksturīgi stihijām:

IERASTĀ KARMA (Zemes stihija). Šī karma sastāv no darbiem, kurus dvēsele paveic pastāvīgi. Pat nākamā dzīvē Vērši, Mežāži un Jaunavas kāps uz tiem pašiem grābekļiem, satiks tos pašus šķēršļus un tās pašas kļūdas.

PĒDĒJĀ KARMA (Gaisa stihija). Šo karmu nosaka rīcība, kura ir veikta īsi pirms nāves. Ūdensvīriem, Dvīņiem un Svariem patiešām vairāk kā citām zīmēm ir nosliece veikt lielus un skaļus darbus bezizejas situācijās. Viņi var zaudēt pār sevi kontroli neparastās situācijās vai, gluži otrādi, darīt to, uz ko citi cilvēki nav spējīgi. Kā balva - nākamā dzīve šiem cilvēkiem būs pavisam citādāka.

SMAGĀ KARMA (Uguns stihija). Aunu, Lauvu un Strēlnieku liktenis tiek noteikts ar konkrētiem darbiem pašā viņu dzīves pacēlumā. Viņi visu savu dzīvi veic lietas, kas ļoti spēcīgi ietekmē apkārtējo pasauli.

ATLIKUŠĀ KARMA (Ūdens stihija). Skorpioni, Vēži un Zivis pieņem savu likteni, tādēļ, kad viņi nomirst, viņi mierīgi pāriet uz citu ķermeni. Atlikušā karma nozīmē, ka darbi viņu dzīves laikā, reti kad ietekmē viņu likteni.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 06:06vanda
Precīzi par Zivīm, Dvīņiem un Strēlniekiem!
0 0 13:19 14.02mārīte
nepiežmiedz savas IESPĒJAS pārāk strikti.. (M.M.)
0 0 19:09 12.02mārite
..orģināls, varbūt, ir tikai EGO - vien tikai KĀ to pārtulkos...

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019