Karmiskais horoskops pēc dzimšanas datuma un jūsu liktenis

Advertisement
Advertisement

Karmiskais horoskops pēc dzimšanas datuma un tavs liktenis. Vispirms mēs vēlamies pievērst jūsu uzmanību faktam, ka jūsu dzimšanas datums nav tikai skaitlis. Katrs no mums ierodas šajā pasaulē stingri noteiktā laikā ar iepriekš noteiktu mērķi. Varbūt kādam jāpabeidz savas iepriekšējās inkarnācijas lietas, kādam dzīve dos sūru mācību par vecām kļūdām, bet kāds visu sāks no nulles.

 

Lai kā tur nebūtu, mūsu karmiskais horoskops pēc dzimšanas datuma palīdzēs jums nedaudz izprast savas iepriekšējās inkarnācijas noslēpumus un nedaudz pavērt nākotnes plīvuru.

Raksta turpinājums - lapa #1
No 21. marta līdz 19. aprīlim – garīgās atmodas laiks

Aizdomāsimies, ko mēs parasti darām no rīta, kad pamostamies un ko mums tik ļoti cenšas iemācīt skolā fiziskās audzināšanas stundās? Atbilde ir pareiza - vingrošanu. Pēc vienkāršiem fiziskiem vingrinājumiem mēs jūtamies možāki un enerģiskāki kā jebkad agrāk visu dienu. Tātad, ja saskaņā ar karmisko horoskopu, jūs esat piedzimis garīgās atmošanās periodā, tas nozīmēs, ka jūsu zemes iemiesojums šajā dzīvē ir apveltīts ar milzīgu enerģijas potenciālu. Daba ir devusi jums ļoti bagātu iekšējo pasauli, tāpēc ir laiks to izmantot.

No 20. aprīļa līdz 20. maijam – garīgās izaugsmes laiks

Kas mums visiem nepieciešams izaugsmei? Pareizs, veselīgs uzturs un vitamīni. Un, protams, sava personiskā telpa. Cilvēkiem, kuri dzimuši karmiskā horoskopa garīgās izaugsmes laikā, kā nevienam citam ir nepieciešams noteikt viņu individuālo telpu. Tie ir indivīdi ar stingriem principiem, kuri uzskata, ka viņu pašu uzskati ir gandrīz vienīgie patiesie. Tāpēc ļoti bieži viņiem nākas nonākt situācijās, kad viņu intereses ir pretrunā ar svešām.

No 21. maija līdz 20. jūnijam – plauksmes un attīstības laiks

Katra cilvēka raksturs, neapšaubāmi, ir individuāls. Tādēļ cilvēkiem, kuri dzimuši garīgās uzplauksmes periodā, raksturīga rīcība, kurā saprāts un sirds ir pretrunā viens otram. Tie ir cilvēki, kuri pakļauti dziļai pašanalīzei. Viņu dzīves mērķis – sasniegt iekšējās harmonijas sajūtu. Galvenais padoms – necentieties sajaukt darbu ar mīlestību. Personīgā dzīvē jums jāvadās tikai pēc jūtām, bet darbā – pēc saprāta.

No 21. jūnija līdz 21. jūlijam – garīgās ilgmūžības laiks

Saskaņā ar karmisko horoskopu pēc dzimšanas datuma tas ir gada gaišākais un mierīgākais laiks. Cilvēki, kuri dzimuši šajā periodā, viegli sasniedz nospraustos mērķus. Viņiem bieži piemīt analītisks prāts, kas ļauj katru situāciju aprēķināt daudzus soļus uz priekšu. Bieži vien viņiem kļūst garlaicīgi no tā, ka dzīve rit lēzeni un vienmērīgi, kas viņus mudina ar paššaustīšanu iegrimt nožēlā par pagātni.
No 22. jūlija līdz 21. augustam – garīgās nobriešanas laiks

Cilvēkiem, dzimušiem garīgās nobriešanas periodā, pirmām kārtām ir jāatcerās, ka šajā pasaulē ir milzum daudz lietu, pār kurām cilvēkam nav varas. Ja jūs esat dzimuši no 22.jūlija līdz 21.augustam pēc karmiskā horoskopa, tad jums jāiemācās pieņemt pasauli tieši tādu, kāda tā ir. Komunicējot ar cilvēkiem, centieties būt labvēlīgāki, tad arī dzīve kļūs daudz vienkāršāka.

No 22. augusta līdz 21. septembrim – ražas ievākšanas laiks

Ļoti bieži karmiskajā horoskopā pēc dzimšanas datuma šis periods nozīmē laiku, kad parādās ilga darba augļi. Cilvēkam tas nozīmē, ka tā ir viņa pēdējā reinkarnācija un nākamreiz viņš varēs pāriet uz jaunu pasauli. Liktenis centīsies jūs apbalvot par iepriekšējiem pārbaudījumiem. Jums ir jāizrāda pacietība attiecībā pret tuviem cilvēkiem un jāiemācās racionāli aprēķināt savus spēkus.

No 22. septembra līdz 22. oktobrim – krītošu lapu laiks

Ja ticēt karmiskam horoskopam, šajā laikā dzimst cilvēki ar ļoti spēcīgu raksturu. Visas dzīves garumā viņi nebaidoties atbrīvojas no savas pagātnes. Tādas personas reti kad izjūt sirdsapziņas pārmetumus, jo praktiski katru savu rīcību uzskata par nepieciešamu un vērstu iekšējās harmonijas sasniegšanai. Bieži vien tie ir rūdīti ciniķi un reālisti.

No 23. oktobra līdz 22. novembrim – pirmā sniega laiks

Karmiskajā horoskopā pēc dzimšanas datuma cilvēki, kuri pieder šim laika periodam, ir ļoti vērīgi un ar asu mēra sajūtu. Ikdienas dzīvē viņi ir kārtīgi un pirmām kārtām rūpējas par savu izskatu. Tikai viņu raksturs, tāpat kā pirmie aukstumi, diezgan mainīgi, tāpēc bieži aizsvilstās un ir emocionāli.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Pirms 42 minūtēmgunta
Paldies par padomiem,šur tur taisnība,bet paties;ibā šodienas modei padoties-tad labāk taisnā ceļā uz trako māju. Ja runājam pa frizūrām,tad neviss sakārtotas frizūras ir parūkas,bet gan ''petuhi, izrobotās,un vēl t..ādas kur grūti nosaukt par matu sakārtojumu'' drīzāk-kā cēlos,tā vēlos.Runājot par apģŗēbu-piekakātas biksītes-šekums l pie ceļiem. Mēteļiem ,kleitām,blūzēm u.t.t. aizmugure garāka. Apsksties spogulī cik nevīžīgs cilvēks izskastās.Un par gaumi nestrīdās,tikai riebīgi ka kāds grib uzspiest šo riebīgo bezgaumes stilu.
0 0 Vakar 18:24Oof
Dumbass paliek dumbass,
Neko pielikt neko atņemt
0 0 Aizvakar 21:43Milda
Kad man nau ko ēst ēdu naudas puķi un nekas

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019