Karmiskais horoskops pēc dzimšanas datuma un jūsu liktenis

Advertisement
Advertisement

Karmiskais horoskops pēc dzimšanas datuma un tavs liktenis. Vispirms mēs vēlamies pievērst jūsu uzmanību faktam, ka jūsu dzimšanas datums nav tikai skaitlis. Katrs no mums ierodas šajā pasaulē stingri noteiktā laikā ar iepriekš noteiktu mērķi. Varbūt kādam jāpabeidz savas iepriekšējās inkarnācijas lietas, kādam dzīve dos sūru mācību par vecām kļūdām, bet kāds visu sāks no nulles.

 

Lai kā tur nebūtu, mūsu karmiskais horoskops pēc dzimšanas datuma palīdzēs jums nedaudz izprast savas iepriekšējās inkarnācijas noslēpumus un nedaudz pavērt nākotnes plīvuru.

Raksta turpinājums
No 21. marta līdz 19. aprīlim – garīgās atmodas laiks

Aizdomāsimies, ko mēs parasti darām no rīta, kad pamostamies un ko mums tik ļoti cenšas iemācīt skolā fiziskās audzināšanas stundās? Atbilde ir pareiza - vingrošanu. Pēc vienkāršiem fiziskiem vingrinājumiem mēs jūtamies možāki un enerģiskāki kā jebkad agrāk visu dienu. Tātad, ja saskaņā ar karmisko horoskopu, jūs esat piedzimis garīgās atmošanās periodā, tas nozīmēs, ka jūsu zemes iemiesojums šajā dzīvē ir apveltīts ar milzīgu enerģijas potenciālu. Daba ir devusi jums ļoti bagātu iekšējo pasauli, tāpēc ir laiks to izmantot.

No 20. aprīļa līdz 20. maijam – garīgās izaugsmes laiks

Kas mums visiem nepieciešams izaugsmei? Pareizs, veselīgs uzturs un vitamīni. Un, protams, sava personiskā telpa. Cilvēkiem, kuri dzimuši karmiskā horoskopa garīgās izaugsmes laikā, kā nevienam citam ir nepieciešams noteikt viņu individuālo telpu. Tie ir indivīdi ar stingriem principiem, kuri uzskata, ka viņu pašu uzskati ir gandrīz vienīgie patiesie. Tāpēc ļoti bieži viņiem nākas nonākt situācijās, kad viņu intereses ir pretrunā ar svešām.

No 21. maija līdz 20. jūnijam – plauksmes un attīstības laiks

Katra cilvēka raksturs, neapšaubāmi, ir individuāls. Tādēļ cilvēkiem, kuri dzimuši garīgās uzplauksmes periodā, raksturīga rīcība, kurā saprāts un sirds ir pretrunā viens otram. Tie ir cilvēki, kuri pakļauti dziļai pašanalīzei. Viņu dzīves mērķis – sasniegt iekšējās harmonijas sajūtu. Galvenais padoms – necentieties sajaukt darbu ar mīlestību. Personīgā dzīvē jums jāvadās tikai pēc jūtām, bet darbā – pēc saprāta.

No 21. jūnija līdz 21. jūlijam – garīgās ilgmūžības laiks

Saskaņā ar karmisko horoskopu pēc dzimšanas datuma tas ir gada gaišākais un mierīgākais laiks. Cilvēki, kuri dzimuši šajā periodā, viegli sasniedz nospraustos mērķus. Viņiem bieži piemīt analītisks prāts, kas ļauj katru situāciju aprēķināt daudzus soļus uz priekšu. Bieži vien viņiem kļūst garlaicīgi no tā, ka dzīve rit lēzeni un vienmērīgi, kas viņus mudina ar paššaustīšanu iegrimt nožēlā par pagātni.
No 22. jūlija līdz 21. augustam – garīgās nobriešanas laiks

Cilvēkiem, dzimušiem garīgās nobriešanas periodā, pirmām kārtām ir jāatcerās, ka šajā pasaulē ir milzum daudz lietu, pār kurām cilvēkam nav varas. Ja jūs esat dzimuši no 22.jūlija līdz 21.augustam pēc karmiskā horoskopa, tad jums jāiemācās pieņemt pasauli tieši tādu, kāda tā ir. Komunicējot ar cilvēkiem, centieties būt labvēlīgāki, tad arī dzīve kļūs daudz vienkāršāka.

No 22. augusta līdz 21. septembrim – ražas ievākšanas laiks

Ļoti bieži karmiskajā horoskopā pēc dzimšanas datuma šis periods nozīmē laiku, kad parādās ilga darba augļi. Cilvēkam tas nozīmē, ka tā ir viņa pēdējā reinkarnācija un nākamreiz viņš varēs pāriet uz jaunu pasauli. Liktenis centīsies jūs apbalvot par iepriekšējiem pārbaudījumiem. Jums ir jāizrāda pacietība attiecībā pret tuviem cilvēkiem un jāiemācās racionāli aprēķināt savus spēkus.

No 22. septembra līdz 22. oktobrim – krītošu lapu laiks

Ja ticēt karmiskam horoskopam, šajā laikā dzimst cilvēki ar ļoti spēcīgu raksturu. Visas dzīves garumā viņi nebaidoties atbrīvojas no savas pagātnes. Tādas personas reti kad izjūt sirdsapziņas pārmetumus, jo praktiski katru savu rīcību uzskata par nepieciešamu un vērstu iekšējās harmonijas sasniegšanai. Bieži vien tie ir rūdīti ciniķi un reālisti.

No 23. oktobra līdz 22. novembrim – pirmā sniega laiks

Karmiskajā horoskopā pēc dzimšanas datuma cilvēki, kuri pieder šim laika periodam, ir ļoti vērīgi un ar asu mēra sajūtu. Ikdienas dzīvē viņi ir kārtīgi un pirmām kārtām rūpējas par savu izskatu. Tikai viņu raksturs, tāpat kā pirmie aukstumi, diezgan mainīgi, tāpēc bieži aizsvilstās un ir emocionāli.
No 23. novembra līdz 21. decembrim – ilga miega laiks

Cilvēkiem, kuri dzimuši šajā laikā, bieži piemīt slēptas maģiskās spējas. Iekšējā balss kļūs par lielisku padomdevēju jebkurā sarežģītā jautājumā. Cilvēki, kuri pieder šim laikam, ļoti bieži spēj sapņos redzēt savas iepriekšējās inkarnācijas.

No 22. decembra līdz 19. janvārim - garīgās atjaunošanās laiks

Šajā laikā dzimst cilvēki ar tieksmi pēc kārtības. Reizēm tāda kārtības mīlestība, lai viss atrastos savās vietās, var viņus nostādīt nepievilcīgā gaismā apkārtējo acīs. Jums savā dzīvē periodiski jāievieš daudzveidība un jaunas izjūtas. Nebīstieties mainīt savus plānus un rīkoties spontāni.

No 20. janvāra līdz 18. februārim – karmiskās attīrīšanās laiks

Saskaņā ar karmisko horoskopu, šim laika periodam pieder romantiķi un sapņotāji. Kaut gan, lai cik tas būtu paradoksāli, tajā pašā laikā viņi ir apdāvināti ar lielisku analītisko domāšanu un visu notiekošo pakļauj rūpīgai analīzei. Tās ir pesonības, kurām dziļi vienaldzīgi, ko apkārtējie domā par viņu darbību un rīcību. Viņi paši nosaka likumus un vadās tikai pēc pašu viedokļa.

No 19. februāra līdz 20. martam – brāzmaina vēja laiks

Cilvēkiem, kuri dzimuši periodā no 19. februāra līdz 20. martam, jāiegaumē šīs inkarnācijas galvenā karmiskā mācība – necensties palīdzēt visiem un katram. Iemācieties sev par prioritāti nostādīt personīgās domas un vēlmes. Pastāv liela iespējamība, ka tādiem cilvēkiem grūti koncentrēt spēkus konkrētai nodarbei. Toties mīlestībā viņi ir ļoti veiksmīgi, lai gan īstas jūtas viņus visbiežāk piemeklē jau brieduma gados.

Pacentieties uzmanīgi izturēties pret to, ko jums cenšas pateikt Liktenis caur karmisko horoskopu. Tas palīdzēs labāk izprast ne tikai savu uzvedību, bet iemācīs arī to, no kā jāizvairās.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Pirms 45 minūtēmValdis
par Vaciju viss taisnibu , bet pedejas nav Latvijaa
0 0 10:45 21.03Es
Un Norvēģijā vēl ne tādus skatus var ieraudzīt--kā saka-cēlies un vēlies!
1 1 10:20 21.03ruta
Mēs varam šausmināties un smieties, bet patiesībā viņi ir nelaimīgi cilvēki.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019