Kas ir pats seksuālākais jūsu Zodiaka zīmē? Lūk, atbilde!

Advertisement
Advertisement

Jūsu pievilcības noslēpums. Katram ir sava odziņa, ne tā?

 

Astroloģija spēlē svarīgu lomu mūsu dzīvē. Ja jūs tai ticat, tā var pastāstīt daudz par to, kas padara jūs unikālus, skatoties pēc jūsu Zodiaka zīmes.

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: yimg.com
AUNS

Auni parasti rada jaunus trendus. Viņi izliek ceļu, pa kuru seko visi pārējie un nosaka standarta līmeni, uz kuru visi tiecas. Viņi citus ietekmē ar savām idejām un ar savu personisko piemēru. Aunu neatkarība un oriģinālums padara tos īpaši seksuāli pievilcīgus citu acīs. Aunu spēja uzņemties līderību jebkurā situācijā vienkārši sajūsmina!

VĒRSIS

Vērši ir vienmēr gatavi nostāties savu mīļoto pusē un ir slaveni ar savu neierobežoto mīlestību. Lai arī viņi ir pēc dabas ietiepīgi, tad netraucē viņiem būt maigiem un rūpīgiem. Vērši vienmēr dod vairāk nekā ņem, tas padara viņus par vieniem no pašiem lieliskākiem cilvēkiem jūsu dzīvē. Tieši pašaizliedzība un spēja mīlēt bez atskatīšanās - ir pašas seksuālākās Vērša īpašības!

DVĪŅI

Dvīņi ir daudzpusēji un spēj pielāgoties jebkurā situācijā. Viņi vienkārši maina lomu, atkarībā no apstākļiem.

Dvīņi ir sabiedriski un vienmēr atrodas uzmanības centrā, pat necenšoties. Pašpārliecinātība, radošums un elastība - pašas seksuālākās Dvīņu īpašības.

VĒZIS

Dzimušie zem Vēža zīmes ir pilni ar pretrunām. Viņi var būt ļoti rūpīgi, bet tad negaidīti attālināties. Šodien viņiem gribas mājīgumu, bet rīt viņi pilnībā iegrimst trakā piedzīvojumā.

Vēžiem piemīt spēcīga intuīcija un psiholoģisks spēks, kurš bīda tos uz priekšu. Vēžu neparedzamība dod tiem īpašu noslēpumainības un seksualitātes oreolu, intriģējot visus apkārtējos.
LAUVA

Lauvas - īsti karalistes būvētāji. Viņi rada ap sevi savu pasauli un greizsirdīgi to sargā. Viņi rada realitāti dzīves gaitā un ielaiž tajā tikai pašus tuvākos cilvēkus.

Ieraudzīt pasauli ar Lauvas acīm - nozīmē ieraudzīt to visā burvestībā. Spēja izgudrot savu pasauli prasa prasmi izgudrot un labi attīstītu estētisko sajūtu, tas arī ir pats seksuālākais Lauvās.

JAUNAVA

Jaunavas dzīvo divkāršu dzīvi. Viņiem ir ārējā miera un paškontroles fasāde, bet aiz tās slēpjas nemitīgi domājoša, strādājoša un nemierīga personība. Kā pīle dīķī, Jaunava šķiet nekustīga, ja skatās no malas, bet zem ūdens aši ar pleznām airējas.

Šī neiedomājamā spēja dzīvot ar diviem raksturiem vienlaicīgi padara Jaunavu interesantu un pievilcīgu, tieši tajā arī slēpjas viņas seksualitātes noslēpums.

SVARI

Svari - dzimuši diplomāti. Tie ir empātijas meistari, kuri vienmēr sevi spēj iedomāties otra vietā un paskatīties uz pasauli ar otra acīm.

Viņi atšķiras ar izpratni un pacietību pret apkārtējiem, kas sastopas ļoti reti. Viņu patiesums, spēja pavērst pret sevi un cilvēku mīlestība padara Svarus neatvairāmus un ļoti seksuālus.

SKORPIONS

Visi Skorpioni sevī nēsā indīgu dzeloni. Viņi ir tieši un diplomātija viņiem ir sveša. Viņi izsakās nesmalkjūtīgi, nekautrējoties izteikt pretenzijas.

Skorpioni dod priekšroku rūgtai patiesībai saldu melu vietā. Lai arī šī īpašība nav visiem patīkama, tā ir visai reta. Sarunājoties ar Skorpioniem, jūs vienmēr ziniet, ko viņš domā, varat nebaidīties, ka jums tiek melots vai ar jums manipulē. Godīgums, patiesums un pārliecība par sevi - pašas seksuālākās Skorpiona īpašības.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 06:06vanda
Precīzi par Zivīm, Dvīņiem un Strēlniekiem!
0 0 13:19 14.02mārīte
nepiežmiedz savas IESPĒJAS pārāk strikti.. (M.M.)
0 0 19:09 12.02mārite
..orģināls, varbūt, ir tikai EGO - vien tikai KĀ to pārtulkos...

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019