Kas kaitina sievietes vīriešu uzvedībā?

Advertisement
Advertisement

Visas sievietes sapņo atrast savu ideālo vīrieti. Tas ir tāds pats mītisks personāžs kā ideāla sieviete. Katrai sievietei ir savas prasības un gaume, tādēļ grūti pateikt, kādam cilvēkam vajadzētu būt. Bet ir uzvedība un īpašības, kas kaitina gandrīz visas sievietes.Raksta turpinājums - lapa #1
Dažreiz jūs skatāties uz vīrieti un nezināt, raudāt vai smieties. Izanalizējām dažādas sieviešu dienasgrāmatas un forumus un apkopojām sarakstu ar vīriešu kļūdām uzvedībā un izskatā, kas vairumam sieviešu nepatīk.
Īsta vīrieša īpašības

1. “Es esmu tas, kas es esmu. Un netaisos mainīties“

Tūlīt nāk prātā seriāls “Brigāde”. Kādēļ ir vīriešu kategorija, kas neņem vērā veselīgu kritiku un padomus? Mainīties ir nepieciešams katram cilvēkam, jo tā ir personiskā izaugsme. Bet, ja jūs dzīvojat ar pagātnes paliekām un nevēlaties mainīt savu dzīvi, tad jūs izskatāties mazliet smieklīgi un ar to jūs tracināt sievietes.
2. “Mana māte ...”

Ir skaidrs, ka tavai mīļotajai jāciena tavi vecāki. Bet viņai nav jāatdarina tava māte vai jādanco zem viņas stabules. Katru sievieti tracina frāze, kas sākas ar vārdiem: “Mana māte ...” Ja jūs neesat izauguši, tad sēdiet kopā ar savu māti un nesāciet attiecības. Jums ir skaidri jāsaprot, kāda loma jūsu dzīvē ir mātei, un kāda ir jūsu mīļākās sievietes loma. Un tās nejauciet.
3. “ Šī pasaule ir netaisnīga”

Sen zināma patiesība. Bet tas nenozīmē, ka cilvēkam ir nepārtraukti jākauc un jāvaino veiksmīgi cilvēki, cenšoties apslēpt savas neveiksmes ar pasaules sazvērestību un netaisnību. Apprecējušās, dažas sievietes sāk nēsāt uz kakla ne tikai kaklarotu, bet arī vīru. Vīriešu infantilitātei nav vietas šajā pasaulē.
4. “Tas jādara sievietei”

Ir vīriešu kategorija, kam sieviete vairāk ir verga lomā. Viņi nekad nepalīdzēs mājas darbos vai bērnu audzināšanā, jo tas ir “sieviešu” darbs. Labi, ja sieviete ir viņa apgādībā, un viņš pilnīgi uztur ģimeni un patiešām nogurst vairāk nekā viņas. Bet, kad vīrietis skatās futbolu vai dodas uz bāru ar draugiem, bet sieviete, pēc darba nogurusi, dara visus mājas darbus, šādas attiecības nebūs ilgas.
5. “Es tev devu naudu kleitai, kur atlikums?”

Vīrieša alkatība ir briesmīga. Vīrieši, kuri skaita katru santīmu. Sievietei un ģimenei kopumā vajadzētu būt motivācijai un iedvesmai, nevis bagāžai. Pastāvīgi atskaitīties nevienam nepatīk.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:54 17.03Fiksais
Priekšroka vienmēr ir tr.līdzeklim kurš virzās pa galveno ceļu.
1 0 11:28 17.03Alda
Varbūt vajag smidzināt ar viegli rozā permangāna šķīdumu,vai zero coca colu,vai arī jāpārstāda svaigā orhideju zemē.Grūti teikt,vajag pamēģināt.
0 0 00:22 17.03Амина
Полный бред
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019