Kas notiek ar vīrieti, kad viņš ieiet sievietē, bet neprecas?

Advertisement
Advertisement

Ja jums ar vīrieti radušās intīmas attiecības, tad pēc Visuma enerģētikas likumiem jūs jau esat ģimene!


Arī jūsu ģimenei ir enerģētiskais lauks – `aura`. Slēgtā sistēmā enerģija izplatās vienmērīgi un taisnīgi starp visām daļām, tomēr tai ir dažādas īpašības. Lūk, kas notiek ar vīrieti, kad viņš ieiet sievietē, bet neprecas.


Sieviete caur glāstiem, pieskaršanos, saziņu, ēdiena gatavošanu, uzkopšanu, mazgāšanu, īpaši caur intīmiem sakariem atdod vīrietim radošo enerģiju, pietiekošu visām daļām – viņai pašai, vīram, bērniem, padzīvojušiem vecākiem, ja tādi ir.

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: com.au
Sieviete – tā ir mūza! Viņa iedvesmo vīrieti varoņdarbiem un apgādā viņu ar enerģiju. Vīrietis ņem viņas lādiņu un rada – būvē mājas, ceļus, izveido biznesa kompānijas, zīmē, raksta grāmatas. Viņš nes mājās materiālus labumus un vienmērīgi sadala starp visiem ģimenes locekļiem!

Kas notiek, kad vīrietis neprecas?

Viņš apzog sievieti! Vīrietis paņem viņas enerģiju, kas iedalīta viņiem abiem, pelna naudu un liek savā kontā, piedevām vēlās, lai viņa pelnītu pati un pati par sevi rūpētos. Šeit ir vietā atgādināt, ka sieviete nav radīta sabiedriskam darbam! Viņai nav emocionāla vairoga kā vīrietim, viņa visas problēmas darbā ņem tuvu pie sirds. Nervi sievieti izsmeļ, viņa atnāk no darba kā izsīkusi aka, nav spējīga piepildīt vīru un atbalstīt bērnus.
Tātad, vīrieši un sievietes bez zīmoga pasē `satiekas`… gadu, divus, desmit, pat ja dzīvo kopā. Bet kas tas ir - satikties? Vīrietis satikās, guva baudu no viņas skaistuma, seksuālās enerģijas, bet pēc tam pārslēdzās uz citu! Jauniete, kas satikusies ar pieciem un vairāk, iziet pie vīra nevar. Viņa sevi ir izdāļājusi un priekš vīra enerģija nav palikusi. Tagad vajag no jauna krāt, bet tas ir ilgs un darbietilpīgs process. Viņa ir bezpalīdzīga, uzskata, ka nav pietiekoši laba, jo neviens vīrietis nepaliek ar viņu kopā.

Ar katrām jaunām attiecībām sievietei grūtāk atklāt savu sirdi un dvēseli. Viņa baidās atkal apdedzināties, tikt apmānītai.
Ņemot vērā visu iepriekš minēto, civilizētā sabiedrībā sievietei vienmēr jāatrodas vīrieša aizsardzībā. Tētim ar ieroci rokās jāstāv pie durvīm un, ja kavalieris nedomā precēt meitu, tad tāds nelietis dzīšus jādzen no mājām kur tālāk! Ja nav tēva, tad vecākais brālis, vectēvs, onkulis, pieaudzis dēls, jebkurš cits tuvs, atbildīgs vīrietis.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 22:29carroline
Tā ir mana liecība par cilvēka labo darbu, kurš man palīdzēja .. Mans vārds ir CAROLINE WAYNE. un es esmu atrodas NEW YORK, ASV. Mana dzīve ir atpakaļ !!! Pēc 8 laulību gadiem mans vīrs pameta mani ar mūsu trīs bērniem. Es jutu, ka mana dzīve beigās bija gandrīz beigusi un bija izkrist. Pateicoties burtnīcai, ko sauca par papu Justu, kuru es satiku tiešsaistē. Vienā uzticīgā dienā, kad es pārlūkoju internetu, es meklēju labu rakstīšanas rīku, kas spēj atrisināt manas problēmas. Man nāca klajā vairākas liecības par šo konkrēto burvestību. Daži cilvēki liecināja, ka viņš atnesa savu Ex mīļāko atpakaļ, daži liecināja, ka viņš atjauno dzembu, daži liecināja, ka viņš var nodot burvestību, lai apturētu šķiršanos un tā tālāk. Man bija viena īpaša liecība, ko es redzēju, tā bija par sievieti, ko sauca par žēlastību, viņa liecināja par to, kā Dr.Chamberc atdeva savu Ex mīļāko mazāk nekā 72 stundas, un pēc viņas liecības beigās viņa nomest Dr.Chamberc e-pasta adresi. Pēc visu to izlasīšanas es n
0 0 Vakar 09:27Ritvars
"vīrieša lepnums" ir viņa daikts? Un vai tiešām sievietes joprojām jādēvē par "vājo dzimumu"? Šajā rakstā saskatu klajas šovinistiskas iezīmes un tas nav iepriecinoši.
0 0 Vakar 00:18glino
Izzīstas no pirksta muļķîbas

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017