Kas notiek ar vīrieti, kad viņš ieiet sievietē, bet neprecas?

Advertisement
Advertisement

Ja jums ar vīrieti radušās intīmas attiecības, tad pēc Visuma enerģētikas likumiem jūs jau esat ģimene!


Arī jūsu ģimenei ir enerģētiskais lauks – `aura`. Slēgtā sistēmā enerģija izplatās vienmērīgi un taisnīgi starp visām daļām, tomēr tai ir dažādas īpašības. Lūk, kas notiek ar vīrieti, kad viņš ieiet sievietē, bet neprecas.


Sieviete caur glāstiem, pieskaršanos, saziņu, ēdiena gatavošanu, uzkopšanu, mazgāšanu, īpaši caur intīmiem sakariem atdod vīrietim radošo enerģiju, pietiekošu visām daļām – viņai pašai, vīram, bērniem, padzīvojušiem vecākiem, ja tādi ir.

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: com.au
Sieviete – tā ir mūza! Viņa iedvesmo vīrieti varoņdarbiem un apgādā viņu ar enerģiju. Vīrietis ņem viņas lādiņu un rada – būvē mājas, ceļus, izveido biznesa kompānijas, zīmē, raksta grāmatas. Viņš nes mājās materiālus labumus un vienmērīgi sadala starp visiem ģimenes locekļiem!

Kas notiek, kad vīrietis neprecas?

Viņš apzog sievieti! Vīrietis paņem viņas enerģiju, kas iedalīta viņiem abiem, pelna naudu un liek savā kontā, piedevām vēlās, lai viņa pelnītu pati un pati par sevi rūpētos. Šeit ir vietā atgādināt, ka sieviete nav radīta sabiedriskam darbam! Viņai nav emocionāla vairoga kā vīrietim, viņa visas problēmas darbā ņem tuvu pie sirds. Nervi sievieti izsmeļ, viņa atnāk no darba kā izsīkusi aka, nav spējīga piepildīt vīru un atbalstīt bērnus.
Tātad, vīrieši un sievietes bez zīmoga pasē `satiekas`… gadu, divus, desmit, pat ja dzīvo kopā. Bet kas tas ir - satikties? Vīrietis satikās, guva baudu no viņas skaistuma, seksuālās enerģijas, bet pēc tam pārslēdzās uz citu! Jauniete, kas satikusies ar pieciem un vairāk, iziet pie vīra nevar. Viņa sevi ir izdāļājusi un priekš vīra enerģija nav palikusi. Tagad vajag no jauna krāt, bet tas ir ilgs un darbietilpīgs process. Viņa ir bezpalīdzīga, uzskata, ka nav pietiekoši laba, jo neviens vīrietis nepaliek ar viņu kopā.

Ar katrām jaunām attiecībām sievietei grūtāk atklāt savu sirdi un dvēseli. Viņa baidās atkal apdedzināties, tikt apmānītai.
Ņemot vērā visu iepriekš minēto, civilizētā sabiedrībā sievietei vienmēr jāatrodas vīrieša aizsardzībā. Tētim ar ieroci rokās jāstāv pie durvīm un, ja kavalieris nedomā precēt meitu, tad tāds nelietis dzīšus jādzen no mājām kur tālāk! Ja nav tēva, tad vecākais brālis, vectēvs, onkulis, pieaudzis dēls, jebkurš cits tuvs, atbildīgs vīrietis.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

1 0 Aizvakar 21:00Elza
Šausmīgs murgojums!
0 0 Aizvakar 07:55Jānis
Kas ir atcēlis daudzskaitļa lietošanu, uzrunājot nepazīstamu cilvēku?
1 1 15:53 15.12Māris.
Nevienam nav tiesības izlemt bērna vietā. Būt, vai nebūt kristītam. Vecākiem būtu jāaizliedz izlemt bērna vietā ,ko saukt, vai nesaukt par dievu. Lai tas bērns izaug un izlemj pats, kādiem dieviem pievērsties. Mamma grib, sasodītas, bildes ficebukā, grib padižoties draudzenēm, bet pati ierobežo sava bērna izvēles. Un vispār, bērniem atļaut apmeklēt baznīcu tikai sasniedzot pilngadības vecumu. Vārds Dievs apzināti rakstīts ar mazo burtu, jo kristiešu dievs nav dievs.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017