Ķermeņa psiholoģija: tas ir tas, ko var pateikt par cilvēku pēc viņa stājas

Advertisement
Advertisement

Mūsu ķermenis ir sarežģīta struktūra, kurā visas saites ir nedalāmi saistītas. Dažreiz var tikai brīnīties, cik ļoti viens ir atkarīgs no otra. Un šodien mums arī ir kaut kas, kas jūs pārsteigs.

 

Pastāstīsim jums, kā stāja ietekmē mūsu iekšējo stāvokli un, kā tas ir savstarpēji saistīts un kāpēc pareizas stājas veidošana ir tik svarīga.

Raksta turpinājums - lapa #1
Nepareiza stāja

Stāja ir ierasta cilvēka poza atkarībā no skeleta stāvokļa. Faktiski tā ir ķermeņa pozīcija ir dažādās darbībās. Katram cilvēkam ir sava stāja. Bet tā ir mainīga lieta: tā mainās dienas laikā dažādu faktoru ietekmē. Šīs izmaiņas var ietekmēt gan iekšējie, gan ārējie faktori.

Kad dvēsele ir laimīga, mums it kā izaug spārni uz muguras, mēs izslejamies, iztaisnojam plecus un mūsu stāja mainās. Kad garastāvoklis ir slikts, kad mūs nospiež rūpes, cilvēks sakumpst, noliec galvu un skatās uz grīdu. Ir arī atgriezeniskā saite: atkarībā no mūsu stājas, cilvēki uztver mūs dažādi.
Ko jūs domājat, kad redzat vīrieti ar taisnu muguru, iztaisnotiem pleciem un paceltu zodu? Protams, ka to, ka cilvēks ir pārliecināts par sevi, un viņš neapzināti izraisa cieņu. Un saistība pastāv. Ir pierādīts, ka cilvēki ar labu stāju ir daudz veiksmīgāki nekā viņu kumpainie kolēģi, viņi gūst labākus rezultātus karjeras izaugsmē un tiek vispārēji ievēroti.

Spāņu filozofs Baltasars Grassjans sacīja: ”Cilvēka stāja ir viņa dvēseles fasāde”. Un tā ir patiesība, cilvēka stāja var daudz pateikt. Psihologi pat izšķir vairākus personību veidus, pamatojoties uz cilvēka stāju.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 22:40mārīte
vai tā būtu tā pati Izabella, par kuru stāsta : zvērējusi nenovilkt krekla , līdz karš nebūs beidzies - tā kā tomēr karš ieildzis (krekls nenovilkts vairākus gadus) -... ?
0 0 Aizvakar 21:20mārīte
nav tie īstie papu'āsi' - arī tā var būt un ..tad vēl gadi 'pāri spēkiem' , un vēl materiālais 'gūsts'.. (M.M.)
0 0 17:55 13.11ināra
ja vīrs dzer bieži un palaiž rokas,draud nežēlīgi izrēķināties,gandrīz noved tevi līdz nervu sabrukumam,tad arī jāpaslavē?

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017