Ko jūt suņi? Un kā to labāk sarast!

Advertisement
Advertisement

Jau sen ir pierādīts, ka suns ir viens no uzticīgākajiem dzīvniekiem. Un arī labs četrkājains draugs un sargs.


Atcerieties filmu “Hachiko: visuzticamākais draugs”, kuru nav iespējams skatīties bez asarām. Filma pamatojas uz reāliem notikumiem: kaut kur tālajā Japānā, Akita Inu šķirnes suns deviņus gadus katru dienu vienā un tajā pašā laikā ieradās stacijā, lai gaidītu savu mirušo saimnieku.


Dažkārt suņi mums kļūst tik tuvi, ka mēs sākam tos uztvert kā ģimenes locekļus. Tāpēc, kad viņi pamet mūs, mēs pārdzīvojam stresu un sāpes. Baiļu, depresijas un apjukuma dēļ pēdējos brīžos mēs varam atstāt tos vienatnē.

Raksta turpinājums - lapa #1
Ko suņi jūt?

Lūk, ko saka amerikāņu veterinārārsts Evans Šovs saka: “Kad jūs ņemat mājdzīvnieku mājā, jums vajadzētu saprast, ka pēc kāda laika viņš jūs atstās. Suņa dzīve ir daudz īsāka nekā cilvēka dzīve. “

Evanam Šovam bija jāiemidzina liels dzīvnieku skaits, kuri bija slimi un kuriem nebija iespēju atveseļoties. Lai glābtu viņus no sāpēm, īpašnieki lūdza iemidzināt, bet centās nebūt klāt šajā brīdī.
“Jums nevajadzētu atstāt suņus tad, kad esiet tiem vajadzīgi. Dzīves pēdējā brīdī dzīvniekus nevajadzētu ieskaut svešiniekiem, viņiem nevajadzētu uztraukties un meklēt saimnieku sejas. Šajā laikā saimnieka klātbūtne, atbalsts un aprūpe vajadzīga dzīvniekam vairāk nekā jebkad agrāk, “saka ārsts.
“Es esmu ievērojis, ka daži no cilvēkiem, kuri atstāja dzīvnieku, pēc kāda laika diemžēl to ļoti nožēloja. Es ļoti labi saprotu, cik grūti tas var būt, bet suņa nāve ir daļa no jūsu dzīves, un tas ir jāpieņem, lai galu galā pārdzīvotu šo bēdu “, secina ārsts.
Cilvēkam vajadzētu iedomāties sevi sava mīluļa lomā un padomāt, vai viņš gribētu tikt pamests, kad būtu vājš, slims, izbijies, vecs vai ciestu no kādas slimības?

Parasti suņi dzīvo 10-13 gadu. Bet notiek, ka tie nomirst agrāk vīrusu un baktēriju slimību, invazīvo slimību, ģenētisko patoloģiju, autoimūno slimību dēļ ...
Gadījumā, ja ārsts diagnosticē neārstējamas infekcijas, onkoloģiskās slimības, ar dzīvību nesavienojamus ievainojumus un acīmredzamu ārstēšanas un atbalsta terapijas neefektivitāti, veterinārārsti iesaka eitanāziju. Vienkārši sakot, iemidzināt, lai atbrīvotu no fiziskām ciešanām.
Eitanāzija tiek uzskatīta par optimālu, ja suns mirst vecuma dēļ. Pēdējās dienās laikā viņa stāvoklis pasliktinās. Suns jūtas slikti, un viņam nekā nevar palīdzēt. Galvenais ir atpazīt tuvojošos brīdi un palikt dzīvnieka tuvumā.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:54 17.03Fiksais
Priekšroka vienmēr ir tr.līdzeklim kurš virzās pa galveno ceļu.
1 0 11:28 17.03Alda
Varbūt vajag smidzināt ar viegli rozā permangāna šķīdumu,vai zero coca colu,vai arī jāpārstāda svaigā orhideju zemē.Grūti teikt,vajag pamēģināt.
0 0 00:22 17.03Амина
Полный бред
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019