Ko meklē veiksmīgs vīrietis savā mīļotajā? Sieviete, kuru vīrietis negribēs atlaist, 12 īpašības.

Advertisement
Advertisement

Lūk, 12 svarīgas sievietes īpašības, kuru dēļ vīrietis nekad viņu neatlaidīs no sevis. Jo tās, patiesi, ir svarīgas!

Kādas tās ir - ideālas sievietes īpašības? Apspriedīsim to mūsu rakstā.


Pienāk diena, kad vīriešiem tomēr gadās tas retais, laimīgais gadījums, kad viņi satiek savu sapņu sievieti. Tas vienmēr ir negaidīti un ne vienmēr mums piemērotā momentā, bet, tā vai citādi, šī sievietes parādās un maini dzīvi uz mūžu. Attiecību dinamika starp sievieti un vīrieti pakāpeniski pēdējo desmitgažu laikā ir mainījusies, bet visumā, to saturs ir palicis viens un tas pats. Dabā ir tā lēmusi, ka divas pretējās puses var apvienoties un radīt vienu veselu. Ja Jūs esat tieši tas, kam ir palaimējies satikt šo reto ziedu tukneša vidū, izdariet visu, lai nekad to neatlaistu. Ne katrs no mums uzvedas gudri, sastopot patiesu mīlestību, un pēc tam rūgti par to nožēlo. Ja VIŅAI ir šīs 12 retās īpašības, Jums nevajag to atlaist.

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Viņa ir gudrāka par Jums.

Lai kā Jūs noliegtu, katram vīrietim ir nepieciešama gudra sieviete, kura palīdzēs viņam dzīvē. Ne velti saka, ka aiz katra varena vīrieša stāv varena sieviete. Bez sievietes vīrieša ceļš ir tikai pašpārliecinātības iegūšana.

Līdz ko dzīvē ir parādījusies sieviete, negaidīti šī pašpārliecinātība iegūst jēgu, virzienu, un prātīgu aizsākumu.

2. Viņa ir skaista

Sievietes skaistums atspoguļojas vīrieša acīs. Cik ilga būs Jūsu sajūsma par mīļoto, tik ilgi plauks viņas skaistums.
Jūtams, šajās dienās ir tādi, kas piedod pārāk lielu akcentu skaistumam, un tie, kuriem tas nav svarīgs. Skaistums ir tas, kas ir jābauda no tā brīža, kad cilvēks atver acis; tas nav tas, par kuru būtu jākaunas, tieši otrādi, ir vērts to iemācīties pienācīgi novērtēt.

3. Viņa ir labestīga un atsaucīga

Labi cilvēki - labestīgi cilvēki. Ja viņa nav rūpīga, nav tā vērts, lai atņemtu sev dzīves gadus. Ir svarīgi būt sievietei, labestīgai sievietei. Pastāv attiecības, kurās vīrietis izrāda vairāk rūpju, nekā skaistā dzimuma pārstāves.

Lai gan atsevišķām ģimenēm nav bērnu, neskatoties uz to, sievietēs ar gadiem parādās mātes instinkts. Un, ja Jums uz priekšdienām gribas stipru ģimeni, pārliecinieties, ka Jūsu sieviete grib un var kļūt par labu māti.
4. Viņa ir dzīvespriecīga

Dzīve dažreiz kļūst pavisam grūta. Tā var kļūt neinteresanta un monotona. Protams, sievietes nav radītas tam, lai izklaidētu vīrieti, bet būt dzīvespriecīgai, enerģiskai, gatavai piedzīvojumiem, sievietei tas ir patīkami.

5. Viņa māk mīlēt no sirds

Viena no galvenēm sievietes īpašībām - māka patiesi mīlēt, no visas sirds. Tā nav tāda mīlestība, kuru var bieži izjust vīrieši. Viņu mīlestība dažreiz kļūst egocentriskāka nekā sieviešu mīlestība.

Sievietes, no savas puses, var mīlēt pašaizliedzīgi, veltot sevi pilnībā cilvēkam, ar kuru viņai ir attiecības. Ja Jūs esat atradis sievieti, kas patiesi Jūs mīl, tad tā ir vislielākā likteņa dāvana.

6. Viņa ir gatava uz kompromisu

Cilvēkiem ir raksturīga spītība - vienādi, gad vīriešiem, gan sievietēm. Mēs mīlam lietas tādas. Kādas tās ir patiesībā, un ne vienmēr esam atklāti tik lielā mērā, lai piekāptos. Bet attiecības, agri vai vēlu, pieprasa kompromisu.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 01:00Rooo
Stipras sievietes ir sievietes ar olām,un vīriešiem tādas nafig nav vajadzīgas!Tā nu nāksies tai stiprajai dzīvot ar savām spēļmantiņām vienai pašai un sarunāties ar sevi!Pilnīgs murgs!!!
0 0 Vakar 09:13Ina
Varētu teikt 100%
0 0 09:33 14.07mārīte
..radi (populāri vai otrādi)

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017