Ko pirmo saskatīji šajā bildē? Ja puisi, tad tuvākā laikā tevi sagaida…

Advertisement
Advertisement

Testi personības un rakstura īpašību noteikšanai vienmēr ir interesanti un neparasti. Rezultāts var tev nepatikt, bet tāds uzdevums tiešām uzlabos garastāvokli. Mēs tev sagatavojām vislabākos psiholoģiskos testus. Uzzini par sevi vairāk!

Raksta turpinājums - lapa #1
Personības testi

5 visprecīzākie

1. Šis tests palīdzēs uzzināt, kas tevi sagaida.

Pateicoties šim testam, var noteikt, kas tevi sagaida tuvākā laikā un ko tu meklē dzīvē. Un tātad, kas pirmais tev iekrita acīs?

Ja tu esi meitene un vispirms pievērsi uzmanību sievietei – tas nozīmē, ka drīzumā tavā dzīvē notiks pārmaiņas, par kurām tu būsi ļoti priecīga. Meitenes skatiens vērsts augšup, kas simbolizē pozitīvu un optimistisku noskaņojumu. Tava sirds ir pilna cerību, tu esi gatava pārmaiņām, kaut arī pilnīgi apmierināta ar esošo lietu kārtību.

Ja tu esi puisis, kurš bildē saskatīja meiteni, tas nozīmē, ka tu esi fokusējies uz pretējo dzimumu. Iespējams, ir meitene, kura neatbild ar pretjūtām un tu visus savus spēkus tērē tam, lai viņu iegūtu. Taču tas ir jāatliek un jāvelta uzmanība sev un pašattīstībai, lai kļūtu labāks un vairāk pašpārliecināts. Tas tev palīdzēs atrast otru pusīti.

Ja tu esi meitene un pirmo ieraudzīji puiša seju – tas nozīmē, ka tu esi noskaņota romantiskām attiecībām, bet, ja tev ir puisis, tas liecina par jūsu spēcīgo saikni. Tu bieži domā par savu iemīļoto. Puisis bildē iemieso labas un veselīgas pārmaiņas jūsu attiecībās. Ja tu esi vientuļa, tad pavisam drīz satiksi savu puisi.

Ja tu esi puisis un ievēroji vīrieša seju bildē – tas nozīmē, ka tevi kaut kas satrauc. Iespējams, tas ir nemiers par konkurenci darbā vai tevi satrauc kāds draugs, kolēģis vai puisis no tavas komandas. Tā var būt arī greizsirdības pazīme. Jebkurā gadījumā tu neesi savā ādā un ar to jātiek skaidrībā.
2. Šis tests palīdzēs izprast sevi.

Ko tu ieraudzīji sākumā – automobili vai cilvēku ar binokli? Noskaidrosim, ko tas nozīmē.

Аutomobilis nozīmē, ka tu cieni brīvību un patīk izlemt visu pašam. Tava dzīve ir paša rokās un tu neesi atkarīgs no citu viedokļa. Tev ir svarīgi visu laiku virzīties uz priekšu, attīstīties un pilnveidoties. Ja kāds ierobežo tavu brīvību – tas padara tevi nelaimīgu. Tu ievēro detaļas, vari labi izprast dīvainas situācijas.

Cilvēks ar binokli nozīmē, ka tevi neinteresē detaļas, tu redzi bildi kopumā. Tu drīzāk norīsi informāciju nekā tajā iedziļināsies. Skatīties uz bildi kopumā, protams, ir labi, bet reizēm detaļas ir ne mazāk svarīgas.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 22:40 14.11mārīte
vai tā būtu tā pati Izabella, par kuru stāsta : zvērējusi nenovilkt krekla , līdz karš nebūs beidzies - tā kā tomēr karš ieildzis (krekls nenovilkts vairākus gadus) -... ?
0 0 21:20 14.11mārīte
nav tie īstie papu'āsi' - arī tā var būt un ..tad vēl gadi 'pāri spēkiem' , un vēl materiālais 'gūsts'.. (M.M.)
0 0 17:55 13.11ināra
ja vīrs dzer bieži un palaiž rokas,draud nežēlīgi izrēķināties,gandrīz noved tevi līdz nervu sabrukumam,tad arī jāpaslavē?

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017