Ko var pastāstīt par jūsu dzīvi jūsu ēģiptiešu Zodiaka zīme.

Advertisement
Advertisement

Viss, ko vajag zināt par ēģiptiešu Zodiaka zīmēm.


Ēģiptiešiem ir tādas pašas divpadsmit Zodiaka zīmes kā mums. Viņi tic, ka šīs zīmes var daudz ko pastāstīt par cilvēku.
Katra zīme – ēģiptiešu Dieva simbols, kurš jums palīdz.


Lūk, katras ēģiptiešu Zodiaka zīmes detalizēts apraksts.

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Nīls (1.-7. janvāris, 19. – 28. jūnijs, 1. – 7. septembris, 18. – 26. novembris)

Pirmā zīme ēģiptieši zodiakālajā sistēmā, nozīmē sākumu. Cilvēki, kuri dzimuši šajā zīmē, neieredz konfliktu. Viņi ir kaislīgi sapņotāji. Zīmes, ar kurām viņi ir visvairāk saderīgi – tie ir Amon – Ra un Sets.

2. Amons – Ra (8. – 21.janvāris, 1. – 11.februāris)

Nākošā zīme sistēmā ir Amon – Ra. Tā ir zīme, kurai labi attīstītas vadītāja spējas. Cilvēki, kuri dzimuši šajā zīmē, vienmēr motivē un iedrošina citus, zin, kā noformēt un atbalstīt komandu. Viņi vienmēr ir pārliecināti par savu pozīciju. Vairāk saderīgi ar Horu un Nīlu.

3. Muta (22. - 31. janvāris, 8. - 22. septembris).

Tā ir mātes zīme. Visiem, kas dzimuši šajā zīmē, piemīt audzinātāja raksturs, viņiem ir jābūt par vecākiem. Viņi – ideāls ideālisma un praktiskuma līdzsvars. Ideālas profesijas viņiem – apmācīt vai kopt. Viņi saderīgi ar Amonu - Ra.

4. Gebs (12. -29. februāris, 20. – 31. augusts).

Gebi – paši jūtīgākie. Tie ir labsirdīgi un maigi cilvēki, kuri tiešām rūpējas par pasauli, kurā viņi dzīvo. Viņi jūt pasaules sāpes un neieredz, kad Zeme cieš. Hors un Sets ir vairāk saderīgi ar viņiem.
5. Ozīriss (1. – 10. marts, 27. novembris – 18. decembris).

Оzīrisam ir divas savas individualitātes atšķirīgas īpašības – viņi ir spēcīgi, bet ievainojami vienlaicīgi. Viņi pilnībā atdodās savai iecerei, ļoti saderīgi ar Totu un Izīdu.

6. Izīda (11. – 31. marts, 18. – 29. oktobris, 19. – 31. decembris).

Izīda vairāk saderīga ar Ozīrisu un Totu. Cilvēki, kuri dzimuši šajā zīmē nemīl konfliktus, tādēļ viņi necieš skandālu skandāla dēļ, bet var noskaidrot attiecības tikai tad, ja tam ir iemesls. Viņiem ir ļoti tieša attieksme pret lietām.

7. Tots (1. – 19. aprīlis, 8. – 17. novembris).

Тam, kurš dzimis šajā zīmē, piemīt spējas profesionāli risināt problēmas. Tots – gudrības dievs. Cilvēkiem šajā zīmē piemīt lieliska atmiņa, nekad neaizmirst cilvēkus, kuri dara labas lietas. Viņi prot būt pateicīgi.

Meklē stabilas attiecības, viņi ir īsti romantiķi. Viņi ir saderīgi ar Izīdu un Bastetu.

8. Hors (20. aprīlis -7. maijs, 12. – 19. augusts).

Hors – ļoti drosmīga zīme. Viņiem patīk riskēt un dzīvot uz robežas, tajā pašā laikā drošības sajūta viņus nomierina. Viņi ir optimistiski. Viņi ir saderīgi ar Gebu un Bastetu.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 09:27Antra
Pieredze var būt dažāda. Mēdz būt ari labi piemēri. Otram cilvēkam ir jājūt vai viņu mīl vai izmanto, izslēdzot savas jūtas, jo, kamēr rozā brilles cilvēks neredz neko.Cilvēkiem grūti ir šķirties no tiem, kurus mīl un tikai visu laiku cer uz brīnumu!!!!!!
0 1 Vakar 20:36afrodite
Kārtējās muļķības . Puķes uz palodzes nav jāapgrauž . Lai aug un priecē acis .
0 0 20:29 13.10mārīte
3. ar 6. punktu pretrunā / ..atriebību..atstāj citiem???

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017