Kosmiskā laulība: jūsu dzīves partneris jau izlemts.

Advertisement
Raksta turpinājums - lapa #2
Foto: wp.com
Dzīvot ar sirdi

Kad jūs, beidzot, sasniegsiet šo pašuztveres punktu, tātad, jūs dzīvojiet ar sirdi. Jūsu dzīves partneris izdarīs to pašu, kas novedīs pie attiecībām, kuras nebalstās uz bailēm, bet drīzāk, kuras balstās vienam uz otru.

Jūsu partneris var ceļot pa citām zemēm, var būt aktīvāka sociālā dzīve un tas var neradīt problēmas. Jūsu attiecībās ir drošība un miers, tāpēc ka tas, ko jūs jūtiet viens pret otru – tā ir mīlestība un uzticēšanās.

Savstarpēja uzticēšanās ne tikai ir lietderīga attiecībām, bet tam ir arī noteicoša nozīme. Jūs atpūtīsieties, kā arī uzzināsiet, kādā mērā jūs vērtējat personīgo telpu. Brīvība vienam no otra nepārtrauc jūsu attiecības, drīzāk, noteiktas distances ieturēšana padarīs jūsu attiecības stiprākas.
Jūs nekļūdīsieties

Laulība ar patiesu savienošanos šķiet sarežģītāka un grūtāka. Padomājiet par pieaugošiem šķiršanās tempiem, par šausmīgiem atgadījumiem, kurus atklājuši masu informācijas līdzekļi. Paskatīsimies patiesībai acīs, reāla mīlestība neatnāk romantiskas komēdijas veidā. Tā vienkārši nemēdz būt!

Neveiksmju galvenais iemesls ir tāds, ka galējā gadījumā viena sirds vairs nav saistīta ar otru. Jebkurš, kurš ilgi bijis vientuļš, var to apstiprināt: sabiedrība uz mums izdara spiedienu, lai atrastu mīlestību.

Mēs atsakāmies no jebkuriem otras pusītes meklējumiem, mēs ignorējam mūsu instinkta sajūtu tāpēc, ka traucē bailes. Neviens nevēlas būt vientuļš, vai ne? Pierādījums – tas ir tas, kas nostiprina jūsu pārliecību.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 09:40 13.08mārīte
.. kādreiz PSR (otra galējība) nesekmīgu bērnu vecākiem 'liedza ,tā teikt, 'tupēt'uz Goda dēļa / un publiski 'audzināja' sapulcēs... (vai tā pakazuka nav no tiem laiciņiem...
0 1 09:20 13.08Līva
Ja Raimondu Paulu tēvs nebūtu PIESPIEDIS mācīties klavieres-vai tad mums būtu mūsu Raimonds Pauls.Vairākiem miljonāriem nav augstas izglītības,bet cik gudru galvu palaistu savvaļā pazūd neceļos.Labi tiem bērniem,kuriem paveicies ar dzīvesgudriem vecākiem,jo katrs bērns ir individualitāte.
0 0 14:31 12.08austra
manā mājas stūrī bites dzīvo gadiem ilgi. mazbērni baidās, bet pierada. šogad 18. jūlijā, atbraucot mājās, pilna istaba ar bitēm!! tās ieperinājušās arī otrā mājas stūrī.. pie tam gandrīz katru dienu pilna istaba ar bitēm, mazmeitas ir sakostas.. iznīdēju istabā, bet atkal pielido.. kā cīnīties, jo istabā noteikti nepatīkami, bīstami, jo mazmeitām iedzeļ.. nekas nav pretī, ja sadzīvo ar mums, bet agresīvas istabā nepatīk!! meklēšu, kā iznīcināt, jo mājas stūrus jau nevar nojaukt!! tātad- kā iznīcināt, jo ir bīstamas? lūdzu rakstiet austraseikste@inbox.lv

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017