Kosmiskā laulība: jūsu dzīves partneris jau izlemts.

Advertisement
Advertisement

Jūsu radnieciska dvēsele jau ir izvēlēta priekš jums, jūs to vēl neziniet.


Lūk, kas vēl dīvaināks priekš jums: jūsu dvēsele zin un jūsu instinkts arī! Kosmoss jau zin. Viss Visums zin. Būs sajūta, ka jūs bijāt ar šo cilvēku simts gadus.


Jūs vienmēr atgriezīsieties viens pie otra, jo magnētisko pievilkšanos, kas eksistē starp jums, nav iespējams apstādināt.


Nedaudz grūti noticēt? Bet nē. Lūk, jums derīgs padoms: nekad nevērtējiet par zemu jūsu instinkta sajūtu.


Jūsu instinkts nekļūdās – tā ir taisnība. Jūs varat ignorēt šo instinktu, tāpēc ka jūs šaubāties, vai tas ir loģiski. Kur fiziski pierādījumi? Jūsu instinkts ir daudz spēcīgāks nekā jūs domājat.

Raksta turpinājums - lapa #1
Ietekme uz darbu

Tā, ja kosmoss ir mums par labu, tad kas ir ar šīm visām neizdevušās attiecībām? Ir laiks un vieta visam. Kā saka vecā paruna, viss notiek kaut kāda iemesla pēc.

Mēs nevaram izmainīt to, ko jūt citi un nevaram likt viņiem mūs mīlēt. Mēs nevaram attiecībām likt attīstīties, kad tās ir salauztas. Divi cilvēki veido attiecības un viņiem ir jābūt kopā. Atgrūšana viņos izraisīs pastāvīgas novirzes.
Pagātnē attiecības bija. Kādreiz tās bija varenas, bet cieta neveiksmi.

Kaut arī bija strīdi, bet šīs neveiksmīgās attiecības bija apmācību process. Jūs uzzinājāt savu spēku tikpat stipri, kā jūsu vājības. Jūs uzzinājāt savas personības kā negatīvos, tā pozitīvos aspektus.

Pirmām kārtām, mācība no neveiksmīgām attiecībām ir kā atslēga jūsu nākošam partnerim, ar kuru jums ir jābūt kopā.
Jūs uzzinājāt, kā padarīt savu nākošo partneru par stiprāku cilvēku.
Sevis izzināšana

Lai būtu labs partneris, jums jābūt uzticīgam sev. Jums ir jāzin un jāpieņem cilvēks kā iekšēji, tā ārēji.

Mēs visi kļūdāmies. Kļūdas – tā ir zvēra daba mūsu dzīvē. Bet jūs pacēlāties. Jūs meklējāt gaismu dziļa, tumša tuneļa otrā pusē. Un jūs atradāt šo gaismu!

Tas saucas dvēseles meklējums.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 22:29carroline
Tā ir mana liecība par cilvēka labo darbu, kurš man palīdzēja .. Mans vārds ir CAROLINE WAYNE. un es esmu atrodas NEW YORK, ASV. Mana dzīve ir atpakaļ !!! Pēc 8 laulību gadiem mans vīrs pameta mani ar mūsu trīs bērniem. Es jutu, ka mana dzīve beigās bija gandrīz beigusi un bija izkrist. Pateicoties burtnīcai, ko sauca par papu Justu, kuru es satiku tiešsaistē. Vienā uzticīgā dienā, kad es pārlūkoju internetu, es meklēju labu rakstīšanas rīku, kas spēj atrisināt manas problēmas. Man nāca klajā vairākas liecības par šo konkrēto burvestību. Daži cilvēki liecināja, ka viņš atnesa savu Ex mīļāko atpakaļ, daži liecināja, ka viņš atjauno dzembu, daži liecināja, ka viņš var nodot burvestību, lai apturētu šķiršanos un tā tālāk. Man bija viena īpaša liecība, ko es redzēju, tā bija par sievieti, ko sauca par žēlastību, viņa liecināja par to, kā Dr.Chamberc atdeva savu Ex mīļāko mazāk nekā 72 stundas, un pēc viņas liecības beigās viņa nomest Dr.Chamberc e-pasta adresi. Pēc visu to izlasīšanas es n
0 0 Vakar 09:27Ritvars
"vīrieša lepnums" ir viņa daikts? Un vai tiešām sievietes joprojām jādēvē par "vājo dzimumu"? Šajā rakstā saskatu klajas šovinistiskas iezīmes un tas nav iepriecinoši.
0 0 Vakar 00:18glino
Izzīstas no pirksta muļķîbas

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017