Kur var satikt nākamo vīru

Advertisement
Advertisement

Lai izietu pie vīra, vispirms jāatrod tas, ar kuru tu taisies laulāties, lai cik banāli tas neskanētu. Taču, lai atrastu “to vienīgo”, vajag nedaudz papūlēties.


Protams, tu vari iebilst, saka, savs cilvēks pats atnāks un tevi atradīs. Bet tādu gadījumu ir ārkārtīgi maz un iespējamība, ka princis baltā zirgā pieklauvēs pie tavām durvīm vai ieraudzīs tevi pa logu, vēl mazāk.


Ģimenes dzīves veidošanas jautājumi un satikšanās ar saviem mīļotajiem un vienīgajiem bija aktuāli kā pirms daudziem gadiem, tā arī mūsdienās.

Raksta turpinājums - lapa #1
Pirms mēneša viena amerikāniete, kuru interesēja retro kultūra, iegādājās 50 – to gadu sieviešu žurnāla McCalls arhīva numuru. Žurnāla atvērumā sieviete ieraudzīja rakstu, kurš viņu satrieca tādā mērā, ka sieviete ievietoja Interneta plašumos nokopētu žurnāla lapu. Un šis raksts vienkārši “uzspridzināja” Feisbuku!

Kā tu jau droši vien saprati, tajā bija padomi sievietēm, kuras vienkārši ieciklējušās uz savu vēlēšanos ātrāk iziet pie vīra. Pats interesantākais, ka doto rakstu uzrakstījis nevis viens autors, bet ekspertu grupa, kuru vidū psihologs, baņķieris, stjuarte, policijas komisārs, mājsaimniece un vecpuisis.
Kaut arī dotie padomi tika uzrakstīti pirms 60 gadiem, daudzi no tiem vēl aizvien labi, bet daži liks smieties līdz asarām, patiešām! Ko tik vērts padoms par nekrologu lasīšanu, lai atrastu sev piemērotu atraitni vai ieteikums apdegt saulē, lai pievērstu uzmanību.

Mēs izvēlējāmies priekš tevis, dārgā lasītāja, pašus prātīgākos, kā arī smieklīgus un negaidītus retro padomus. Ekskluzīvs tām, kuras sapņo ātrāk iziet pie vīra.

Тikai, lūdzu, neņem tos tuvu pie sirds: ja tu drīzumā neatradīsi sev vīru pēc šo ieteikumu izlasīšanas, tad vismaz pasmiesies no sirds. Tad redz kur, izrādās, pastaigājas potenciālais vīrs!

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 06:06vanda
Precīzi par Zivīm, Dvīņiem un Strēlniekiem!
0 0 13:19 14.02mārīte
nepiežmiedz savas IESPĒJAS pārāk strikti.. (M.M.)
0 0 19:09 12.02mārite
..orģināls, varbūt, ir tikai EGO - vien tikai KĀ to pārtulkos...

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019