Kurā valstī vislabāk dzīvot

Advertisement
Advertisement

Labākas dzīves meklējumos cilvēki aizbrauc uz citām valstīm, turklāt, neatkarīgi no vecuma. Pēdējo 25 gadu laikā daudzi devušies peļņā vai palikuši dzīvot ārzemēs. Jaunietes cer atrast bagātu vīru ārzemnieku, bet vīrieši – pienācīgu darba samaksu. Tomēr nav jau tik labi tur, kur mūsu nav. Bieži vien cerētais nesakrīt ar realitāti, jo īstā dzīve stipri atšķiras no tā, ko mēs redzam ceļojumos vai pa televizoru.

Raksta turpinājums - lapa #1
Nesen mēs dzirdējām vienas sievietes stāstu, kura atgriezās dzimtenē pēc viena gada nodzīvošanas Itālijā. Viņa aizbrauca nevis vienkārši strādāt, bet vēl iegūt vietējo izglītību un palikt uz pastāvīgu dzīvi. Mēs pastāstīsim, kas lika viņai atgriezties savā valstī.
Kurā valstī vislabāk dzīvot

Cik gan brīnišķīgi izskatās Eiropas valstis, kad skaties uz arhitektūru, mierīgo dzīves ritmu, smaidošiem cilvēkiem un darba algu patīkamā valūtā. Taču nezin kāpēc daudzi mūsu cilvēki nespēj tur dzīvot laimīgi un bieži vien atgriežas savās dzimtajās pilsētās. Viena jauniete rakstīja savā blogā: “Es gribēju pārcelties uz kolorīto Itāliju, iestāties vietējā augstskolā un kļūt par pilntiesīgu pilsoni.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 3 Aizvakar 08:28gunta
Paldies par padomiem,šur tur taisnība,bet paties;ibā šodienas modei padoties-tad labāk taisnā ceļā uz trako māju. Ja runājam pa frizūrām,tad neviss sakārtotas frizūras ir parūkas,bet gan ''petuhi, izrobotās,un vēl t..ādas kur grūti nosaukt par matu sakārtojumu'' drīzāk-kā cēlos,tā vēlos.Runājot par apģŗēbu-piekakātas biksītes-šekums l pie ceļiem. Mēteļiem ,kleitām,blūzēm u.t.t. aizmugure garāka. Apsksties spogulī cik nevīžīgs cilvēks izskastās.Un par gaumi nestrīdās,tikai riebīgi ka kāds grib uzspiest šo riebīgo bezgaumes stilu.
0 1 18:24 16.01Oof
Dumbass paliek dumbass,
Neko pielikt neko atņemt
0 0 21:43 15.01Milda
Kad man nau ko ēst ēdu naudas puķi un nekas

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019