Kurā valstī vislabāk dzīvot

Advertisement
Advertisement

Labākas dzīves meklējumos cilvēki aizbrauc uz citām valstīm, turklāt, neatkarīgi no vecuma. Pēdējo 25 gadu laikā daudzi devušies peļņā vai palikuši dzīvot ārzemēs. Jaunietes cer atrast bagātu vīru ārzemnieku, bet vīrieši – pienācīgu darba samaksu. Tomēr nav jau tik labi tur, kur mūsu nav. Bieži vien cerētais nesakrīt ar realitāti, jo īstā dzīve stipri atšķiras no tā, ko mēs redzam ceļojumos vai pa televizoru.

Raksta turpinājums - lapa #1
Nesen mēs dzirdējām vienas sievietes stāstu, kura atgriezās dzimtenē pēc viena gada nodzīvošanas Itālijā. Viņa aizbrauca nevis vienkārši strādāt, bet vēl iegūt vietējo izglītību un palikt uz pastāvīgu dzīvi. Mēs pastāstīsim, kas lika viņai atgriezties savā valstī.
Kurā valstī vislabāk dzīvot

Cik gan brīnišķīgi izskatās Eiropas valstis, kad skaties uz arhitektūru, mierīgo dzīves ritmu, smaidošiem cilvēkiem un darba algu patīkamā valūtā. Taču nezin kāpēc daudzi mūsu cilvēki nespēj tur dzīvot laimīgi un bieži vien atgriežas savās dzimtajās pilsētās. Viena jauniete rakstīja savā blogā: “Es gribēju pārcelties uz kolorīto Itāliju, iestāties vietējā augstskolā un kļūt par pilntiesīgu pilsoni.
Taču pēc kāda laika sapratu, ka ir dažas lietas, ar kurām es nevarētu samierināties. Protams, tās visas nav tik kritiskas, bet personīgi man kļuva par noteicošām, pieņemot lēmumu braukt mājās. Ir taču svarīgi justies laimīgai.”
Тikai atrodoties valstī sāc pamanīt visus trūkumus un saproti, ka situācija visur ir vienāda, tikai iedzīvotāju attieksme pret to ir dažāda. Mēs pastāstīsim, kas meiteni samulsināja un kāpēc viņa pārdomāja dzīvot Itālijā.

1. Pieeja problēmu risināšanai

Itālija – tā ir attīstīta valsts un patiešām iet soli solī ar tehnisko progresu. Bet visas lietas šeit jārisina personīgi. Šeit nav raduši kaut ko precizēt pa telefonu vai e-pastu. Pat, lai uzzinātu par esošu vakanci, ir personīgi jāierodas uzņēmumā. Ja valsts ziemeļos, piemēram, Milānā, var būt kādas pārrunas attālināti, tad nedaudz vairāk uz dienvidiem tas ir gandrīz nereāli.
Vēlaties kaut ko uzzināt vai saņemt nepieciešamu izziņu – atnāc personīgi un prasi. Tu vari patērēt pusi dienas, apstaigājot vajadzīgās iestādes, bet rezultātā būs jānostaigā vēl vesela diena, jo tev iedevuši nepareizās koordinātes. Postpadomju telpā arī ne vienmēr visu izskaidro, bet attieksme pret laiku šeit ir lielākā cieņā. Itālijā neviens nekur nesteidzas, tāpēc tādā vidē ir samērā grūti integrēties.

Un, protams, birokrātija un radu būšana, kas šajā valstī arī ieņem savu nišu. Šeit ir ļoti stipras ģimeniskās attiecības, tādēļ daudz kas tiek risināts ar vīrabrāļa tēva sievasmāsas starpniecību.
2. Vīrieši

Daudzām sievietēm itāļu vīrieši asociējas ar kaisli, romantiku, devīgumu un arī skaistumu. Taču diemžēl, īstenībā viss nav tik pasakaini. Itālijā nav pieņemts agri precēties kā pie mums. Pāri var satikties 7 – 10 gadus, bet dzīvot atsevišķi un stingri dalīt rēķinu restorānā. Viņu vīrieši ļoti mīl bērnus un viņi tiešām ir lieliski tēvi. Bet, kamēr ir iespējams, viņi sargā savu brīvību un to izbauda.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:54 17.03Fiksais
Priekšroka vienmēr ir tr.līdzeklim kurš virzās pa galveno ceļu.
1 0 11:28 17.03Alda
Varbūt vajag smidzināt ar viegli rozā permangāna šķīdumu,vai zero coca colu,vai arī jāpārstāda svaigā orhideju zemē.Grūti teikt,vajag pamēģināt.
0 0 00:22 17.03Амина
Полный бред
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019