Labākās multfilmas pieaugušajiem

Advertisement
Advertisement

Multfilmu daudzveidībā ir īpaša kategorija, kas paredzēta tikai pieaugušajiem.


To sižets un filozofija ne vienmēr saprotami bērna prātam, bet reizēm bērniem skatīties ir nevēlami. Toties pieaugušos tās apbur: saturs liek aizdomāties, bet animatoru radītā vizuālā vide rada estētisku baudu.


Priekš tevis mēs sastādījām sarakstu, kurš satur vislabākās multfilmas pieaugušajiem. 

Raksta turpinājums - lapa #1
Labākās multfilmas pieaugušajiem

1. “Edīte un es”

Kā tu domā, ko darīs vienkārša studente netālā nākotnē pēc izgāšanās iestājeksāmenos augstākā mācību iestādē? Edīte, piemēram, implantēja sev čipu atmiņas uzlabošanai domājot, ka visus piemānīs.

Viņa dzīvo pasaulē, kura mums šķiet zinātnieku fantāziju auglis. Viņai apkārt lido mašīnas, bet cilvēki dzīvo tik garlaicīgi, ka viņiem tā vien gribas aizbēgt uz virtuālo realitāti.
2. “Suņu sala”

Multfilma par meklējumiem, tajā skartas daudzas sociālas un politiskas tēmas. Suņu gripas dēļ valdība izdod pavēli pārvietot dzīvniekus karantīnā uz attālu salu. Atrodas tikai daži cilvēki un daži dzīvnieki, kuri gatavi pret to protestēt. Starp tiem arī galvenais varonis.
3. “Ļoti tumša filma”

Šī ir noir multfilma. Galvenais varonis dzīvo pasaulē, kurā nevienam nevar uzticēties, pat ne pašam sev. Zaudējis atmiņu, viņš atrodas blakus policista līķim ar revolveri rokās. Viņam nāksies veikt iekšēju izmeklēšanu, lai saprastu, vai viņš ir nozieguma dalībnieks.
4. “Metropija”

Аtmosfēras antiutopija, kas parāda, pie kā var novest cilvēku pareģojumu attīstība. Filmā attēlota 2024.gada futūriskā Eiropa. Cilvēki izvairās no aktīvas dzīves, dabas resursi uz Zemes gandrīz izsīkuši, bet visas Eiropas pilsētas savā starpā saista gigantisks metro tīkls. Tajā attīstīsies galvenie notikumi.
5. “Anomalisa”

Ar metaforām bagātā multfilma demonstrē visus mūsu sabiedrības noslēpumus. Maikls ir talantīgs rakstnieks, par pasauli viņš zin daudz, bet nevar ar to izveidot saikni. Atsvešinātības jūtas viņu nepamet līdz tam brīdim, kamēr viņš nesatiek patiesu un dzīvu meiteni Lisu. Uz pārējo, ne ar ko neievērojamu cilvēku fona viņam viņa šķiet kā anomālija.
6. “Paprika”

Japāņu animācija, kuras sižets atgādina Kristofera Nolana filmu “Sākums”. Galvenie varoņi ceļo telpā neapzināti. Viņu rokās ir ierīce, kas spēj iekļūt sapņos un tos ierakstīt kā filmu turpmākai skatīšanai. Taču tas viņiem ir par maz, viņi nolemj iet tālāk un iekļūt cilvēka sapnī…

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:54 17.03Fiksais
Priekšroka vienmēr ir tr.līdzeklim kurš virzās pa galveno ceļu.
1 0 11:28 17.03Alda
Varbūt vajag smidzināt ar viegli rozā permangāna šķīdumu,vai zero coca colu,vai arī jāpārstāda svaigā orhideju zemē.Grūti teikt,vajag pamēģināt.
0 0 00:22 17.03Амина
Полный бред
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019