Lai vecums nepārsteigtu nesagatavotu, pildi “pirkstu savīšanu”.

Advertisement
Advertisement

Katra cilvēka dzīvē mēdz būt dažādas “joslas”. Protams, gribās, lai tās būtu tikai baltas un spilgtas, taču pat sarežģītās situācijās vienmēr ir izeja.


Gandrīz pirms mēneša mans tētis nokļuva slimnīcā ar insultu, divas nedēļas viņš nogulēja reanimācijā un jau vairāk kā pirms nedēļas viņu izrakstīja uz mājām. Vakar viņš varēja pats apsēsties, bet viņa kājām pamazām atgriežas kustīgums.


Pēdējā laikā esmu pārlasījusi un pārskatījusi milzīgi daudz informācijas par to, kā atgūties pēc tik smagām situācijām.


Tomēr par vienu no efektīvākajiem līdzekļiem man pastāstīja pazīstama reabilitoloģe.

 
Raksta turpinājums - lapa #1
Vingrojumi pēdām

Kad cilvēkam ierobežotas kustības slimības rezultātā (infarkts, insults, poliartrīts), viņā dzīvo dzīves alkas, kustību alkas un neviens nevarēs viņu piespiest palikt piekaltam pie invalīdu ratiņiem vai gultas. Šajos gadījumos talkā nāk reabilitācijas vingrojumi. Bet tas, par kuru es vēlos tev pastāstīt, dārgo lasītāj, ir īsts brīnums!

Doto metodi izstrādāja pirms simtiem gadu vēl Tibetas lamas, tikai mūsdienu cilvēkam tā kļuva zināma visai nesen. Mēs piedāvājam tev iepazīties ar pārsteidzošo “pirkstu savīšanas” vingrojumu, kas palīdzēs atgriezt jaunību un kāju kustīgumu.

Šo vingrojumu ieteicams pildīt pēdu profilaksei, ja tu nevēlies, lai vecums tevi pārsteigtu.
Veselas pēdas un ceļgali var apzīmēt starpību starp patstāvīgu staigāšanu un invalīda krēslu. Centīga dotā vingrinājuma izpildīšana palīdzēs izlabot kaitējumu, kas nodarīts pēdām dzīves laikā.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 22:40mārīte
vai tā būtu tā pati Izabella, par kuru stāsta : zvērējusi nenovilkt krekla , līdz karš nebūs beidzies - tā kā tomēr karš ieildzis (krekls nenovilkts vairākus gadus) -... ?
0 0 Aizvakar 21:20mārīte
nav tie īstie papu'āsi' - arī tā var būt un ..tad vēl gadi 'pāri spēkiem' , un vēl materiālais 'gūsts'.. (M.M.)
0 0 17:55 13.11ināra
ja vīrs dzer bieži un palaiž rokas,draud nežēlīgi izrēķināties,gandrīz noved tevi līdz nervu sabrukumam,tad arī jāpaslavē?

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017