Lūk, jums 30 atklāsmes par seksu un orgasmu. Stāsta sieviete!

Advertisement
Advertisement

Es, protams, par to nožēlošu - bet es esmu pārsteigta par zemas kvalitātes seksu un piedāvāju iedziļināties sievietes orgasma niansēs, tā raksta lemon cakes. Es neesmu profesionāla seksoloģe, bet studēju šo tēmu diezgan ilgi un veicu aptaujas. Ja nu manis savāktie novērojumi kādam noderēs.

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Daudzi vīrieši ir pārliecināti, ka vaginālais orgasms - sievietes norma. Kaut gan viss ir tieši pretēji - vairumam sieviešu ir nepieciešama tieša iedarbība uz klitoru, lai nonāktu līdz orgasmam. Dažādi dati norāda, ka sievietes ar klitora orgasmu ir 80 - 90%.

2. Nopietni runājot, vaginālais orgasms - visai mistiska parādība. Vagīnā nav orgasmam nepieciešamā daudzuma nervu galu - savādāk dzemdēšana būtu nāvējoši sāpīgs process. Uzbudinātības impulss tik un tā tiek nodots uz klitoru pat pie netiešas stimulācijas.

3. Ja jūs domājat, ka klitors - tas ir tikai tāds jautrs izaugums, - nekā nebija, jūs sagaida pārsteigums. Klitors - orgāns, kas ir radīts tikai tam, lai sieviete saņemtu baudu! Tā iekšējā struktūra ir daudz iespaidīgāka, nekā sākumā šķiet. Tā ”spārni” piekļaujas pie ieejas vagīnā. to var apskatīt attēlā.

4. Tā kā impulsi tiek nodoti klitoram, neatkarīgi no kādas stimulācijas, un tieši klitors ”noorganizē” jums emociju sprādzienu, ir neskaitāmi strīdi par to, lai izbeigtu dalīt sieviešu orgasmus uz klitora orgasmu, vaginālo orgasmu, krūšu orgasmu un tml.

5. Dažām sievietēm klitors ir pārāk jūtīgs, lai stimulētu tā galviņu tiešā veidā, viņas piedāvā ko abstraktāku. Tomēr, visbiežāk, ja sievietes novāc jūsu rokas no klitora, tātad jūs kaut ko darāt ne tā. te viss ir ļoti individuāli un palīdzēs tikai dialogs.

6. Daudzas sievietes tik ļoti kautrējas par to, ka nesasniedz vaginālo orgasmu, ka nekad par to nevienam neatzīstas. Sievietes, izbeidziet! Mēs esam vairākumā!

7. Daudzas sievietes NEKAD neizjūt orgasmu, pat masturbējot, pat klitora orgasmu. Zinu šādas sievietes - tajā pašā laikā, ļoti laimīgas seksā un laulībā! Daudzas no šādām sievietēm stabili simulē orgasmu, lai viss izskatītos pēc tā saucamās ”normas”. Tā ir vienkāršāk dzīvot.
8. Dažas sievietes sāk izjust jebkuru orgasmu tikai ar gadiem. Vaginālais orgasms var parādīties arī pēc bērna dzimšanas. Vispār tas nav pārsteidzoši, ka sievietes seksualitātes virsotne ir pēc 40 gadiem! Līdz tam laikam mēs tikai iepazīstam sava auguma noslēpumainās vietas.

9. G punkts - noslēpumainā zona vagīnā, kura stimulācija it kā var novest pie orgasma. Strīdi par tā esamību nebeidzas. Kā atrast: turot roku ar plaukstu uz leju, ielieciet pirkstu vagīnā aptuveni 1-2 falangu dziļumā un pakustiniet pirkstu, it kā kādu sauktu - kis - kis -kis!

10. Esmu nonākusi pie secinājuma, ka tieši G punkta pareiza stimulācija noved pie tādas retas parādības, kā vaginālais orgasms. Tikai nepārspīlējiet: ja ilgi nesekmīgi spiest, jūsu sieviete spēcīgi sagribēs pačurāt, nevis nonāks līdz orgasmam, khm.

11. Par orgasma simulāciju. Jūs to nespēsiet atklāt, ja sieviete to prot. Pilnīgi droši. Ak, domājat, ka tur sasprindzināt muskuļus nevar speciāli? Tieši tos mēs arī sasprindzinām, kad ir jāpaciešas līdz tualetei. Vajag noimitēt orgasmu - pastrādā ar tiem. Vēl ar tiem var paspēlēt vienkārši baudas pēc.

12. Kādēļ sievietes imitē orgasmu? Nu piemēram tādēļ, ka visi ir pārliecināti, ka tev ir jābūt orgasmam tikai tādēļ vien, ka tevī kaut kas ir iebāzts. Un ja tu nenonāc līdz orgasmam? Tad sākas pukstēšana par tavu neglītumu, bezjūtīgumu, vīriešu asaras par paša nepilnību un sagrauta pašcieņa.

13. Daudzas sievietes seko principam ”fake it till you make it”. Pat, ja esat nojautis, ka viņa imitēja - nepsihojiet. Uzsāciet ar viņu dialogu, maigi noskaidrojiet, kam viņa dod priekšroku, neuzmācīgi patrenējaties viņai nepieciešamajā tehnikā. Un pēc kāda laika jūs viņu novedīsiet līdz neviltotam orgasmam.

14. Gandrīz katra meitene pie sevis domā, ka viņa neatbilst seksuālai ”normai”. Sieviešu seksualitāte nav īsti izpētīta, ap to ir tik daudz mītu un nostāstu. Un sievietes cenšas atbilst kaut kādām iedomām un vīriešu fantāzijām, tā vietā, lai balstītos uz realitāti.

15. Vairums vīrieši ir pārliecināti, ka sievietes nonāk līdz orgasmam anālā seksa laikā. Puiši. Jūs varbūt arī varat sasniegt orgasmu, ja esat ļoti uzbudināti pat no tā, ka jums iepūš ausīs. Bet neviens tak tādēļ to nenosauc par ausu orgasmu? Nav tādas lietas, kā anālā orgasma.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 15:53Māris.
Nevienam nav tiesības izlemt bērna vietā. Būt, vai nebūt kristītam. Vecākiem būtu jāaizliedz izlemt bērna vietā ,ko saukt, vai nesaukt par dievu. Lai tas bērns izaug un izlemj pats, kādiem dieviem pievērsties. Mamma grib, sasodītas, bildes ficebukā, grib padižoties draudzenēm, bet pati ierobežo sava bērna izvēles. Un vispār, bērniem atļaut apmeklēt baznīcu tikai sasniedzot pilngadības vecumu. Vārds Dievs apzināti rakstīts ar mazo burtu, jo kristiešu dievs nav dievs.
0 0 18:21 11.12Ilze.
Palasiet par sociopātiem.
0 1 17:52 10.12mārīte
(laikojot) - stundu stāvu kabīnei - tad tik saku : 'tomēr spiež !' , tomēr, patiesībā, makā atlicis viens centiņš vien.. (M.M.)

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017