Lūk, kā katra Zodiaka zīme sagrauj savu mīlestības dzīvi

Advertisement
Advertisement

Jā, jā, mēs paši esam savas vientulības iemesls


Auns (21 marts — 19 aprīlis)


Jūs sagraujat savu dzīvi, iemīloties indīgos cilvēkos, kas jūs izsmels. Jūs uzskatāt, ka esat svarīgi viņiem, bet, patiesībā, viņi vienkārši pašapliecinās un audzē savus kaitīgos ieradumus uz jūsu rēķina.


Vērsis (20 aprīlis — 21 maijs)


Jūs sagraujat savu mīlestības dzīvi, mēģinot sevi aizsargāt un nomierināties. Jūs neriskējat, kad runa iet par mīlestību, baidoties no noraidījuma, ko kādreiz piedzīvojāt pagātnē. Jūs vēršaties pie cilvēkiem, no kuriem zināt, ko sagaidīt, jo tas jums ir ērti. Bet, jūs esat pelnījis to, kas mazliet jūs biedē, bet ne to, kas garantē jūsu drošību.


Dvīņi (22 maijs— 21 jūnijs)


Jūs graujat jūsu mīlestības dzīvi, pārliecinot sevi, ka jūsu esošais partneris- tas, kurš jums patiesi ir nepieciešams. Jūsu nevarība pieņemt lēmumus atstāj jūs ar vairākiem variantiem, bet baidoties no kļūdas, jūs mīņājaties uz vietas, nevirzoties uz priekšu.

Raksta turpinājums - lapa #1
Vēzis (22 jūnijs — 22 jūlijs)

Jūs graujat savu mīlestības dzīvi, nepieprasot no partnera to, ko vēlaties. Attiecības ir starp diviem cilvēkiem, kas vienlīdzīgi dod un pieņem, bet, kad jūs pastāvīgi dodat un klusējat par personiskām vajadzībām, jūs, gala rezultātā, esat sašutis par cilvēku. Ir patīkami gribēt patikt cilvēkiem, bet, dažreiz, viņi ir pārāk egoistiski.

Lauva (23 jūlijs — 22 augusts)

Jūs sagraujat savu mīlestības pasauli, slēpjot to, kā jūs jūtaties. Jūs domājat, ka emocijas padara jūs vājus. Jūs domājat, ka asaras un ievainojamība- nenormāla parādība. Jūs noliedzat šīs jūtas, nezinot, kā tās izpaust. Tāpēc, jūs pievelk pārāk emocionāli cilvēki, bet problēma slēpjas tajā, ka jūs neesat spējīgs saprast un uztver viņu emocionalitāti.

Jaunava (23 augusts — 22 septembris)

Jūs sagraujat savu mīlestības dzīvi, tiecoties uz ideālu partneri. Jums prātā ir saraksts ar izcilām īpašībām, kuras vēlaties redzēt partnerī, bet, jūs diezin vai tās atradīsiet vienā cilvēkā. Bez tā, jūs izvirzāt prātam neaptveramas prasības pret sevi. Jums ir jābūt apmierinātam ar sevi, pirms varēsiet būt laimīgs ar kādu.
Svari(23 septembris — 22 oktobris)

Jūs sagraujat savu mīlestības dzīvi, neredzot cilvēku īstu. Jūs gribat ticēt, ka visiem ir labi nodomi, bet sekojat cilvēkiem, kuri nav tik labi, tomēr jūs ignorējat šo faktu.

Skorpions (23 oktobris — 22 novembris)

Jūs sagraujat savu mīlestības dzīvi, neļaujot cilvēkiem ienākt jūsu dzīvē, pat nedodot viņiem iespēju. Jūs uzticaties tikai sev, kas nav slikti, bet, kad jūs attālināties no labiem cilvēkiem baidoties no ievainojamības, jūs palaižat garām neticamas emocijas, kas, kā jūs domājat, liecina par vājumu.

Strēlnieks (23 novembris — 21 decembris)

Jūs sagraujat savu personisko mīlestības dzīvi, domājot, ka jums vienmēr ir jābūt stipram. Jūs esat lielisks, un ne tikai ārēji, bet, arī garīgi. Un jūs domājat, ka ar visu tiksiet galā vienatnē. Dažreiz vajag atslābt un atzīt, ka jums ir vajadzīga palīdzība, šādam nolūkam arī ir vajadzīgs partneris. Jūs esat pelnījis tādu pašu dziļu mīlestību un pieķeršanos, kādu jūs atdodat. Kad jūs mīlat sevi tāpat, kā apkārtējos, kāds noteikti sekos jūsu piemēram.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 22:40 14.11mārīte
vai tā būtu tā pati Izabella, par kuru stāsta : zvērējusi nenovilkt krekla , līdz karš nebūs beidzies - tā kā tomēr karš ieildzis (krekls nenovilkts vairākus gadus) -... ?
0 0 21:20 14.11mārīte
nav tie īstie papu'āsi' - arī tā var būt un ..tad vēl gadi 'pāri spēkiem' , un vēl materiālais 'gūsts'.. (M.M.)
0 0 17:55 13.11ināra
ja vīrs dzer bieži un palaiž rokas,draud nežēlīgi izrēķināties,gandrīz noved tevi līdz nervu sabrukumam,tad arī jāpaslavē?

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017