Lūk, kā katra Zodiaka zīme vēlās, lai viņu noskūpstītu.

Advertisement
Advertisement

Tomēr es piekritīšu Zivju aprakstam.


Auns (21. marts – 19. aprīlis)


Lai Auns uzskatītu skūpstu par labu, tam ir jābūt uzņēmīgam. Sliktākais grēks šai Zodiaka zīmei – būt garlaicīgam. Izmēģiniet kaut ko jaunu – dažādojiet skūpsta izpildījumu – no īsa līdz kaislīgam, noskūpstiet viņa kaklu vai ausi, pēc tam pārslēdzieties uz viņa muti.


Vērsis (20. aprīlis – 21. maijs)


Vērsis – jutekliska zīme. Cilvēkiem, kuri dzimuši zem šīs Zodiaka zīmes, patīk fizisks apmierinājums tā daudzveidīgajās izpausmēs. Centieties stimulēt pēc iespējas vairāk jūtas, viņu skūpstot. Paspēlējieties ar viņa matiem un muti skūpstoties, čukstiet saldas neķītrības.


Dvīņi (22. maijs – 21. jūnijs)


Dvīņi vēlās, lai skūpsts būtu piesātināts ar kaisli. Nav svarīgi, ko jūs darāt, bet, ja jūs rīkojaties tā, it kā būtu iekarsuši līdz baltkvēlei, jūs viņu iekarosiet. Saņemiet rokās viņa seju, vieglītēm pievelciet viņu pie sevis aiz matiem, klusām stenot aiz baudas.

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: ytimg.com
Vēzis (22. jūnijs – 22. jūlijs)

Vēzim nepieciešams romantisks skūpsts. Tas līdzinās Dvīņu nevaldāmajam skūpstam, kura laikā jūs esat kaisles pārņemti pret partneru. Vienkārši pievērsies gaisotnei: aptumšots apgaismojums, sveces, mūzika un jūs divi, koncentrējušies viens uz otru.

Lauva (23. jūlijs – 22. augusts)

Padarīt Lauvu laimīgu viņu skūpstot var, ja jūs ļausiet viņam sajusties kā zvaigznei. Kad jūs skūpstāties, slavējiet viņa prasmi.

Jaunava (23. augusts – 22. septembris)

Ideāls skūpsts priekš Jaunavas – tā ir instrukcijas ievērošana pēc grāmatas, sajaukta ar eksperimentu. Iespaidojiet viņu ar tehniskām iemaņām un vēlēšanos izdabāt. Jaunavai nav nekā seksuālāka par jūsu pieliktajiem pūliņiem skūpstam.
Foto: ytimg.com
Svari (23. septembris – 22. oktobris)

Svariem skūpsts – tas ir iemesls noskaidrot to, kā jūs pret viņiem izturaties. Kad jūs skūpstieties ar Svariem, jums ar skūpsta starpniecību jāļauj saprast, kā jūs rūpējaties par viņiem. Maigi glāstiet ar rokām darbības laikā, esiet mīļi un kaislīgi.

Skorpions (23. oktobris – 22. novembris)

Skorpiona skūpsts – tā ir cīņa ar viņu: intensīva un kaislīga. Ļaujiet Skorpionam iniciatīvu ņemt savās rokās, viņš būs laimīgs jums parādīt savas iemaņas.

Strēlnieks (23. novembris – 21. decembris)

Strēlniekam labam skūpstam jābūt rotaļīgam un aizraujošam. Neesiet monotoni un neatkārtojieties. Izpētiet viņa ķermeni, skūpstiet viņu dažādās vietās, ieturiet pauzi, lai jokotos un smietos. Atmetiet nopietnību.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 09:27Antra
Pieredze var būt dažāda. Mēdz būt ari labi piemēri. Otram cilvēkam ir jājūt vai viņu mīl vai izmanto, izslēdzot savas jūtas, jo, kamēr rozā brilles cilvēks neredz neko.Cilvēkiem grūti ir šķirties no tiem, kurus mīl un tikai visu laiku cer uz brīnumu!!!!!!
0 1 Vakar 20:36afrodite
Kārtējās muļķības . Puķes uz palodzes nav jāapgrauž . Lai aug un priecē acis .
0 0 20:29 13.10mārīte
3. ar 6. punktu pretrunā / ..atriebību..atstāj citiem???

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017