“Lūk, kādu cenu es samaksāju, lai kļūtu par māti…” Šo patiesību zina tikai tās mātes, kuras...

Advertisement
Advertisement

“Es tiku pierakstīta uz plānveida ķeizargriezienu. Tāpēc četras nedēļas pirms dzemdībām lieliski iedomājos, kas mani sagaida. Vismaz man tā šķita…” Vai ķeizargrieziens ir tik briesmīgs?


Vienas sievietes baidās no operācijas, uzskatot, ka tā var negatīvi ietekmēt mazuļa veselību. Citas, pretēji, uzskata to gandrīz vai par vienīgo veidu dzemdēt veselīgu bērnu, sak, mazulis, kuru neizspiež kā no tūbiņas un nesaspiež, jūtas krietni veselīgāk par saviem likteņbiedriem, kuri dzimuši dabiskā ceļā.

Raksta turpinājums - lapa #1
Taču ārsti apgalvo, ka jaundzimušajam nepieciešams iziet pa dzemdību ceļiem, jo tad viņš saņem dabisko hormonu papildus porciju, iegūst “dzimto” mikrofloru, kļūst stiprāks un sagatavojas jaunam dzīves posmam.

Bet tikai sievietēm, kuras pārdzīvojušas ķeizargriezienu, ir zināma patiesība! Mēs dalāmies ar tevi ar faktiem no sieviešu pieredzes, kuras kļuvušas par laimīgām mātēm ļoti neparastā veidā. Mēs apbrīnojam katru!
Ķeizargrieziena operācija

1. Ķeizargrieziens – bīstama dobuma operācija!

Ķeizargrieziens ir samērā nopietna ķirurģiska iejaukšanās. Tāpēc sacīt, ka tāda veida dzemdības daudz vieglākas par dabiskām – absurds un tikai. Ķeizargrieziena veikšanas laikā pastāv daudzi riski kā mātei, tā bērnam, bet lēmums veikt ķeizargriezienu tiek pieņemts, ja dabiskas dzemdības apdraud dzemdētājas vai bērna dzīvību.

Kaut arī operācija un tās veikšana pilnveidojās gadiem, riski tomēr pastāv. Turklāt, operācijas laikā nav iespējama ne vīra, ne radu klātbūtne, kā to praktizē parastu dzemdību gadījumos. Tā ka dzemdētāja paliek viena, bez iespējas saņemt tuvinieku morālo atbalstu.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 22:29carroline
Tā ir mana liecība par cilvēka labo darbu, kurš man palīdzēja .. Mans vārds ir CAROLINE WAYNE. un es esmu atrodas NEW YORK, ASV. Mana dzīve ir atpakaļ !!! Pēc 8 laulību gadiem mans vīrs pameta mani ar mūsu trīs bērniem. Es jutu, ka mana dzīve beigās bija gandrīz beigusi un bija izkrist. Pateicoties burtnīcai, ko sauca par papu Justu, kuru es satiku tiešsaistē. Vienā uzticīgā dienā, kad es pārlūkoju internetu, es meklēju labu rakstīšanas rīku, kas spēj atrisināt manas problēmas. Man nāca klajā vairākas liecības par šo konkrēto burvestību. Daži cilvēki liecināja, ka viņš atnesa savu Ex mīļāko atpakaļ, daži liecināja, ka viņš atjauno dzembu, daži liecināja, ka viņš var nodot burvestību, lai apturētu šķiršanos un tā tālāk. Man bija viena īpaša liecība, ko es redzēju, tā bija par sievieti, ko sauca par žēlastību, viņa liecināja par to, kā Dr.Chamberc atdeva savu Ex mīļāko mazāk nekā 72 stundas, un pēc viņas liecības beigās viņa nomest Dr.Chamberc e-pasta adresi. Pēc visu to izlasīšanas es n
0 0 Vakar 09:27Ritvars
"vīrieša lepnums" ir viņa daikts? Un vai tiešām sievietes joprojām jādēvē par "vājo dzimumu"? Šajā rakstā saskatu klajas šovinistiskas iezīmes un tas nav iepriecinoši.
0 0 Vakar 00:18glino
Izzīstas no pirksta muļķîbas

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017