Lūk, kāpēc Jūs varat pārstāt mīlēt partneri, saskaņā ar Jūsu Zodiaka zīmi

Advertisement
Advertisement

Mīlestība - viens no vislielākajiem mūsu dzīves noslēpumiem. Liekas, vakar tā vēl pastāvēja, bet šodien pazuda bez pēdām. Kāpēc tā notiek?


Astrologi apgalvo, ka zina atbildi!


Lūk, pēc kādām pazīmēm dažadas zīmes visbiežāk pārstāj mīlēt savu partneri. Publicēsim visa zodiakālā spektra pārstāvju izteicienus.

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Auns (21.03 — 20.04): “ Kaut kur pazuda cieņa un ķīmija...”

Auni ir spējīgi mīlēt ilgi un uzticīgi. Bet pastāvīga kritika un viņu interešu necieņa pārvērš viņu kaislīgo mīlestību par vienaldzību. Tiesa, dažreiz “ķīmija“ starp Aunu un viņa partneri pazūd vienkārši tāpat!

Vērsis (21.04 — 20.05): “Es tērēju pārāk daudz spēkus... un līdzekļus!”

Vēršu mīlestība vienmēr ir pakļauta saprātam. Tāpēc pārstāt mīlēt viņi var tikai stipri viļoties savā mīlas objektā. Bet ja tas nenotiek, vajag tikai partnerim pārstāt atbilst augstajiem Vērša standartiem (īpaši tiem, kas saistās ar viņa finansiālo patstāvību un sadzīves derīgumu). Šīs zīmes pārstāvji netic ilgstošu attiecību “ķīmijai”. Viņiem galvenais ir fiziskais un psiholoģiskais komforts.

Dvīņi (21.05 — 21.06): “Man ir jauna rotaļlieta!”

Ja Dvīņi pārstāj mīlēt, tātad, apnika spēlēties! Dvīņiem mīlestība ir spilgta rotaļlieta, kura interesē līdz brīdim, kamēr nav parādījies kaut kas jauns.Viņi nav spējīgi visu laiku mīlēt vienu un to pašu cilvēku. Ar katru dienu jūtas kļūst ierastākas, un tas liek viņiem garlaikoties. Tiklīdz kāds no malas viņus sāk interesēt vairāk nekā partneris, Dvīņi ar galvu ienirst jaunās attiecībās.
Vēzis (22.06 — 22.07): “Vienaldzība nogalina…”

Ja Vēzis patiesi ir iemīlējies, tad ir spējīgs šīs jūtas saglabāt visu savu dzīvi. Tāpēc viņš biežāk nonāk pamesta mīļotā lomā. Pie tam, saprotot, ka viņa persona neizraisa partnerī jebkādas emocijas, Vēzis vienalga centīsies noturēt viņu blakus sev par katru cenu. Mīļotajam cilvēkam šīs zīmes pārstāvji ir spējīgi piedot visu, izņemot atsevišķus gadījumus: kad partneris nodara pāri ģimenes locekļiem, atklāti krāpj un nevēlas bērnus.

Lauva (23.07 — 22.08): “Мan steidzīgi vajadzīgs jauns kalps!”

Lauvas ir spējīgi pārstāt mīlēt šādos gadījumos: ja uz viņu patiesām jūtām ilgi nav atbildes, ja viņu labās īpašības netiek atbilstoši uzlielītas, ja viņi uzzina par to, ka viņus krāpj. Šīs zīmes pārstāvji nekad nesatiksies ar cilvēku, kas ļauj sevi mīlēt, neko nedodot pretī. Akla dievināšana viņiem ir nepieciešama tik pat daudz kā skābeklis, bet tās viņu jūtas ātri nodziest.

Jaunava (23. 08 — 22.09): “Мēs par maz centāmies…”

Dzimušie zem Jaunas zīmes cenšas neiemīlēties. Viņiem vairāk patīk izmantot mīlestību. Toties, šīs zīmes pārstāvji vienmēr ir gatavi dot tiem, kas viņus mīl, simpātijas, fizisku baudu un cieņu. Bet, tikai tādā gadījumā, ja partneris pastāvīgi strādās pie attiecību uzlabošanas, pierādot savu uzticību un gatavību upurēties ne tikai ar vārdiem, bet arī, ar darbiem.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 Aizvakar 18:27EMA
NAV KO ĒST NU KO
0 0 11:23 18.07Tu
Nelasiet šī 150 kilogramīgā cilvēka komentārus.... :)
0 1 20:33 17.07Laura
Vienreiz man tā bija .Takā ,tā ir liela patiesība!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017