Lūk, kāpēc katrai Zodiaka zīmei neizdodas sasniegt savus mērķus.

Advertisement
Advertisement

Lūk, kāpēc katrai Zodiaka zīmei neizdodas sasniegt savus mērķus. Kā jūs domājat, kāpēc jūs ieslīgstiet rutīnā, sitiet galvu pret sienu un nekādi nespējat ne par milimetru pavirzīties pretī savam mērķim, kas jūs aiztur? Paskatieties, ko par to saka jūsu Zodiaka zīme un izdariet priekš sevis secinājumus.

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Auns

Jūs neticat sev. Jūs pārliecinoši rīkojaties ļaužu priekšā, bet kad esat vienatnē un pilnīgi godīgi pret sevi, jūs neesat pārliecināti, ka spējat gūt panākumus. Ja jūs vēlaties sasniegt savus mērķus, jums ir jāmaina sava domāšanas. Jums ir jāsaka sev: “Man ir viss, kas vajadzīgs uzvarai. Es to izdarīšu”. Neuzdrošinieties par sevi pat šaubīties.

2. Vērsis

Jūs gaidāt rezultātus vienas nakts laikā. Tā kā jūs tomēr pieliekat spēkus, tad uzskatāt, ka esat pelnījuši momentālus panākumus. Bet Visums tā darbojas. Ja jūs vēlaties sasniegt savu mērķi, jums ir jābūt pacietīgam. Nesatraucieties, ja ceļš uz to aizņems kādu laiku.

3. Dvīņi

Jūsu ieceres visu laiku transformējas. Jūs regulāri maināt savu viedokli par to, ko jūs vēlaties no šīs pasaules. Problēma tāda, ka jums nepieciešama neatlaidība un laiks lielu mērķu sasniegšanai. Ja jūs vēlaties sasniegt vēlamo, jums pie tā nelokāmi jāpieturās.

4. Vēzis

Jūs ļaujat citiem cilvēkiem pieņemt lēmumus jūsu vietā. Jūs uzklausāt to, ko jūsu vecāki (tuvinieki, draugi, kolēģi) uzskata par labāku priekš jums. Bet, ja jūs vēlaties sasniegt savu mērķi, jums jāpārstāj izdabāt citiem cilvēkiem un jāizlemj, ko jūs vēlaties – pat ja tas nozīmē, ka ar to jūs liksiet kādam vilties.
5. Lauva

No vienas puses, jūs esat perfekcionists, bet no otras puses, jūs esat nogaidošs. Jūs turpināt gaidīt ideālu brīdi, lai izdarītu savu gājienu un realitāte ir tāda, ka īstenībā tāds brīdis neeksistē. Ja jūs vēlaties sasniegt savu mērķi, jums ir jāpārtrauc gaidīt un jāsper izšķirošs solis. Tūlīt pat.

6. Jaunava

Jūs esat pārāk spītīga. Jūs pieļaujat, ka varat ar visu tikt galā pati un pārliecināt sevi, ka jums neviens nav vajadzīgs. Bet, ja jūs vēlaties sasniegt savu mērķi, jums ir jāzin, kad vērsties pēc palīdzības. Iemācieties komunicēt ar citiem cilvēkiem, jo tikt ar visu galā vienam pašam, ticamāk, nav iespējams.

7. Svari

Jūs domājat pārāk plaši, tāpēc savus mērķus uzskatiet par nereāliem. Taču, ja jūs vēlaties sasniegt savus mērķus, jums jāveic mazi un pakāpeniski soļi. Koncentrējieties tikai uz vienu mērķi vienā reizē. Jums ir jāsaprot, ka galamērķī, uz kurieni jūs tā tiecieties, var nokļūt tikai ar nelieliem soļiem un rīcību.

8. Skorpions

Jūs veltāt maz uzmanības darbam un daudz sapņiem. Jūs vēlaties izbaudīt savu brīvo laiku un neizrādāt īpašu centību darbos. Jūs esat pārāk koncentrējušies esošajam, lai pareizi plānotu savu nākotni. Ja jūs vēlaties sasniegt savu mērķi, jums jāsāk aktīvi organizēt savu laiku jau tagad.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

1 0 Vakar 21:00Elza
Šausmīgs murgojums!
0 0 Vakar 07:55Jānis
Kas ir atcēlis daudzskaitļa lietošanu, uzrunājot nepazīstamu cilvēku?
1 1 15:53 15.12Māris.
Nevienam nav tiesības izlemt bērna vietā. Būt, vai nebūt kristītam. Vecākiem būtu jāaizliedz izlemt bērna vietā ,ko saukt, vai nesaukt par dievu. Lai tas bērns izaug un izlemj pats, kādiem dieviem pievērsties. Mamma grib, sasodītas, bildes ficebukā, grib padižoties draudzenēm, bet pati ierobežo sava bērna izvēles. Un vispār, bērniem atļaut apmeklēt baznīcu tikai sasniedzot pilngadības vecumu. Vārds Dievs apzināti rakstīts ar mazo burtu, jo kristiešu dievs nav dievs.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017