Lūk, kas notiks, ja pastāvīgi apskaut bērzu un citus kokus.

Advertisement
Advertisement

Mana tuva draudzene pastāstīja man vienu atgadījumu, kam grūti noticēt. Anna, mūsdienīga meitene, kura svēti tic tradicionālai medicīnai. Viņa vienmēr skeptiski izturējās pret zintniecēm un ārstnieciskiem augiem. Kamēr nesaslima pati.

 

Viņu mocīja stipras sāpes krūtīs un vispārējs nespēks no kā nebija glābiņa. Vēršoties pie ārstiem, viņa neguva nekādu atbildi.

 

Kardiogramma neparādīja nekādas novirzes un tad ārsti atgaiņājās, saka, tā ir neiralģija, ņem tabletes, ziedes un ārstējies. Tikai nekas viņai nepalīdzēja. Sāpes kļuva nepanesamas, dzīvespriecīgā un jautrā Anna nonīka acīmredzami. Tad viņas mamma, kura uzauga laukos, nolēma aizvest meiteni pie sevis uz mazo dzimteni.

Raksta turpinājums - lapa #1
Sādžā dzīvoja zintniece, vecmāmuļa Marija, kura, kā runāja, ārstēja ne tādas slimības vien. Māte pierunāja Annu aiziet pie vecmāmuļas, vismaz pamēģināt. Meitene pret to izturējās ļoti skeptiski, bet piekrita, lai mammai būtu mierīgāk.

Vecmāmuļa ilgi klausījās, skatījās, rokām pavadīja, lūgsnu noskaitīja, bet vēlāk pateica, ka pati nespēj tikt galā ar šo kaiti, teica atnākt nākamajā dienā.

Un aizveda viņa Annu uz mežu, uz attālu meža pļaviņu, kur auga kupls, varens bērzs. Vecmāmuļa pateica, ka koks ir jāapskauj un patiesi, no visas sirds, jāpaprasa tam palīdzība un atbrīvošanās no sāpēm. Tālāk Annas stāstījums bija nedaudz saraustīts, viņa centās izteikt visu, ko sajuta un no tā vai elpa aizrāvās. Bet tas lai paliek par Annas stāstu. Pats brīnumainākais visā tajā bija tas, ka sāpes meiteni pameta.
To var nosaukt kā vien tīk, bet mēs visi redzējām, kā Annai atgriezās dzīvība. Acis atkal iemirdzējās, vaigos parādījās sārtums, viņa atkal bija vesela. Anna stāsta, ka, kad viņai kļūst slikti vai grūti, viņa atcerās to bērzu un no tā viss pāriet.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

1 0 Vakar 21:00Elza
Šausmīgs murgojums!
0 0 Vakar 07:55Jānis
Kas ir atcēlis daudzskaitļa lietošanu, uzrunājot nepazīstamu cilvēku?
1 1 15:53 15.12Māris.
Nevienam nav tiesības izlemt bērna vietā. Būt, vai nebūt kristītam. Vecākiem būtu jāaizliedz izlemt bērna vietā ,ko saukt, vai nesaukt par dievu. Lai tas bērns izaug un izlemj pats, kādiem dieviem pievērsties. Mamma grib, sasodītas, bildes ficebukā, grib padižoties draudzenēm, bet pati ierobežo sava bērna izvēles. Un vispār, bērniem atļaut apmeklēt baznīcu tikai sasniedzot pilngadības vecumu. Vārds Dievs apzināti rakstīts ar mazo burtu, jo kristiešu dievs nav dievs.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017