Lūk, kas notiks, ja pastāvīgi apskaut bērzu un citus kokus.

Advertisement
Advertisement

Mana tuva draudzene pastāstīja man vienu atgadījumu, kam grūti noticēt. Anna, mūsdienīga meitene, kura svēti tic tradicionālai medicīnai. Viņa vienmēr skeptiski izturējās pret zintniecēm un ārstnieciskiem augiem. Kamēr nesaslima pati.

 

Viņu mocīja stipras sāpes krūtīs un vispārējs nespēks no kā nebija glābiņa. Vēršoties pie ārstiem, viņa neguva nekādu atbildi.

 

Kardiogramma neparādīja nekādas novirzes un tad ārsti atgaiņājās, saka, tā ir neiralģija, ņem tabletes, ziedes un ārstējies. Tikai nekas viņai nepalīdzēja. Sāpes kļuva nepanesamas, dzīvespriecīgā un jautrā Anna nonīka acīmredzami. Tad viņas mamma, kura uzauga laukos, nolēma aizvest meiteni pie sevis uz mazo dzimteni.

Raksta turpinājums - lapa #1
Sādžā dzīvoja zintniece, vecmāmuļa Marija, kura, kā runāja, ārstēja ne tādas slimības vien. Māte pierunāja Annu aiziet pie vecmāmuļas, vismaz pamēģināt. Meitene pret to izturējās ļoti skeptiski, bet piekrita, lai mammai būtu mierīgāk.

Vecmāmuļa ilgi klausījās, skatījās, rokām pavadīja, lūgsnu noskaitīja, bet vēlāk pateica, ka pati nespēj tikt galā ar šo kaiti, teica atnākt nākamajā dienā.

Un aizveda viņa Annu uz mežu, uz attālu meža pļaviņu, kur auga kupls, varens bērzs. Vecmāmuļa pateica, ka koks ir jāapskauj un patiesi, no visas sirds, jāpaprasa tam palīdzība un atbrīvošanās no sāpēm. Tālāk Annas stāstījums bija nedaudz saraustīts, viņa centās izteikt visu, ko sajuta un no tā vai elpa aizrāvās. Bet tas lai paliek par Annas stāstu. Pats brīnumainākais visā tajā bija tas, ka sāpes meiteni pameta.
To var nosaukt kā vien tīk, bet mēs visi redzējām, kā Annai atgriezās dzīvība. Acis atkal iemirdzējās, vaigos parādījās sārtums, viņa atkal bija vesela. Anna stāsta, ka, kad viņai kļūst slikti vai grūti, viņa atcerās to bērzu un no tā viss pāriet.
Šis stāsts mūs iedvesmoja un mēs nolēmām izpētīt, ar ko noderīgi koki, pie kādiem kokiem ir jāiet un kā tiem lūgt palīdzību. Un šodien par to tev pastāstīsim!

Koku spēks

Koku dziednieciskais spēks – tas nav joks, bet zinātniski pierādīts fakts. Pirms daudziem simtiem gadu cilvēki praktizēja ārstēšanas metodi ar koku palīdzību. Tas palīdz cīnīties ar stresu, depresiju, veicina labāku uzmanības koncentrēšanu, turklāt koki spēj paņemt sāpes un piepildīt tevi ar labu enerģētiku. Tikai šeit ir svarīgi piemeklēt pareizo, tev piemērotu koku.
Ir dažādi koku veidi: koki – dziednieki un koki – vampīri. Atbilstoši, vieni enerģiju atdod, dziedē no slimībām, bet citi – paņem tās pārpalikumu. Ja ir stiprs stress, bēdas, galvassāpes, iekaisuma procesi un tamlīdzīgas slimības, vajag atbrīvoties no negatīvās enerģijas. Tādā gadījumā ieteicams pie koka pieiet no ziemeļu puses, atspiesties pret to ar muguru un paprasīt, lai atbrīvo tevi no tavas kaites.

Ja tu sajutīsi sāpju pastiprināšanos vai diskomfortu, tad šis koks vienkārši tev nav piemērots, ir jāizvēlās cits. Ja tu izjūti vājumu un enerģijas trūkumu, tad pie atbilstoša koka jāpieiet no dienvidu puses. Jānostājas pret koku ar seju, pieskarties tam ar plaukstām un pieri, domās kokam prasot palīdzību.
Bet tagad noskaidrosim, kāds koks vajadzīgs tieši tev.

1. Bērzs

Ļoti spēcīgs un enerģētiski dāsns koks. Pat jauns bērzs var labprāt padalīties ar cilvēku ar ārstniecisku enerģiju. Tas ir koks – donors, no tā var uzņemt pozitīvu, ārstniecisku enerģiju. Bērza iedarbība ir maiga, pie tā var atrasties samērā ilgi. Bērzs ļoti labi ietekmē sieviešu un bērnu veselību. Tas uzlabos ādas stāvokli, atbrīvos no sāpēm, uzlabos garastāvokli.
2. Osis

Šis stiprais un varenais koks palīdzēs tev atbrīvoties no noguruma, apātijas vai dažādām bailēm. Osis – lielisks donors, kurš dos tev spēkus dažādu grūtību pārvarēšanai, palīdzēs tikt vaļā no neizlēmības. Bet atceries, ka šis koks ir ārkārtīgi spēcīgs, tādēļ nedrīkst atrasties tam blakus pārāk ilgi. Pietiks 5 – 10 minūtes.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Pirms 55 minūtēmValdis
par Vaciju viss taisnibu , bet pedejas nav Latvijaa
0 0 10:45 21.03Es
Un Norvēģijā vēl ne tādus skatus var ieraudzīt--kā saka-cēlies un vēlies!
1 1 10:20 21.03ruta
Mēs varam šausmināties un smieties, bet patiesībā viņi ir nelaimīgi cilvēki.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019