Lūk, ko senie simboli jums iesaka! Pie kura no tiem tiecas jūsu dvēsele?

Advertisement
Advertisement

Apbrīnojami, cik precīzi!


Patiesi ļoti interesants tests, kurš aprakstīs jūsu dzīves situāciju dotā brīdī, kā arī nedaudz pavērs priekškaru nākotnei.


Jūsu priekšā vairāki seni simboli, kuri pieder dažādām kultūrām un laikiem. Tie ir labi, gaiši simboli, kuri nes veiksmi un labklājību. Daudzu paaudžu pārbaudīts! Pat vienkārša šo simbolu uzlūkošana spējīga vērst jūsu dzīvi uz labāko. Mēs jums piedāvājam šo to vairāk…Viss, kas jums vajadzīgs, tas ir - izvēlēties to simbolu, kurš jums iepatikās vairāk par citiem.

Raksta turpinājums - lapa #1
Un tātad, gatavi izvēlēties? Lūk, tie ir!
Simbols nr.1 ‘Zvaigzne’

Pienācis laiks izmantot savu saprātu tam, lai izvilktu virspusē jūsu iekšējos blokus. Ja jūs vēlaties kaut ko sasniegt, nedomājiet par to, ka jums tā nav. Iedomājieties, ka jums tas jau ir. Pārdomājiet visas detaļas, pamēģiniet ieraudzīt bildi pēc iespējas spilgtāk. Domas ir materiālas un, kad jūsu tēls pilnībā izveidosies, tas kļūs par patstāvīgu, dzīvu būtni, kura atradīs iespēju iemiesoties realitātē.

Ja jums grūti iedomāties vēlamo, jūs variet uzzīmēt to, ko vēlaties saņemt un novietot zīmējumu redzamā vietā. Izmantojiet jebkādu jums ērtu un pieejamu vizualizācijas veidu un jūsu vēlēšanās obligāti piepildīsies.

Taču atcerieties, ka nevajag nekam piesaistīties pārāk cieši, citādi jūsu sapnim būs grūti kļūt par realitāti. Izturieties pret šo metodi kā pret spēli un neaizmirstiet liktenim pateikties par visu, ko saņemsiet.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 06:06vanda
Precīzi par Zivīm, Dvīņiem un Strēlniekiem!
0 0 13:19 14.02mārīte
nepiežmiedz savas IESPĒJAS pārāk strikti.. (M.M.)
0 0 19:09 12.02mārite
..orģināls, varbūt, ir tikai EGO - vien tikai KĀ to pārtulkos...

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019