Lūk, tādas mammas sanāk no dažādām Zodiaka zīmju sievietēm

Advertisement
Advertisement

Zodiaka zīme izrāda ievērojamu iespaidu uz cilvēka dzīvi, viņa uzvedību un rakstura iezīmēm.

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Auns

Mammas stiprās rakstura iezīmes: pārliecība spēks, bezbailīgums.

Vājās rakstura puses: sacensību gars, dusmas, godkārība, egoisms.

Atrodoties Marsa ietekmē, Auni ir pieraduši dzīvi uzskatīt kā cīņu: viņi vienmēr ir gatavi cīnīties, un dara visu, lai uzvarētu. Šīs zīmes mammām ir īpaša pārliecība sevī un savos spēkos. Auni- vieni no egocentriskākajām zīmēm, tāpēc, bieži vien pirmajā vietā liek savas vajadzības. Protams, dažreiz nākas ziedoties mazuļa dēļ, bet daudzām tas padodas diezgan smagi. Toties, šādām mammām bieži vien ir panākumi audzināšanā, jo viņas ir pieradušas izvēlēties noteiktus mērķus un tos panākt.

Vērsis

Stiprās rakstura iezīmes: stabilitāte, laba gaume, saprātīgums.

Vājās rakstura puses: izdabā vājībām, materiālisms, bieža garastāvokļa maiņa, godkārība.

Šādas mammas no skata ir ļoti nopietnas, bet, patiesībā, mīl atpūsties un izklaidēties. Ja ar bērnu viss ir kārtībā, viņa gatava izklaidēties un veltīt laiku sev. Vērši - diezgan izlēmīgas un nepielūdzamas mammas, viņas var uzvesties diezgan stingri dažos audzināšanas jautājumos. Viņas var būt stingras, bet gatavas dažreiz izdabāt bērnu kaprīzēm. Veltot daudz laika un spēku bērnu audzināšanai, viņas gaida pateicību par to nākotnē. Šādas mammas cenšas audzināt bērnos labas manieres, cieņu pret vecākiem cilvēkiem, un it īpaši, pret vecākiem, viņas ļoti rūpīgi izvēlas skolu un vienmēr prasmīgi organizē ģimenes svētkus.

Dvīņi

Stiprās rakstura iezīmes: daudzveidība, jauna sirdī, ziņkārība, kreativitāte, oriģinalitāte.

Vājās rakstura iezīmes: nav robežu, nepacietība, tendence lasīt notācijas, nevēlēšanās uzklausīt.

Mammas šīs zīmes iespaidā bieži nav konsekventas, maina uzskatus un uzvedību, tuvinieki reti zina, ko no viņām var sagaidīt. Dvīņi pat audzināšanas procesā var mainīt savas metodes, no vienas galējības ieslīgstot citā. Viņas var līdz sīkumiem pārdomāt mācības, ārējo izskatu un ikdienas bērna pienākumus, bet, tāpat, var bērnu aizvest uz kādu no džeza klubiem vai koncertu. Šāda neparedzēta rīcība mammām dod īpašu šarmu. Merkūrija iespaids liek viņām būt dažreiz aizkaitināmām, toties, viņas ir ļoti kreatīvas un oriģinālas savā uzvedībā.
Lauva

Stiprās rakstura iezīmes: rotaļīgums, līdera loma, kreativitāte, pārliecība.

Vājās rakstura iezīmes: egoistiskums, pārāk daudz enerģijas, pārmērīgs optimisms, tēlošana.

Kreatīvās Lauvas mīl būt uzmanības centrā un spēlēt kādu no lomām. Viņām bērnu audzināšana - vēl viena sfēra, kur var izpausties. Tādas mammas izjūt īpašu lepnumu, kad viņām izdodas uzaudzināt spējīgu, veiksmīgu bērnu, kurš gala rezultātā darīs kaut ko noderīgu dzīvē un sasniegs labus rezultātus savā darbā. Dažreiz mammas var būt pārmērīgi stingras sodot bērnus un izmantojot audzināšanas metodes, bet tas bieži vien ir attaisnoti un palīdz bērniem iemācīties sasniegt savus mērķus . Bet, ja bērna mērķi atšķiras no tiem, kurus mēģina ieaudzināt mamma, vienalga viņa spēlē milzīgu lomu bērna audzināšanā. Lauvas ir ne tikai stingras un prasīgas mammas, viņas arī priecēs bērnus ar jautriem svētkiem, lieliskām dāvanām un visdažādākos veidos izrādīs savu mīlestību.

Jaunava

Stiprās rakstura iezīmes: organizētība, veselīgi ieradumi, attīstīts intelekts.

Vājās rakstura iezīmes; tendence nosodīt, uztraukums un nervozitāte, pārmērīga mīlestība analizēt.

Jaunavas – mammas - interesantas personības, kurās apvienojas nesavienojamas lietas. Dažreiz viņas cenšas visu kontrolēt, rūpīgi plānot un organizēt. Citā laikā viņas prot atpūsties un draiskoties. Tās ir pietiekami gudras mammas, kurām ir tendence dažreiz sarīkot neieplānotu ceļojumu vai svētkus. Viņas var filozofiski attiekties pret atsevišķiem notikumiem un viņām ir laba humora izjūta - tas palīdz uztvert viņām mātes lomu kā kārtējo interesanto piedzīvojumu. Viņas mīl redzēt savus bērnus jautrus un mīl piedalīties viņu jautrībā. Viņas nepadara savu bērnu par Visuma centru un neizdabā visām viņu kaprīzēm.

Skorpioni

Stiprās rakstura iezīmes: spēks, intuīcija, izturība stresa gadījumos, gribasspēks.

Vājās rakstura iezīmes: tendence kontrolēt, emocionālā noslēgtība.

Skorpioni ir neparastas mammas, kurās slēpjas dīvains oriģinalitātes un tieksmes kontrolēt, iedvesmotas rīcības un stingrības sajaukums. Atkarībā no viņas noskaņojuma, bērni viņu var dievināt vai izvairīties no viņas. Pie mammas lomas šīs sievietes pierod ļoti ātri un jaunajā lomā jūtas pietiekami harmoniski. Lai gan Skorpioniem dažreiz ir grūti izrādīt jūtas un emocijas, mazulis ātri atkausēs viņas aizsargsienu.

Šīs mammas darīs visu sava mazuļa dēļ: viņas noteikti nodos bērnu sagatavošanas skolā, sekos līdzi sekmēm, bet pēc tam vadās uz vairākiem pulciņiem, un pat parūpēsies par dzīvokli nākotnē. Finansiālā aizsardzība un uzkrājumi - viena no svarīgākām lietām, tāpēc mammai jāstrādā aizvien vairāk, lai nodrošinātu tikko piedzimušā mazuļa nākotni. Daudzas sāk krāt līdzekļus mācībām vēl pirms mazuļa piedzimšanas.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 22:29carroline
Tā ir mana liecība par cilvēka labo darbu, kurš man palīdzēja .. Mans vārds ir CAROLINE WAYNE. un es esmu atrodas NEW YORK, ASV. Mana dzīve ir atpakaļ !!! Pēc 8 laulību gadiem mans vīrs pameta mani ar mūsu trīs bērniem. Es jutu, ka mana dzīve beigās bija gandrīz beigusi un bija izkrist. Pateicoties burtnīcai, ko sauca par papu Justu, kuru es satiku tiešsaistē. Vienā uzticīgā dienā, kad es pārlūkoju internetu, es meklēju labu rakstīšanas rīku, kas spēj atrisināt manas problēmas. Man nāca klajā vairākas liecības par šo konkrēto burvestību. Daži cilvēki liecināja, ka viņš atnesa savu Ex mīļāko atpakaļ, daži liecināja, ka viņš atjauno dzembu, daži liecināja, ka viņš var nodot burvestību, lai apturētu šķiršanos un tā tālāk. Man bija viena īpaša liecība, ko es redzēju, tā bija par sievieti, ko sauca par žēlastību, viņa liecināja par to, kā Dr.Chamberc atdeva savu Ex mīļāko mazāk nekā 72 stundas, un pēc viņas liecības beigās viņa nomest Dr.Chamberc e-pasta adresi. Pēc visu to izlasīšanas es n
0 0 Aizvakar 09:27Ritvars
"vīrieša lepnums" ir viņa daikts? Un vai tiešām sievietes joprojām jādēvē par "vājo dzimumu"? Šajā rakstā saskatu klajas šovinistiskas iezīmes un tas nav iepriecinoši.
0 0 Aizvakar 00:18glino
Izzīstas no pirksta muļķîbas

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017