Maisiņš atklās jūsu ceļu uz bagātību un panākumiem!

Advertisement
Advertisement

Pieņemu! Es piesaistu labklājību savā dzīvē!


Dāvinu tev Laimes un Labklājības Maisiņu! Pieņemsi?


Senatnē cilvēki bagātību glabāja maisos, raksta Anna Kirova. Pat ir saglabājies tāds izteiciens `pilni maisi labuma`.

 

Piekrītiet, maisā var būt paslēpts itin viss. Viss, kas jums jāizdara – ir jāizvēlas iepaticies maisiņš.


Izdarītā izvēle piesaistīs labklājību jūsu dzīvē un pateiks, kādā sfērā jūs gaida panākumi.


Tātad, kurš jums visvairāk patīk?

Raksta turpinājums
1. Maisiņš

Panākumi gaida sevis izpausmē. Katra profesija, kas saistīta ar atrašanos uzmanības centrā, nesīs jums labu peļņu. Žurnālistika, sava bloga uzturēšana, publiska uzstāšanās – tas viss patiešām ir jūsu.

2. Maisiņš

Jūs esat veiksmīgs cilvēks, panākumi jūs gaida jebkurā sfērā. Tomēr jums jāļauj savai veiksmei izpausties. Kā to izdarīt – biežāk uzticēties savai intuīcijai, tā jūs nekad nepievils.

3. Maisiņš

Panākumi jūs gaida jebkurā radošā jomā. Jūs esat mākslas cilvēks un jums noteikti ir vērts sevi izmēģināt tādās sfērās, uz kurieni tiecas jūsu dvēsele.
4. Maisiņš

Panākumi jūs gaida visās profesijās, kurās ir ļoti svarīgs taisnīgums. Tādas sfēras kā mācīšana, armija vai policija kļūs visvairāk ienesīgas priekš jums. Arī jebkuros jurisprudences jautājumos jūs gaida veiksme.

5. Maisiņš

Jūs esat ļoti gaišs un patiess cilvēks. Panākumi jūs gaida visās profesijās, kurās jādāvina prieks citiem. Animators, svētku organizētājs un citas līdzīgas profesijas.

6. Maisiņš

Jums piemīt mistiskas dziedināšanas spējas. Dziedināšana jums nesīs panākumus. Tādas profesijas kā ārsts, psihologs, masieris ir palīdzošas profesijas un jums tās piemērotas kā nevienam.

7. Maisiņš

Panākumi jūs gaida personīgā biznesā. Jūs esat tāds cilvēks, kurš vislabāk strādā pats priekš sevis.

Ja jums patika, parādiet šo testu draugiem! Divas minūtes rezultātam viņi tiešām atradīs! Viņi par to būs jums pateicīgi. Atstājiet savus komentārus, vai jūs piekrītiet rezultātiem.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

1 0 Vakar 21:00Elza
Šausmīgs murgojums!
0 0 Vakar 07:55Jānis
Kas ir atcēlis daudzskaitļa lietošanu, uzrunājot nepazīstamu cilvēku?
1 1 15:53 15.12Māris.
Nevienam nav tiesības izlemt bērna vietā. Būt, vai nebūt kristītam. Vecākiem būtu jāaizliedz izlemt bērna vietā ,ko saukt, vai nesaukt par dievu. Lai tas bērns izaug un izlemj pats, kādiem dieviem pievērsties. Mamma grib, sasodītas, bildes ficebukā, grib padižoties draudzenēm, bet pati ierobežo sava bērna izvēles. Un vispār, bērniem atļaut apmeklēt baznīcu tikai sasniedzot pilngadības vecumu. Vārds Dievs apzināti rakstīts ar mazo burtu, jo kristiešu dievs nav dievs.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017