Nedēļas dienas nozīme dzimšanas brīdī

Advertisement
Advertisement

Austrumu tautas lielu nozīmi piešķir nedēļas dienai, kad cilvēks piedzimis. Tajieši ir pārliecināti, ka tā nosaka cilvēka raksturu un likteni. Tajiešu leģenda par divpadsmit gudrajiem vēsta, ka nedēļas dienu krāsas atbilst thevadas garu krāsām, lai novirzītu bēdas un nelaimes un atbrīvotu ceļu pie šiem eņģeļiem. Katrai dienai ir savas `laimīgas` un `nelaimīgas` puses.

Raksta turpinājums - lapa #1
Nedēļas dienas nozīme dzimšanas brīdī

1. Pirmdiena - dzeltena

Tiek uzskatīta par izlīguma dienu. Planēta - Mēness. Dzīvnieks - tīģeris. Pirmdienu vada Chondra - jaunais un skaistais mēness dievs. Mēness dod cilvēkam spēju ātri pielāgoties jaunajiem apstākļiem un izdzīvot, piesaistot saules spēkus dzīvībai. Mēness pārvalda mūsu uzvedību un bieži vien rada rūpes un raizes.

Budas stāvoklis, kas atbilst pirmdienai, ir Buda ar krūšu augstumā paceltu labo roku, kas aptur ļaunumu. Starp citu, nebūs par ļaunu novietot līdzīgu statuju mājās, ja jūs esat dzimis pirmdienā.
Cilvēki, kas dzimuši šajā dienā, ir radīti, lai tie būtu labie mentori, spētu skaisti un pareizi izteikt savas domas, būtu stipri un bagāti. Šaubas un neskaidrības - šīs ir galvenās iezīmes tiem, kuriem dzimšanas diena ir pirmdien. Daudzi no viņiem nevar pārvarēt garīgās pretrunas.

Sestdienas un trešdienas pirms pusdienām viņiem būs laimīgas, bet svētdiena nav labākā diena svarīgiem jautājumiem. Lutiniet sevi ar zaļo, melno un violeto krāsu, bet no oranžās vēlams atteikties. Attiecībās šie cilvēki novērtē siltumu un komfortu, viņi ir ļoti uzticīgi savai otrajai pusītei. Blakus sev viņi vēlas redzēt tikai spēcīgu personību, tāpēc dažreiz viņi cieš no vientulības, jo nav daudz tādu, kas vēlētos uzņemties atbildību par savu dzīvi.
2. Otrdiena - rozā

Tie, kas dzimuši šajā dienā, varēs izbaudīt vieglas uzvaras, veiksmīgi un laimīgi. Planēta - Marss. Dzīvnieks - lauva.

Mangala - četrrocīgs kara un celibāta dievs, kurš tiek attēlots sarkanā krāsā un sēžam uz auna. Bet arī labie darbi viņam arī nav sveši. Saskaņā ar tajiešu leģendām, ja karalis piedzimst otrdien, viņš noteikti kļūs neuzvarams. Šajā dienā nevajadzētu uzsākt jaunus darbus. Otrdiena tiek uzskatīta par atpūtas dienu budismā.
Otrdienai atbilst uz labā sāna guļoša Budas tēls. Labvēlīgas dienas jauniem pirmsākumiem un svarīgiem lēmumiem - ceturtdiena un sestdiena, bet pirmdien jums jābūt ļoti piesardzīgiem. Labas krāsas ir violetas, dzeltenas un melnas, bet otrdienā dzimušiem baltā krāsa ir nevēlama.

Cilvēku raksturi izceļas noturību, neatlaidību un reizēm agresivitāti. Bieži vien tiem, kuri dzimuši otrdienās, ir vajadzīgs atbalsts. Veiksmīga laulība var radīt daudz perspektīvu gan darbā, gan sabiedriskās aktivitātēs. Bet otrai pusei jābūt mīkstai un neuzbāzīgai, pretējā gadījumā savienībā nebūs harmonijas.
3. Trešdiena – zaļa

Trešdiena ir sadalīta laikā pirms un pēc pusdienām. Ja tu piedzimis pirms pusdienlaika, tu būsi nepieradināms un nabadzīgs visu savu dzīvi, ja pēc, gluži pretēji, pēcpusdienā – tad ir iespēja sasniegt lielus augstumus.

Tātad trešdienai pirmās dienas puses krāsa ir gaiši zaļa. Planēta - Merkurs. Dzīvnieks – zilonis ar ilkņiem. Asana - Buda ar ziedojumu trauku un prieka Buda.
Laimīgās krāsas ir dzeltenas un zaļas, un no rozā labāk atteikties. Vislabvēlīgākā diena ir ceturtdiena un trešdiena, bet otrdiena var būt grūta.

Dienas otrās puses krāsa ir tumši zaļa. Planēta - Rahu. Dzīvnieks - zilonis bez ilkņiem. Asana - Buda satiekas ar dzīvniekiem. Zaļais, oranžais un baltais ir jūsu veiksmes krāsas. No dzeltenās krāsas labāk atteikties. Būtiski notikumi tavā dzīvē notiks svētdienās un pirmdienās.

Šajā laikā dzimušiem raksturīga ātra domāšana un ass prāts. Laulībā šie cilvēki ir diezgan bīstami, tiem jādod iespēja dažkārt uz laiku iziet no attiecībām, tad nākotnē viss šajā pārī būs labs un stabils.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Pirms 54 minūtēmValdis
par Vaciju viss taisnibu , bet pedejas nav Latvijaa
0 0 10:45 21.03Es
Un Norvēģijā vēl ne tādus skatus var ieraudzīt--kā saka-cēlies un vēlies!
1 1 10:20 21.03ruta
Mēs varam šausmināties un smieties, bet patiesībā viņi ir nelaimīgi cilvēki.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019