Nedēļas dienas nozīme dzimšanas brīdī

Advertisement
Advertisement

Austrumu tautas lielu nozīmi piešķir nedēļas dienai, kad cilvēks piedzimis. Tajieši ir pārliecināti, ka tā nosaka cilvēka raksturu un likteni. Tajiešu leģenda par divpadsmit gudrajiem vēsta, ka nedēļas dienu krāsas atbilst thevadas garu krāsām, lai novirzītu bēdas un nelaimes un atbrīvotu ceļu pie šiem eņģeļiem. Katrai dienai ir savas `laimīgas` un `nelaimīgas` puses.

Raksta turpinājums - lapa #1
Nedēļas dienas nozīme dzimšanas brīdī

1. Pirmdiena - dzeltena

Tiek uzskatīta par izlīguma dienu. Planēta - Mēness. Dzīvnieks - tīģeris. Pirmdienu vada Chondra - jaunais un skaistais mēness dievs. Mēness dod cilvēkam spēju ātri pielāgoties jaunajiem apstākļiem un izdzīvot, piesaistot saules spēkus dzīvībai. Mēness pārvalda mūsu uzvedību un bieži vien rada rūpes un raizes.

Budas stāvoklis, kas atbilst pirmdienai, ir Buda ar krūšu augstumā paceltu labo roku, kas aptur ļaunumu. Starp citu, nebūs par ļaunu novietot līdzīgu statuju mājās, ja jūs esat dzimis pirmdienā.
Cilvēki, kas dzimuši šajā dienā, ir radīti, lai tie būtu labie mentori, spētu skaisti un pareizi izteikt savas domas, būtu stipri un bagāti. Šaubas un neskaidrības - šīs ir galvenās iezīmes tiem, kuriem dzimšanas diena ir pirmdien. Daudzi no viņiem nevar pārvarēt garīgās pretrunas.

Sestdienas un trešdienas pirms pusdienām viņiem būs laimīgas, bet svētdiena nav labākā diena svarīgiem jautājumiem. Lutiniet sevi ar zaļo, melno un violeto krāsu, bet no oranžās vēlams atteikties. Attiecībās šie cilvēki novērtē siltumu un komfortu, viņi ir ļoti uzticīgi savai otrajai pusītei. Blakus sev viņi vēlas redzēt tikai spēcīgu personību, tāpēc dažreiz viņi cieš no vientulības, jo nav daudz tādu, kas vēlētos uzņemties atbildību par savu dzīvi.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Pirms 54 minūtēmgunta
Paldies par padomiem,šur tur taisnība,bet paties;ibā šodienas modei padoties-tad labāk taisnā ceļā uz trako māju. Ja runājam pa frizūrām,tad neviss sakārtotas frizūras ir parūkas,bet gan ''petuhi, izrobotās,un vēl t..ādas kur grūti nosaukt par matu sakārtojumu'' drīzāk-kā cēlos,tā vēlos.Runājot par apģŗēbu-piekakātas biksītes-šekums l pie ceļiem. Mēteļiem ,kleitām,blūzēm u.t.t. aizmugure garāka. Apsksties spogulī cik nevīžīgs cilvēks izskastās.Un par gaumi nestrīdās,tikai riebīgi ka kāds grib uzspiest šo riebīgo bezgaumes stilu.
0 0 Vakar 18:24Oof
Dumbass paliek dumbass,
Neko pielikt neko atņemt
0 0 Aizvakar 21:43Milda
Kad man nau ko ēst ēdu naudas puķi un nekas

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019