Nekad neceļiet šīs septiņas lietas no zemes! Īpaši bīstami.

Advertisement
Advertisement

Katrai lietai ir sava `dvēsele`, un tā absorbē īpašnieka enerģiju. Daži objekti ir bīstams atradums, kas var liegt jums veiksmi un personīgo laimi. Neceliet aizdomīgus objektus no zemes, neatkarīgi no tā, cik pievilcīgie tie izskatās.


Uz ielas atrodamās lietas reti nes laimi. Jebkāda lieta satur iepriekšējā īpašnieka enerģiju, kas ne vienmēr ir pozitīva.


Lietas var būt noburtas, nolādētas un šis lāsts var tikt nodots personai, kura piesavinās bīstamu atradumu sev. Esiet modri un uzmanīgi, ja jūs atrodat to, ko kāds ir pazaudējis un nekādā gadījumā neņemiet.

Raksta turpinājums - lapa #1
Lietas, ko nevar pacelt no zemes

Krustiņi

Krustiņš ir paredzēts, lai aizsargātu un norobežotu tā īpašnieku no nelaimes, neveiksmes un sliktas ietekmes, un pazaudēšanas gadījumā kļūst par jaudīgu enerģijas ieroci. Šāda lieta var mainīt tavu likteni, padarot to līdzīgu citas personas liktenim. Citiem vārdiem sakot, jūs dalīsit visas bēdas un ļaunumus ar iepriekšējo krustiņa īpašnieku.

Monētas

Monēta ir enerģijas talismans, kas absorbē negatīvu enerģiju no ārpuses. Visbiežāk tās tiek izmestas pēc pozitīvās ietekmes beigām. Gadu gaitā uzkrātā enerģiju uzbruks jums, tiklīdz pieskarsies šim objektam. Turklāt tā ir mīļākā raganu un burvju metode - ar monētas palīdzību pārnest finanšu problēmas no vienas personas uz otru.
Gredzeni

Jebkura rotaslieta uz ielas - nelaimes simbols. Taču īpaša nozīme tiek piešķirta gredzenam. Nekas nav spēcīgāks par īpašnieka enerģijas lauka savienojums ar dārgmetālu. Ar gredzenu var nodot lāstu, nelaimīgu mīlestību, vientulību un pat celibāta vainagu. Ezotērikas speciālisti neiesaka mēģināt pat tuvu cilvēku rotājumus, nemaz nerunājot par tiem, kurus jūs atrodat uz ielas.

Mīkstās rotaļlietas

Pēc izskata nekaitīgā mazā lietiņa, saskaroties ar jums, var nodot jums ļaunu aci, lāstu. Īpaši bīstamas ir paštaisītas lelles. Ar tām spēcīgi var ietekmēt cilvēka enerģiju, izmantojot Voodoo burvju rituālus.

Rokas pulksteņi

Cilvēka biolauks ir cieši saistīts ar šo burvju lietu. Īpaši to var novērot pēc īpašnieka nāves. Pulkstenis pārtrauc kustību, tiklīdz cilvēks, kurš tos ilgu laiku ir nēsājis, aiziet citā pasaulē. Kad jūs nonākat saskarē ar šo lietu, jūs saņemsiet visas iepriekšējā īpašnieka slimības un nelaimi.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 18:21 11.12Ilze.
Palasiet par sociopātiem.
0 1 17:52 10.12mārīte
(laikojot) - stundu stāvu kabīnei - tad tik saku : 'tomēr spiež !' , tomēr, patiesībā, makā atlicis viens centiņš vien.. (M.M.)
0 0 15:52 09.12andis
kārtējā feministe?

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017