Netīrā patiesība par visām zodiaka zīmēm

Advertisement
Advertisement

Auns


Pēc būtības Jūs esat mērkaķis. Auni ir impulsīvi, agresīvi un rada daudz trokšņa. Jūsu raksturam pietrūkst dziļuma, tāpēc daudzi cilvēki uzskata, ka Jūs esat “viltvārdis”, kas spēlē publikai.


Daudzi cilvēki grib zināt, kas notiek Jūsu galvā, bet patiesība ir tāda, ka tajā nav nekā. Jūsu spēja vienkāršot realitāti ir reduktīva – tas nozīmē, Jūs vienkāršojiet Pasauli ne jau tāpēc, lai tā kļūtu saprotamāka apkārtējiem, bet gan, lai Pasaule kļūtu saprotamāka Jums pašiem. Bet tālredzības trūkums padara Jūs naivu un muļķīgu.

Vērsis


Jūs esat garlaicīgs, sīks īpatnis. Bet vissliktāk par visu ir tas, ka Vērši ir visspītīgākās būtnes uz Pasaules. “Mans, mans, mans!”. Lūk, kāpēc Jums tik ļoti patīk spēlēt “Monopolu”. Dolāri ir kļuvuši par Jūsu dzīves daļu, kaut arī apkārtējie Jums par to nesaka ne vārda.

Dvīņi


Jums ir uzmanības deficīta sindroms? Jūs varat to noliegt, bet galvenā šīs Zodiaka zīmes īpašība ir pilnīga nespēja koncentrēties un nomierināties. Jūsu galvā pastāvīgi notiek visdažādāko domu spēcīga vētra. Un Jūs pat neesat spējīgi tās ne tikai atcerēties, bet arī apzināties. Visā visumā tas ir vēl sliktāk, nekā Auna tukšā galva.


Jūs esat īsts haosa un pilnīgas nekārtības radīšanas meistars. Tuvinieki Jūs noteikti uzskata par neciešamiem.

Raksta turpinājums - lapa #1
Vēzis

Jūs tā arī neesat izauguši. Vēži principā nepieaug un visu dzīvi paliek kā bērni. Un vēl Jūs nespējat saņemties. Ko nu tur – Jūs vispār neesat spējīgi kontrolēt savas emocijas. Visa Jūsu dzīve ir viens vienīgs nervu sabrukums. Tāpēc nebrīnieties, ja Jūsu tuvinieki uzskata Jūs par histēriķi.

Un vēl Jūs esat egoistiski. Un tik ļoti prasīgi paši pret sevi, ka pārvēršat ne tikai tuvinieku dzīvi, bet arī savējo par murgu. “Kāpēc es? Kāpēc atkal es? Neviens par mani nerūpējas. Es esmu tik ļoti nelaimīgs!” – tā visu laiku domā Vēzis.

Lauva

Pasaulē nav neuzmanīgāku cilvēku par Lauvām. Viņas vienmēr ir aizņemtas tikai ar sevi un ar apkārtējo uzmanības pievēršanu. Jūs patiešām sevi uzskatāt par izņēmuma cilvēku, kas ir pelnījis uzslavas un uzmanību vairāk par visiem citiem?

Un vēl Lauvas ir sīkumaini un skopi. Vienīgais, ar ko viņi ir gatavi nodarboties caurām naktīm, ir tīksmināšanās par sevi. Nu, un arī pazemot citus Lauvas, protams, arī ļoti labi māk.

Jaunava

Jaunavas pastāvīgi ir satrauktas: viņām vajag visu kontrolēt. Tāpēc Jaunavām visa pasaule ir parādā! Bet arī viņas palīdz citiem, pie kam dara to visu laiku. Bet zem šī viltus altruisma atrodas slēptais narcisisms. Jaunavas palīdz citiem tikai tāpēc, lai pēc tam visiem stāstītu, cik viņas ir gādīgas un perfektas.
Svari

Jūs varat būt sociopāti! Cilvēki, kas ir līdzīgi Jums, nekad nezina, kādas iegribas un prasības tiem parādīsies pēc stundas. Svariem izpatikt nav iespējams.

Un vēl, Svari ir manipulāciju meistari. Viņi pastāvīgi izpēta savu apkārtni, sniedz tai dzelžainu raksturojumu. Dažreiz liekas, ka viņi ir cilvēki – roboti. Viņi vienkārši ir ieprogrammēti teikt vajadzīgās lietas vajadzīgā brīdī, vajadzīgiem cilvēkiem.

Un, visbeidzot, visnepatīkamākā lieta par jums: jūsu neīstais prātīgums patiesībā ir tukšas izrādīšanās atspulgs. Jūs cenšaties izskatīties forši, bet visi redz, ka Jūsu iekšējā pasaule ir tukša.
 
Skorpions

Jūs esat sīks, atriebīgs monstrs. Jūs projicējat savu nepārliecinātību par sevi uz apkārtējiem. Jūs sitiet pirmām kārtām tiem, kuri jums visvairāk nozīmē. Jums patīk noskatīties uz citu ciešanām. Jūs saindējat visus, kurus satiekat savā ceļā.
 
Strēlnieks

Cilvēki domā, ka Jūs esat gudrs cilvēks, tomēr tā nav taisnība. Jūs vienkārši atkārtojat citu gudru un izdomas bagātu cilvēku domas un izteicienus. Un, liekas, ka tikai tā Jūs spējat uzturēt sarunu.

Un vēl Jums visu laiku ir garlaicīgi – jebkurā situācijā un jebkurā kompānijā. Un Jūs pavisam nemaz nemākat to slēpt.
Un tomēr, Jūsu galva vienmēr ir aizņemta ar pārdomām par to, ko par Jums domā un runā citi cilvēki. Tas tāpat izskaidro arī jūsu noslieci uz hiperbolismu.

Strēlnieks ir lielisks priekšnieks: viņam ir nospļauties uz citiem, viņš tur aizdomās apkārtējos par visiem nāves grēkiem un viņam, visā visumā, ir vienalga, ka viņu neviens nemīl.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 11:23Tu
Nelasiet šī 150 kilogramīgā cilvēka komentārus.... :)
0 1 Aizvakar 20:33Laura
Vienreiz man tā bija .Takā ,tā ir liela patiesība!
0 0 Aizvakar 01:00Rooo
Stipras sievietes ir sievietes ar olām,un vīriešiem tādas nafig nav vajadzīgas!Tā nu nāksies tai stiprajai dzīvot ar savām spēļmantiņām vienai pašai un sarunāties ar sevi!Pilnīgs murgs!!!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017