Nolēmu 17 gados nopelnīt vieglu naudu. Nostājos pie dzelzceļa stacijas, gaidu…

Advertisement
Advertisement

Eksistē leģenda, ka padomju laikos ar mīlestību ārpus laulības neviens nenodarbojās, ārlaulības bērnu nebija, bet prostitūcijas ne tik.


Tie, kuri dzīvoja tajā laikā, saprot, ka viss augstāk minētais bija, tikai par to runāt skaitījās nepiedienīgi.


Šo patiesību uzskatāmi demonstrē sekojošais stāsts, skumjš, labsirdīgs un smieklīgs vienlaicīgi. Par meiteni no provinces, kura iekaroja lielo pilsētu ar savu vienkāršību.

Raksta turpinājums - lapa #1
Tas notika vēl astoņdesmitajos, kad inženiera alga bija 130 rubļi, Interneta nebija, komunisti stāstīja savas pasaciņas par gaišo nākotni, kas it kā tūlīt, tūlīt iestāsies.

Meitene no tālās Karēlijas atbrauca iestāties Pēterburgas universitātē. Ar eksāmeniem nepaveicās, nācās iet strādāt uz rūpnīcu un apmesties kopmītnēs strādniekiem.
Līdzi atvestā nauda ātri beidzās, algas bija par maz. Mājās atgriezties negribējās. Draudzenes pastāstīja, kur var piepelnīties.

-Vēlies uzlabot finansiālo stāvokli? Ar tavām dotībām, kāda gan problēma? – meitenes ar pieredzi ieteica, uz kurieni iet, kur nostāties un kādas mašīnas sagaidīt.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 03:19mārīte
mazā mīļā Emma ('Kārkls')
0 0 Šodien 02:49mārīte
daudz no tā tiešām nezināju ?!
0 1 Vakar 07:42Gg
Ja tad notiek 3 dienas nedelā un ir lieliska veseliba,tad kas ir sr mani?Katru rītu man viņš staav un ilgi stāv,vartos gulta ka muļķis pusstundu.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017