Noslēgtāko Zodiaka zīmju Top – 6 – viņiem acīmredzami ir ko slēpt.

Advertisement
Advertisement

Tās ir noslēpumainas zīmes, kuras pastāvīgi šķiet savā prātā.


Zodiaks dod mums noteiktas rakstura iezīmes un ir daudzas noslēpumainas zīmes, kuras pastāvīgi šķiet savā prātā. Reizēm atteikšanās no komunicēšanas var būt pati skaļākā frāze, kuru var izteikt cilvēks.


Reizēm tas ir lieliski un to vajag cienīt, bet ir arī citi klusi tipi, kuri savu klusēšanu izmanto kā pasīvi agresīvu aizsardzības ieroci.


Lūk, sešas astroloģiskas zīmes, kuras var būt visnoslēgtākās.

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Dvīņi

Cilvēki, kuri dzimuši šajā zīmē, ir, no vienas puses, maksimāli sabiedriski, bet no otras puses, nesaprotami un noslēgti. Dvīņi noslēdzas, kad viņiem draud, bet tas rada viņiem sāpes, jo viņi raduši problēmu apspriest. Apspiest vēlēšanos runāt ir pretrunā viņu dabai, bet viņi momentā apklust, ja viņos neviens neklausās. Viņi viegli padodas un nemīl aktīvi par kaut ko cīnīties. Ar visu emocionalitāti un draudzīgumu Dvīņi sevi aizstāvēs un izvēlēsies mazākās pretestības ceļu, lai izdzīvotu. Un reizēm šis ceļš prasa būt noslēgtam.

2. Vēzis

Ja Vēzis noslēdzās un klusē, tātad viņam, visdrīzāk, ir sāpīgi un nekomfortabli. Viņš vienmēr un visu pārdzīvo iekšēji, klusi un nesakot neko. Vēzis vēlās, lai viņam apkārtējie būtu laimīgi, lai viss noritētu pareizi – ja tas nenotiek, viņš pārāk slimīgi pārdzīvo jebkuru situāciju. Vēzis uztver šo pasauli kā savu vienīgo atbildību. Viņš ļoti bieži ieslīgst klusējošā apcerē un vēlās, lai neviens un nekad viņu netraucētu.
3. Svari

Svari ir izmisīgi neatkarīgi un viņi izjūt nepieciešamību aizsargāt savas robežas par katru cenu. Ja jūs nevarat izzināt, ko īstenībā izjūt šī zīme, tātad tā ir pārgājusi noslēgtības režīmā un ne īpaši vēlās demonstrēt savas emocijas. Svari reizēm dod priekšroku pabūt vienatnē, uzmest sev noslēpumainības plīvuru un vienkārši ne ar vienu nesazināties par pārāk personīgiem un dziļiem jautājumiem.

4. Skorpions

Tipiska Skorpiona attieksme tiek izteikta ar frāzi `man ar to nav nekāda sakara`. Šī zīme zin, ka viņa patiesais spēks nav tajā, par ko viņš runā, bet tajā, ko viņš slēpj. Skorpions – ne visai kluss cilvēks, bet viņš pilnībā noslēgts un aizsargāts no visām pusēm. Viņa klusēšana vienmēr dod viņam sava veida priekšrocību. Godīgi sakot, Skorpions savu noslēgtību izmanto kā instrumentu, lai nemanāmi manipulētu ar cilvēkiem.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 18:21 11.12Ilze.
Palasiet par sociopātiem.
0 1 17:52 10.12mārīte
(laikojot) - stundu stāvu kabīnei - tad tik saku : 'tomēr spiež !' , tomēr, patiesībā, makā atlicis viens centiņš vien.. (M.M.)
0 0 15:52 09.12andis
kārtējā feministe?

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017