Padomi kā kļūt par laimīgu cilvēku

Advertisement
Advertisement

Mūsdienu dzīves ritmā grūti iztikt bez pārdzīvojumiem un stresa, ne vienmēr var patstāvīgi no tiem atbrīvoties. Emocionālai izdegšanai pakļauti visi, neatkarīgi no vecuma, nodarbinātības veida un sociālā statusa. Šo sajūtu var raksturot ar frāzi: “Tikko nodomāji – jau noguri”. Izrādās, ļoti daudzi izjūt tādas sajūtas. Tas acumirklī iztukšo un ir par iemeslu daudziem nepadarītiem darbiem, bet vēl vairāk – pat neiesāktiem.


Stress - tā ir organisma atbilde apstākļiem. Vairākums tajā neredz problēmas: tāds laiks, visi dzīvo pēc ārprātīga grafika, bet atpūtai ir brīvdienas. Tādi cilvēki parasti neuztver nopietni kaut kādas emocionālas problēmas, uzskatot, ka žēlošanās raksturīga tikai vārguļiem.

Raksta turpinājums - lapa #1
Mūsdienu dzīvesveids ietekmē mūsu iespēju būt laimīgiem un veiksmīgiem. Katrs mirklis, katra diena, gadu pēc gada mēs saskaramies ar pārbaudījumiem, kuri pārbauda mūsu izturības, ticības un pacietības stiprumu. Bieži vien mēs pasīvi pieņemam to, kā mūs padara par vergiem priekšniecība, ģimene, draugi un apstākļi.
Laime cilvēka dzīvē

Аustrijas zinātnieks Alfrīds Lengle emocionālo izdegšanu nosauca par mūsdienu simptomu. Šis izsīkuma stāvoklis, kas izraisa mūsu spēku un jūtu paralīzi un to pavada dzīvesprieka zudums.

Slavenais Amerikas neiroendokrinologs, bioloģijas, neiroloģijas, neirozinātņu un neiroķirurģijas profesors Roberts Sapoļski šo stāvokli aprakstīja tā: “Katras organisma šūnas funkcija tiek veicināta ar domām, emocijām un atmiņām. Piemēram, zebras fizioloģija, kas glābjas no uzbrūkošas lauvas, pārsteidzoši līdzīga mūsu pārdomu laikā par nāvi, sastrēgumiem uz ceļa, šķiršanās vai aizejot pensijā.

Lūk, kāpēc cilvēkiem rodas slimības, kuras izraisa stress: mēs izmantojam zīdītājiem raksturīgu klasisku reakciju uz stresu nevis lai bēgot glābtos no briesmām, bet kad ņemam kredītu uz 30 gadiem.”

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Pirms 31 minūtesgunta
Paldies par padomiem,šur tur taisnība,bet paties;ibā šodienas modei padoties-tad labāk taisnā ceļā uz trako māju. Ja runājam pa frizūrām,tad neviss sakārtotas frizūras ir parūkas,bet gan ''petuhi, izrobotās,un vēl t..ādas kur grūti nosaukt par matu sakārtojumu'' drīzāk-kā cēlos,tā vēlos.Runājot par apģŗēbu-piekakātas biksītes-šekums l pie ceļiem. Mēteļiem ,kleitām,blūzēm u.t.t. aizmugure garāka. Apsksties spogulī cik nevīžīgs cilvēks izskastās.Un par gaumi nestrīdās,tikai riebīgi ka kāds grib uzspiest šo riebīgo bezgaumes stilu.
0 0 Vakar 18:24Oof
Dumbass paliek dumbass,
Neko pielikt neko atņemt
0 0 Aizvakar 21:43Milda
Kad man nau ko ēst ēdu naudas puķi un nekas

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019