Pasaki man, kurā datumā tu esi piedzimis, un es pateikšu, kas tu esi!!

Advertisement
Advertisement

Skaitļi ir visapkārt, tie ir gatavi par mums pastāstīt visu nezināmo. Ķersimies klāt pie skaitļu izzināšanas un to mistiskajām īpašībām, kas saistītas ar mūsu dzimšanas datumu.

 

 

Avots: Greatpicture

Raksta turpinājums - lapa #1
#1

“Numurs viens” un ar to viss ir pateikts. Tā ir daiļrades, kreatīvu, oriģinālu un ļoti neatkarīgu cilvēku zīme.Viņu pašpietiekamībai ir divas pretējas puses: no vienas puses, tās ir sevī pārliecinātas personas, kura bieži kalpo apkārtējiem par piemēru, no citas puses individuālisti un egoisti, kuri nav gatavi rēķināties ar citu uzskatiem. Bieži ir līderu un iniciatoru lomā - viņos ir stiprs novatoru gars un izlēmība. Viņi ir pietiekami ambiciozi un ir gatavi riskēt, lai sasniegtu vēlamo mērķi. Dabas dotās atturības dēļ, viņiem dažreiz ir sarežģīti nodemonstrēt savu jūtu dziļumu un pilnību pat vistuvākiem cilvēkiem.

#2

Otrajā datumā dzimst cilvēki, kuri atšķiras ar ārkārtēju iejūtību. Jebkuru lūgumu pat no mazpazīstama cilvēka viņi neatstās bez ievērības. “Divi” - līdzsvara un ciešas saiknes simbols. Viņi ir lieliski partneri biznesā, kolēģi, draugi un dzīves biedri. Mīlestības stāsts, kas līdzinās burvju pasakai - tas ir par viņu attiecībām. Bieži vien “divnieki” uzstājas starpnieku un tiesnešu lomā. – viņi ir brīnišķīgi diplomāti, audzināti, visu uztver. Tas ir sakrālais gleznotāju un romantiķu skaitlis. Tādi cilvēki lieliski strādā komandā, bet, kopā ar to, netiecas izrādīt iniciatīvu un nemīl nonākt uzmanības centrā. Viņu ārkārtējais kautrīgums ir galvenais klupšanas akmens, lai risinātu svarīgus uzdevumus. Cita iejūtīgā rakstura īpašība- tieksme slīgt depresijā.

#3

“Trijnieks” - mākslinieciskās iztēles zīme, māksliniecisks intelekts, komunikabilitāte un līdzjūtība. Tas ir mijiedarbības un neitralitātes simbols.Trešajā datumā dzimst nenogurdināmi optimisti, kas māk būt laimīgi un baudīt dzīvi. Viņiem ir raksturīga mūžīgs iemīlēšanās stāvoklis.Viņiem ir lieliska humora izjūta. Ir lieliska intuīcija, pateicoties kurai, lieliski identificē svarīgākās domas un idejas. “trijnieku” uzskatos ir jāieklausās īpaši uzmanīgi. Tāpat kā divniekiem, viņu jūtas dažreiz noved tos citā galējībā- skumju brīžos viņiem ir tieksme uz depresiju, nesvarīgu problēmu izcelšanā...

#4

Atbildīgi, nopietni, uzticami cilvēki, kuri nebaidās no sarežģītiem uzdevumiem un dara visu, lai tās ātri atrisinātu. Apkārtējie to ātri ievēro, bieži vien “četriniekus”lūdz palīdzēt, un viņi tiek uzklausīti. Šajā datumā dzimušiem ir spīdoša darījumu reputācija. Ar savu darbu viņi spējīgi nopelnīt lielu naudu. Liekas, nav tādas lietas, ko viņi nevarētu paveikt. Daudziem “četriniekiem” ir tieksme uz precīzām zinātnēm. Šie cilvēki nopietni izvērtē jebkuru neveiksmi un uztver to kā neizbēgamu dzīves sastāvdaļu. No savām kļūdām viņi mācās un izdara secinājumus, un kā rezultātā, iegūst. Bez tam, jebkuri sarežģījumi un šķēršļi ceļā tikai rosina viņos azartu un liek, nežēlojot spēkus, par katru cenu sasniegt vēlamo.
Foto: h-cdn.co
#5

“Piecinieks” - brīvības simbols numeroloģijā. Un cilvēki, kas dzimuši šajā datumā, lieliski zina, kā ar to rīkoties un izmantot tās tiešajā nozīmē. “5” - aizrautīgu ceļotāju un avantūristu pazīme. Ļoti komunikabli, zinātkāri un universāli cilvēki. Bieži vien ģēniji. Tie, kas dzimuši piektajā datumā ir tendēti uz misticismu. Viņus vilina viss noslēpumainais, dīvainais, nezināmais... Galvenais padoms, kuru gribētos dot “pieciniekiem” - piebremzējiet! Neizdariet pārsteidzīgus secinājumus dažādās situācijās un nesteidziniet notikumus. Jūsu nepacietīgais raksturs un vēlme ātri pieņemt lēmumu var izspēlēt ar jums ļaunu joku un padarīt nelaimīgu.

#6

Tā ir mīlestības un savstarpējās saprašanās zīme, uzticība un godīgums, ģimene un draudzība. Cilvēkos, kas ir dzimuši šajā datumā, ļoti spēcīgi ir attīstīta atbildības sajūta, mākslinieciskie talanti, vēlme nodarboties ar humanitārām zinātnēm. Viņi ir augstsirdīgi, mīl savu māju, palīdz citiem: ar labu padomu un, bieži vien, ar naudu. “Sešinieki”- lieliski draugi, kuriem var uzticēt visslēptākos noslēpumus. Pie tam, šis numurs saistīts ar lielu greizsirdību, no īpašnieka pozīcijas. Viņi ir diezgan spītīgi, uzstājīgi un viegli uztver glaimus.

#7

Prata un gudrības zīme, kas bieži vien ir pār jūtām. Ne reti cilvēki, kas piedzimuši veiksmīgajā “septītajā”dienā” (viņiem vienmēr veicas!), dievina lasīt, gatavi vienmēr mācīties kaut ko jaunu un saistīt savu dzīvi ar intelektuālu darbību. Viņiem ir spēcīgs potenciāls zinātnē un izgudrošanā. Tie, kas mīl vientulību, ir perfekcionisti. Ir arī negatīvās “septītnieka”īpašības”: noslēgtība, sarkasms, tendence uz izolāciju, ietiepība, aizkaitināmība.

#8

Numeroloģijā šis simbols ir varas, izpildspēju un vadīšanas simbols. Cilvēki, kas piedzimuši astotajā datumā jebkurā mēnesī, bieži vien atrod sevi politikā, kļūst par ekspertiem korporāciju vadības jomā un jūtas ļoti labi varas pozīcijās (tas atspoguļojas arī seksā). Viņi ir egocentriski, mīl uzslavu, sapņo iegūt vispārēju atzinību. 8 — skaitlis, kas uzrāda lielus ienākumus un materiālo labklājību. Necentieties iežēlināt “astotniekus” un viņus iežēlināt- sirdsapziņas pārmetumi viņiem sveši. Rakstura īpašībām ar “mīnusa”zīmi var pieskaitīt pārāk lielu ambiciozitāti, nežēlību attiecībā uz padotajiem un neiecietību pret cilvēkiem. Liela nauda un galvu reibinoša peļņa var “astotnieku” sabojāt.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 03:19mārīte
mazā mīļā Emma ('Kārkls')
0 0 Šodien 02:49mārīte
daudz no tā tiešām nezināju ?!
0 1 Vakar 07:42Gg
Ja tad notiek 3 dienas nedelā un ir lieliska veseliba,tad kas ir sr mani?Katru rītu man viņš staav un ilgi stāv,vartos gulta ka muļķis pusstundu.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017