Pašas piezemētākās un praktiskākās Zodiaka zīmes - TOP 6!

Advertisement
Advertisement

Viņi ir apzināti prot saglabāt mieru, neatkarīgi no tā, kas notiek apkārt. Visi viņu mērķi un sapņi ir praktiski un reālistiski. Viņi ir pragmatiski un nerada nekādas ilūzijas ar apkārt notiekošo. Tādas īpašības, vairāk vai mazāk piemīt sešām Zodiaka zīmēm.

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Vērsis

Tikko kā Vērsis ir ieņēmis kaut ko galvā, viņu praktiski nav iespējams pārliecināt par pretējo. Viņa viedoklis un lēmums ir nemainīgs, tieši tāpēc metodiski un mierīgi viņš dara to, ko uzskata par vajadzīgu, neatkarīgi no apstākļiem. No malas Vērsis var likties aukstasinīgs cilvēks, jo ārēji viņš nekad neuztraucas, viņam nav panikas un viņš neizrāda stresa pazīmes. Turklāt, savus tuvos viņš neatstās vienatnē risināt savas problēmas, viņš nāks tiem palīgā.

2. Vēzis

Vēži - ļoti piezemēti cilvēki mīlestībā. Viņi motivē citus būt veiksmīgiem un darīs visu, kas no viņiem tiek prasīts, lai atbalstītu tuvos. Vēzis - mierīgs cilvēks, viņam nepatīk pievērst uzmanību sev un dod priekšroku palikt ēnā. Viņš zina un saprot savu vērtību. Vēzim svarīga ir karjera un vēlme sacensties ar kādu, viņam vairāk patīk rūpēties par kādu, būt uzticīgam un mīlošam cilvēkam.
3. Lauva

Lauvai ir laba sapratne par to, kas ir pareizi un kas nav, dažreiz rodas iespaids, ka šajā zīmē ir iemontēts morālais kompass, pēc kura tas vadās. Lauva zina, ka viņš pievērš sev uzmanību, tāpēc viņš jūt, ka viņam ir jārāda labs piemērs un jānāk palīgā, kad cilvēkiem šī palīdzība ir nepieciešama. Viņš ir ļoti lojāls un gaida, kad apkārtējie arī būs lojāli pret viņu. Lauva nevar atļauties būt bezatbildīgs vai vieglprātīgs, jo tā ir vājuma izpausme.

4. Jaunava

Jaunavām nevajag līdzināties visiem un atbilst kopējiem standartiem, lai izpatiku cilvēkiem. Tās ir absolūti pārliecinātas tajā, ka visu dara pareizi (un viņas tiešām visu dara pareizi), tāpēc viņām nav vajadzīga atzīšana un atbalsts. Jaunavas ir pelnījušas uzticību un tās nesāks izmantot citus cilvēkus egoistisku iemeslu dēļ. Tās vienmēr dara visu ar maksimumu, lai sasniegtu ideālu rezultātu.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 09:27Antra
Pieredze var būt dažāda. Mēdz būt ari labi piemēri. Otram cilvēkam ir jājūt vai viņu mīl vai izmanto, izslēdzot savas jūtas, jo, kamēr rozā brilles cilvēks neredz neko.Cilvēkiem grūti ir šķirties no tiem, kurus mīl un tikai visu laiku cer uz brīnumu!!!!!!
0 1 Vakar 20:36afrodite
Kārtējās muļķības . Puķes uz palodzes nav jāapgrauž . Lai aug un priecē acis .
0 0 20:29 13.10mārīte
3. ar 6. punktu pretrunā / ..atriebību..atstāj citiem???

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017