Paši laimīgākie cilvēki ir tie, kuri prot pareizi aiziet

Advertisement
Advertisement

Paši laimīgāki cilvēki ir tie, kuri māk laicīgi aiziet.


Iemācieties aiziet tad, kad tas ir vajadzīgs.


Tas nenozīmē aiziet no kaut kā, tādēļ, ka tas ir grūti. Tas nozīmē, aiziet no tā, kas jums bojā dzīvi. No tā, kas traucē jums būt patiešām laimīgiem. Dažreiz aiziet - tas ir pats pareizākais, ko var izdarīt, un dažreiz tas ir vienīgais, ko var izdarīt. Mēs ne vienmēr varam pabeigt visu, ko iesākam, dažreiz labāk ir atstāt kaut ko aiz muguras, lai sāktu no sākuma jaunos virzienos, ja mēs gribam sasniegt laimi.

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: blog.hu
1. Pametiet darbu, ko jūs ienīstat

Vai darbs, kurā jūs daudzus gadus strādājat neredzat progresu vai pienācīgu novērtējumu? Tas ir vieglāk, nekā jūs domājat - atrast to, kas jums ir dvēselei tuvāks, sākt jaunu karjeru vai atrast to, kurš tic jūsu talantam un ir gatavs dot jums iespēju.

2. Pietiek atrast attaisnojumus savai viduvējai dzīvei

Pietiek ticēt, ka apstākļi ir spēcīgāki par jums. Mēs domājam, ka darām sev labu, spiežot apmierināties ar to, kas ir vai pieņemt dzīvi, no kuras mēs neesam sajūsmā. Bet labākais nāk tad, kad mēs ejam uz risku, kad vairāk cenšamies, kad ejam uz visiem 100%, kad pārstājam sevi attaisnot.

3. Atstājiet nenoteiktu mīlestību

Atstājiet toksiskas attiecības, tās, kuras padara jūs nožēlojamus, tās, kuras jūs nezināt, kā nosaukt. Dodiet sev laiku pārdzīvot šķiršanos, paraudiet, pabeidziet tās, jo bez tām viennozīmīgi būs labāk.
4. Ejiet prom no draugiem, kuri jūs pazemo

Tie, kuri atļaujas nepatīkamus jociņus par jums, cenšas izcelties uz jūsu rēķina, kuri nepadara jūsu dzīvi labāku, kuri norāda jūsu trūkumus. Nometiet no sevis šo lieko nastu.

5. Pametiet pilsētu, kurai jūs vairs nepiederat

Kur nekas nekad nemainās, kur jūs jau zināt katru stūrīti, kur katrs zina, kas jūs esat. Pilsēta, kura ir lauzusi jūs pārāk bieži. Atstājiet to, lai sākti visu no sākuma, jaunā pilsētā, atstājiet sāpīgas atmiņas un pamēģiniet pa jaunam sevi atklāt.

6. Pietiek teikt ”jā”, kad gribas teikt ”nē”

Pietiek pakļaut riskam savu labklājību un veselību, jo jūs negribat citus cilvēkus satraukt. Pietiek just, ka jums ir jābūt visur, kur jūs ielūdz. Pietiek pakļauties spiedienam. Sakiet biežāk ”nē”, un jūs ieraudzīsiet, kā tas izmainīs jūsu dzīvi.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

1 0 Vakar 21:00Elza
Šausmīgs murgojums!
0 0 Vakar 07:55Jānis
Kas ir atcēlis daudzskaitļa lietošanu, uzrunājot nepazīstamu cilvēku?
1 1 15:53 15.12Māris.
Nevienam nav tiesības izlemt bērna vietā. Būt, vai nebūt kristītam. Vecākiem būtu jāaizliedz izlemt bērna vietā ,ko saukt, vai nesaukt par dievu. Lai tas bērns izaug un izlemj pats, kādiem dieviem pievērsties. Mamma grib, sasodītas, bildes ficebukā, grib padižoties draudzenēm, bet pati ierobežo sava bērna izvēles. Un vispār, bērniem atļaut apmeklēt baznīcu tikai sasniedzot pilngadības vecumu. Vārds Dievs apzināti rakstīts ar mazo burtu, jo kristiešu dievs nav dievs.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017