Paši skaļākie meli, kuros jūs pārliecināt sevi, atkarībā no Zodiaka zīmes!

Advertisement
Advertisement

Jūs varat censties būt absolūti godīgs, bet jūs, iespējams, dažreiz ļaujaties darīt sliktas lietas. Īpaši tas attiecās uz tiem brīžiem, kad jūs melojat paši sev, cenšoties sevi pārliecināt vai izdomāt atrunas.

 

Ir arī tādas Zodiaka zīmes, kurām ir ērti melot sev un apkārtējiem, turklāt viņi ir tik pārliecinoši, ka paši tic saviem meliem.

Raksta turpinājums - lapa #1
Auns - ”Es visu kārtīgi izzināju un apdomāju, pirms izdarīju to”

Auns ir pazīstams ar to, ka viņš dievina risku. Šī zīme ir neapdomīga, impulsīva un izmisīgs. Ja Auns iedomājās kaut ko izdarīt, viņš sākumā izdarīs, bet padomās par to vēlāk. Izzināšana un kārtīga pārbaudīšana, kas prasa pārāk daudz laika, nav priekš Auna.

Vērsis - ”Ja tu vēlies satikties ar citiem cilvēkiem, nav problēmu, dari to”

Vērši - tie ir pārāk greizsirdīgi cilvēki. Ja viņiem ar kādu ir attiecības, tad viņi kategoriski nepieņems, ja partneris satiksies un komunicēs vēl ar kādu (pat ar tuviem draugiem).

Dvīņi - ”Man vairāk nav ko teikt”

Dvīņiem vienmēr ir savi argumenti vai redzējums. Viņi ir ļoti komunikabli un runātīgi: Dvīņi neklusēs un neturēs savas domas un viedokli pie sevis.

Vēzis - ”Viss ir normāli, manas jūtas nav aizskartas un cietušas”

Vēzis nav no vienaldzīgajiem. Ja jūs domājat, ka esat aizvainojuši viņu, tad visticamāk tā ir. Šī zīme ir ļoti jūtīga, ievainojama un ļoti ņem visu pie sirds, viņš ir spējīgs sākt raudāt, pat nevainīga joka dēļ.
Lauva - ”Es esmu tieši tāds, kādu jūs mani redzat”

Lauva vēlas likties labāks citiem, bet, kad viņš ir viens, viņam var būt savi tumšie mirkļi garastāvoklī, kā jau mums visiem. Lauva var likties pašpārliecināts, bet viņam ir problēmas ar pašnovērtējumu un atziņas nepieciešamība no citiem.

Jaunava - ”Es vispār neko nezinu, es izgāzīšos eksāmenā”

Jaunavām ir jāzina atbildes uz visiem jautājumiem. Tās ne tikai labi saprot priekšmetu, bet arī ir izgājušas papildus pētījumus un ieguvušas masu zināšanas. Jaunavas ļoti reti, kad cieš neveiksmi.

Svari - ”Jūs bijāt brīnišķīgi”

Svari - tie ir diplomāti un drīzumā viņi samelos, kas var kaitēt kāda jūtām. Viņi vienmēr jums teiks, ka jūs bijāt fantastiski, pat tad, ja tā nav. Viņiem ir ļoti grūti sniegt jums konstruktīvu kritiku, ja tikai nesolīsiet, ka neapvainosieties.

Skorpions - ”Nav problēmu, es tev piedodu”

Skorpionam ļoti nepatīk, kad viņam melo, tāpēc, ja viņš pieķers tevi melos, viņam tā ir problēma un diez vai viņš jums piedos. Pamēģiniet sadusmot Skorpionu un viņš obligāti jums atriebsies, tāpēc sāciet laicīgi nožēlot to, ko esat izdarījuši.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 09:27Antra
Pieredze var būt dažāda. Mēdz būt ari labi piemēri. Otram cilvēkam ir jājūt vai viņu mīl vai izmanto, izslēdzot savas jūtas, jo, kamēr rozā brilles cilvēks neredz neko.Cilvēkiem grūti ir šķirties no tiem, kurus mīl un tikai visu laiku cer uz brīnumu!!!!!!
0 1 Vakar 20:36afrodite
Kārtējās muļķības . Puķes uz palodzes nav jāapgrauž . Lai aug un priecē acis .
0 0 20:29 13.10mārīte
3. ar 6. punktu pretrunā / ..atriebību..atstāj citiem???

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017