Pats ideālākais vīrietis saskaņā ar Zodiaka zīmi

Advertisement
Advertisement

Kā izvēlēties uzticamāko, mīlošāko, cienīgāko vīrieti? Kam būtu jāpievērš uzmanība, izvēloties laulāto, uz kura pusi viņš atvērsies laulībā? Vienmēr ieklausieties savā sirdī, un astroloģija palīdzēs izlemt, kuru izvēlēties. Uzziniet, kāds vīrietis ir ideāls!

 
Raksta turpinājums - lapa #1
Vislabākais vīrietis, saskaņā ar Zodiaka zīmi

Auns laulībā: labs tēvs un mīļākais

Ja Auns laulībā ir mierīgs un pārliecināts, tad viņš kļūs par aizstāvi, mīlošu, uzticīgu vīru un tēvu, labu mīļāko. Īpaši uzticami ir Auni, kas dzimuši Suņa gadā (ticīgais suns) un Cūkas gadā (zelta sirds). Un tomēr Aunu stabilitāte laulībā ir apdraudēta vairāk nekā citām zīmēm.

Aunam patīk lepoties, pārspīlēt savus sasniegumus, komandēt partneri. Ja sieviete ir spēcīga, impulsīva vai nepieklājīga, ja viņa pēc būtības ir līdere un sāk runāt pretī, tad konflikti rodas pat sīkumos. Ļaujiet viņam nolaist tvaiku. Ar Aunu tu nevari strīdēties - viņš tevi nedzird un var aizskart, pat ja vēlāk to nožēlo. Auns ātri iedegas un ātri nomierinās. Aunu sievas, atcerieties, ka tikai no jūsu taktiskuma, pacietības un mīlestības ir atkarīgs miers mājā un jūsu laimīgā ģimenes dzīve.

Vērsis: labs saimnieks un uzticīgs vīrs

Vērsis laulībā un ģimenes dzīvē ir brīnišķīgs. Viņi ir miermīlīgi, nevar izturēt kliedzienus un strīdus. Lai gan var būt spītīgi, nerātni un slinki sīkumos, bet kopumā ir rūpīgi un padevīgi. Viņi mīl komfortu mājās, labu ēdienu un ir gatavi paši iekārtot māju un dārzu.

Vērši - tēvi parasti ir maigi, silti vecāki, rūpējas par saviem bērniem, lai gan viņi var būt nedaudz diktatori pret bērniem. Ekskluzīvi savu sieviešu īpašnieki, viņi nepieļauj krāpšanu, romānu vai flirtu. Nesaskaņa un nestabilitāte nav priekš Vēršiem. Krāpšana nav piedodama un iznīcina laulību. Vērsis iet caur greizsirdības elli, skumjām, un nevēlas nekādu samierināšanos, var nonākt alkohola atkarībā, kļūt par donžuānu vai ieslīgt dziļā depresijā.

Dvīņu vīrieši attiecībās

Šeit ir piemēri no dzīves. Meitene jautā: ”Mums bija tik brīnišķīgas tikšanās, mēs tā sapratām viens otru, kāpēc viņš pazuda?” Sieviete ir pārsteigta: ”Mums bija tik brīnišķīgs sekss, kāpēc viņš nemēģina atkārtot šo neaizmirstamo nakti?”. Jo dabā pastāv zināms vēsums Dvīņiem, brīdī, kad garastāvokli bieži sajauc ar lielām jūtām gan paši Dvīņi, gan to partneri.

Dvīņi ir aukstasinīga zīme.

Vispirms vēlme iemācīties kaut ko jaunu iemet tos mīlas dēkā, un tad viņu izcilais intelekts sāk sarežģītu analīzi, salīdzināt plusus un mīnusus, analizē partnera domas, vārdus un rīcību. Ja tas viņam nav izdevīgi, viņš pārceļas uz jaunu mērķi. Tāpēc viņi jaunībā ir nepastāvīgi, bet brieduma gados - šķīrušies.

Dvīņa sieva ap četrdesmit gadu vecumu var uzdot jautājumu: ”Mans vīrs pēkšņi savāca mantas un devās pie citas sievietes. Viņš atgriezīsies? Visticamāk, šī situācija ilgs krietnu laiku. Kad Dvīnis nolemj atstāt ģimeni, viņam nav pietiekoši daudz pacietības, lai noskaidrotu attiecības un sagaidītu laulības šķiršanu. Viņš vienkārši pazūd, un var melot.

Vai tas nozīmē, ka Dvīņu zīmes vīrieši ir pilnīgi neuzticami un vispār nevajadzētu iesaistīties attiecībās ar viņiem? Protams, nē! Galu galā, tie nav poligāmi, nemēģina krāpt un dod priekšroku vienai sievietei. Vienkārši ir jāzina viņu galvenās īpatnības un jārēķinās ar tām.
Vīrietis Vēzis: vispievilcīgākais vīrietis, bet tik noslēpumains

Tāpat kā Mēness maina savu fāzi, arī cilvēki, kas dzimuši zem šīs planētas, ir mainīgi un viņu uzvedība ir atkarīga no apstākļiem un noskaņojuma. Apskatīsim Vēzi tuvāk laulībā un dzīvē.

Attīstīta intuīcija, spēja uzturēt sarunu un prasme būt draugam, ļauj viņam iekarot meiteni. Bet sievišķi romantiskie un jutekliskie Vēži aiz ārējās fasādes šarma, bērnu naivuma un entuziasma slēpj ambiciozi agresīvo vīrieša raksturu. Viņi nav radīti laulībai, jo viņi pakļauj apkārtējos.

Vīrietis - Lauva: droša aizsardzība, laime un labklājība

Zvēra ķēniņa simbols - Lauva parāda spēku, ambīciju un lepnumu. Viņš ir nikns tikai tad, ja ir izsalcis vai kāds grib ielīst viņa teritorijā. Taču reti kāds to uzdrīkstas, tāpēc Lauvas parasti ir mierīgi un laipni.

Lauvas ir Saules bērni. Viņu vadošā planēta dod viņiem enerģiju, spēku un veselību. Viņu devīze ir: Es to plānoju un izdarīšu. Viņu darbības stils: dot pēcnācējiem, bagātību, laimi un attīstību.

Gan Saule, gan Lauva simbolizē to vīriešu uzvedības veidu, kas magnētiski pievelk sievietes.

Vīrietis Jaunava: praktisks, uzticams un pastāvīgs, bet kāpēc ne visi to novērtē?

Jaunavas - vīrieši laulībā

Šie vīrieši laulībā dodas ilga aplidošanas laika, pakļaujot viņu mīļoto daudziem pārbaudījumiem, pēc kuriem viņi iemīlas uz visu mūžu. Jaunavas laulībā prasa, lai viņu partneri un bērni dzīvotu disciplinēti.

Ģimenē viss ir piesaistīts precīzam laikam un vietai, visam jābūt ”ideālā” kārtībā, bet viņi arī atdod visu sevi. Galu galā, tāds cilvēks izvēlējies tev kalpot. Viņš pilnīgi nodrošina ģimeni un būs uzticīgs. Sievas neuzticība var pārvērst viņa raksturu, un mīlestības alkas pārvēršas par atriebības slāpēm. Ar nosacījumu, ka sieva ir uzmanīga un draudzīga, viņš būs brīnišķīgs ģimenes cilvēks.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

1 0 Aizvakar 21:00Elza
Šausmīgs murgojums!
0 0 Aizvakar 07:55Jānis
Kas ir atcēlis daudzskaitļa lietošanu, uzrunājot nepazīstamu cilvēku?
1 1 15:53 15.12Māris.
Nevienam nav tiesības izlemt bērna vietā. Būt, vai nebūt kristītam. Vecākiem būtu jāaizliedz izlemt bērna vietā ,ko saukt, vai nesaukt par dievu. Lai tas bērns izaug un izlemj pats, kādiem dieviem pievērsties. Mamma grib, sasodītas, bildes ficebukā, grib padižoties draudzenēm, bet pati ierobežo sava bērna izvēles. Un vispār, bērniem atļaut apmeklēt baznīcu tikai sasniedzot pilngadības vecumu. Vārds Dievs apzināti rakstīts ar mazo burtu, jo kristiešu dievs nav dievs.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017